Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

С риск да го обидя д-р Димов и другарчетата му нямаха особено актьорски дарби, но е всеизвестно, че в моята аудитория се котира идиотията, та затова сме и първи дружки...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Abe hora ,mi to dokolkoto moga gore dolu da broq,nie sme okolo dvaisetina 4oveka tuk.Nqma da e lo6o edno malko forum-meeting4e na EG-to ,a?kakvo 6te kajete?

 

 

Ei,/za gadatelite/ako vidite Georgik da se zaqjda edno mnenie po-dolu,tova ne zna4i 4e sym vra4ka a prosto sym redaktirala posta/hahah/

Link to comment
Share on other sites

Абе някой ден ще мина през даскалото да ви тегля по една майна, за какво ви е да правите специална среща по повода?

 

EDIT: Айде и аз да редактирам тогава... Не се заяждам. Аз просто така си приказвам... Свързвам ходенето до даскалото с теглене на майна...просто така. Иначе аз съм от тия диванета, дето често минават през даскалото...макар да не съм го правил цяла зима...ей сега като се стопли, пак почвам да ви влизам в часовете да ви дразня....

Link to comment
Share on other sites

искаме гошо при кръстеФФ.

Link to comment
Share on other sites

E,da vi kaja toku 6to kvo vidqh,sym padnala ot stola ot smqh.Edin pi4 s nick EO-fena si e slojil za avatar snimka na Ruska/hahaahahahah/ne e za izpuskane... :laughing: :laughing: :laughing:

 

P.S.Ve4e se ubejdavam vse pove4e 4e ot RUSKA ne moje da se izbqga,tq te zastiga dori vyv foruma i ti napomnq za doma6nata po angliiski... :( ahhah :rolleyes:

 

btw,OE-fena trqbva da ni kaje6 ot kyde q vze taq snimka ;)

Link to comment
Share on other sites

абе пънчо(каручко) кога ще почнеш да пишеш на кирилица ???Первазов да те види.... B) Въпреки че трампа колишева за Первазов ......той е по луд

 

бтв тая на аватара на ЕО-фена ми се струва по-зла и от наща...

Link to comment
Share on other sites

с кого и какво ще правите бе, мите? талантът е на 31-и

Link to comment
Share on other sites

абе пънчо(каручко) кога ще почнеш да пишеш на кирилица ???Первазов да те види.... B) Въпреки че трампа колишева за Первазов ......той е по луд

 

бтв тая на аватара на ЕО-фена ми се струва по-зла и от наща...

 

Иии...написал съм 1-2 мнения на шльокавица и вече ще ме издеш...

 

Перо рлз :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Еи начи аз одя с 222 до тва даскало сяка сутрин. Малко късно отговарям ма ко са прай.

 

И кога успяхте да обсъдите и Елката и Стойчева.

Значи тва по инфо е супер интересно, особено кат видиш на дъската нещо от сорта "интирнет", "коригирани". Но ся зе да се оправя и да пише навсякаде "е". И само някви бъзици стават през часа, щот тя дори не ни знае кои сме вече 2-3 година :D

А иначе по история...тая страда от истерични пристъпи. Седи,седи и кат са сети и почва да крещи. Горко на тези, които имат последни часове при нея, тогава е съвсем изперкала.

Link to comment
Share on other sites

с кого и какво ще правите бе, мите? талантът е на 31-и

С Григоров ще правим простотии, но не искам да издавам, 4е няма да ти е интересно

а някой дето е в Leistungsklаsse-то да има Inhaltsangabe на текста за компютрите?

Link to comment
Share on other sites

Абе той Перверза и теб да те види с тая "ваЩа", няма да му стане много весело...

hahahahahaah,Perverza,ei tva ve4e me razcepi,hahahaahah.Mnogo mi e veselo,ama Georgik q kaji tva umi6leni li e ili naistina si pro4el Perverzov/hahaahha

Link to comment
Share on other sites

...............

А иначе по история...тая страда от истерични пристъпи. Седи,седи и кат са сети и почва да крещи. Горко на тези, които имат последни часове при нея, тогава е съвсем изперкала.

 

 

мани, тая даскалка е и гнусна като идея!

Link to comment
Share on other sites

А иначе по история...тая страда от истерични пристъпи. Седи,седи и кат са сети и почва да крещи. Горко на тези, които имат последни часове при нея, тогава е съвсем изперкала.

 

na nas ni prepodava 3 i 4 chast obache ne e po dobre. taq jena naistina ne e dobre s nervite. ne znae dobre angliiskiq nito istoriqta, a kato pochne da izpitva....

A za ruskata moje da se kajat mn neshta. tq si ima repliki koito ne izmenq. kato izkluchim mnogoto domashni koito davashe ne bqha mn loshi chasovete.

A po informatika sam pri gancheva. tam ne znaete za kvo show stava duma.ama kato slusham drugite maiche samo nashiq klas uspqvame da si go napravim

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaah,Perverza,ei tva ve4e me razcepi,hahahaahah.Mnogo mi e veselo,ama Georgik q kaji tva umi6leni li e ili naistina si pro4el Perverzov/hahaahha

 

Абе ти мене наистина ме имаш за някакъв олиго-my-friend... Не става въпрос какво съм прочел. Една част от прякорите, които сега ви звучат като от векове идват от моя или предишния випуск... Перверза е преработка на Перваза и го измислихме случайно в едно междучасие след като го видяхме да си приказва "отблизо" с две даскалки и след малко поотделно с 3-4 ученички... Разбира се този прякор би подхождал на Ленин много повече ама...каквото такова.

 

Грозданка няма да я закачате - тя мене много ме обича и като ме види по коридорите почва да пее "Велик е нашият войник"...това беше преди години всъщност...вече трудно ме разпознава...

Link to comment
Share on other sites

EI AMA TOQ LENIN,TAKA I NE RAZBRAH KOI E.AIDE KAJETE NE6TO PO-KONKRETNO ZA NEGO,4E SYM MNOGO LIUBOPITNA,VSE PAK TAKIVA SLUHOVE.QVNO 6E E NQKOI PE4EN TIP,A? :rolleyes:

 

 

 

@GEORGIK,VSE PAK SYM ZAI4E,NQMA KAK DA ZNAM KOJ E.MERSI 4E MI IZQSNI/HAHAHAHA/SYS ZDRAVE :punk

Link to comment
Share on other sites

И се води, че учиш в АГ (да се чете английска гимназия, не акушеро-гинекологично) и да не знаеш чичко Ленин...ебати... Че то има трима големи философи - Сократ, Кант и Стефан Кръстев - на тоя свят... Има само един, който може да ти обясни, как се дели дъвка и да ти каже, че много апетитно си си разтворила краката...and the winner is Стефан Кръстев тм...

Link to comment
Share on other sites

EI AMA TOQ LENIN,TAKA I NE RAZBRAH KOI E.AIDE KAJETE NE6TO PO-KONKRETNO

hahaahh enjoy

:D

 

само дет не си личат двете му ОГРОМНИ бемки,циреи или там кфит са,и не изпъква гладкото му кат самолетна писта теме

Link to comment
Share on other sites

кръстев доста по-перверзен от който и да е друг учител. а той толкова явно показва "интереса" си към ученичките. бррррррр. много извратен човек. уффффффффф. стойчева...бау! гошо, не знам как може теб да не те разпознава.....миауууу! когато идваш гледай да имам история да види че сме другарчета с теб, да ми вдигнеш рейтинга. кръстев е симпатяга когато си говори сам. не знам дали при другите класове си философства за същите неща като при нас. извратено ще е 7 часа да вкарваш една и съща идея за травестита Тодор-Мадона, примерно :) Но нончева винаги ще ми липсва... обичам те, НОНИ :) дюлгерова не я ща. един срок ми стига. то когато учителят е такава шматка, не е интересно да се лигавиш и да не внимаваш....

Link to comment
Share on other sites

Сега като каза...най-странното е, че мен всички даскали се опитваха да ме ебават, а сега много ме обичат...рейтинга ще го оправим...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...