Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

имаме 3 часа физическо в седмицата. караме два от тях всяка седмица. и всяка седмица остава 1 час. на всеки две седмици когато се съберат два часа отиваме на модул. модулите във всяко училище са различни. от министерството има спуснат списък на възможните занимания и всяко училище избира кое да предложи според това каква е материалната база. модулите при на са (може и да не съм точен):

спортни игри (волей баскет футбол) и граят се в даскало

лека атлетика (ходи се на гребната да се тича)

гребане (гребната в клуба на Барбулова)

аеробика (в спортния диспансер)

аз други не знам да предлага нащо даскало.

 

за в яворов знам че имат туризъм (веднъж месечно ходят някъде извън града)

в други училища има и фехтовка, езда и такива интересни работи.

 

бърбулова ни чете пълния списък на игрите от министерството и нещото което ми направи впечатление беше че там имаше спортове като - хокей, хокей на трева, бейзбол и така. супер яко, но никое училище няма база за такова нещо.

хайде достатъчно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
олеее, днес май сме на модул. ебах мааму. тя тая седмица ли каза или другата? за леката атлетика говоря. или изобщо за модулите по принцип.

Мда,Тошко, днес сме ама като гледам май няма да има много голям отзвук. Аз лично няма да хода :cry не че там не е "яко"

Преди малко ми звънна бат Кольо, и той не знае какво да прави, Катя със сигурност няма да е там. А за учителката - вероятно изобщо няма да се появи

Link to comment
Share on other sites

да, март, няма даходим :) кажи на колето ако го чуеш да не се хаби. май ние от атлетиката сме единствените които не ходим :) димо сигурно ще ходи. така говори поне.

Link to comment
Share on other sites

мда тва казвам всички ходят (дори димо) хаха. само ние не :) ама не се оплаквам, март :)

Link to comment
Share on other sites

Тя видя, че то пък е ба*ти усилието да се разходиш до моста и просто не й се идва на жената. Ама понякога отива заради лафа с гребците на по цигара

Link to comment
Share on other sites

то клубът е нейн и тя така или наче по цял ден е там :)

Link to comment
Share on other sites

Aide 8e-8g 12:2

Ve4e se mislq za futbolen INVALID  :cry

трябваше ;и толкова публично ....ся ще го прочете някое зайче и няма да мога да ги гледам в очите :sick

 

Xaxaaxxaaaxax

kvo te boli utre cqloto daskalo 6te znae 

абе то веднеж да мине......ама имаме и срещу "з" и "ж" :cry

Link to comment
Share on other sites

трябваше ;и толкова публично ....ся ще го прочете някое зайче и няма да мога да ги гледам в очите  :sick

 

Xaxaaxxaaaxax

kvo te boli utre cqloto daskalo 6te znae :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе "Ж" и "З" никога не са имали отбор по футбол нормален. Поне така беше в 4-5 випуска, в които имам наблюдение. Заедно с "А" винаги са били най-големите льольовци...

Link to comment
Share on other sites

Eiii,хахахах,начи наш'ти са ви смлели,хахахах,разцепих се,първата добра новина за днес...Оздравях като прочетох:)

 

E sq stiga si zloradstval de :)

A ti za6to ne igra?? :confused

Moje6e i ti da vkara6 3-4 gola :P

Link to comment
Share on other sites

Eiii,хахахах,начи наш'ти са ви смлели,хахахах,разцепих се,първата добра новина за днес...Оздравях като прочетох:)

Pravilno smeliha si ;) no si na granicata na zloradstvoto.....samo edin sme6nik ot va6iq klas tur4eshe kato poludql sled vseki gol ....iurkashe ni za sudiqta ....i kvo li o6te ne(vklu4itelno i sredni prusti)...interesno mi e da razbere 6to ne igra sled kato e tolkova golqma ma6ina ;) Ina4e va6ite sa pi4ove :)

 

Ей,кой бил тоз смешник,утри да го поздравя за добрата игра/хахахах/иначи наш'ти не бяха ли отпаднали,странно,преди време разбрах ,че са отпаднали... хммм

 

бтв,кой ви беше тоя път съдия?

po princip az sum sudiq :punk :punk no neska be6e mitaka (ot b klas ) i vkarvashe super naredba :zzz (dru4ko si e laskov da si naduva svirkata non-stop) :punk
Link to comment
Share on other sites

Pravilno smeliha si  ;) no si na granicata na zloradstvoto.....samo edin sme6nik ot va6iq klas tur4eshe kato poludql sled vseki gol ....iurkashe ni za sudiqta ....i kvo li o6te ne(vklu4itelno i sredni prusti)...interesno mi e da razbere 6to ne igra sled kato e tolkova golqma ma6ina  ;) Ina4e va6ite sa pi4ove  :)

Ей,кой бил тоз смешник,утри да го поздравя за добрата игра/хахахах/иначи наш'ти не бяха ли отпаднали,странно,преди време разбрах ,че са отпаднали... хммм

 

бтв,кой ви беше тоя път съдия?

Link to comment
Share on other sites

Aide 8e-8g 12:2

Ve4e se mislq za futbolen INVALID  :cry

 

Аве стига сте лъгали ве :angry: 13-2 е резултата ! 7 гола Светльо , 3 Цанко , 1 аз , 1 Жоро и 1 Никито накрая на мача !

едит: Митака от нашия клас тичаше като полудял :laughing: А и нямате срещу Ж клас :huh: те са в другата група ;) В наща сме ние , вие и З клас и се класира само първия . После с тези , които сме се класирали (ако се класираме) и 4тe най-силни отбора от другия турнир се прави пак нещо като турнир от 6 отбора ;) , които са най-силните .

Link to comment
Share on other sites

Аве стига сте лъгали ве  :angry: 13-2 е резултата ! 7 гола Светльо , 3 Цанко , 1 аз , 1 Жоро и 1 Никито накрая на мача !

едит: Митака от нашия клас тичаше като полудял  :laughing: А и нямате срещу Ж клас  :huh: те са в другата група ;) В наща сме ние , вие и З клас и се класира само първия . После с тези , които сме се класирали (ако се класираме) и 2та най-силни отбора от другия турнир се прави пак нещо като турнир от 6 отбора ;) , които са най-силните .

12:2 e ;) 1 gol + ; - nqma razlika ....az razbrah 4e i J klas 6te igraem

Link to comment
Share on other sites

Аве стига сте лъгали ве  :angry: 13-2 е резултата ! 7 гола Светльо , 3 Цанко , 1 аз , 1 Жоро и 1 Никито накрая на мача !

едит: Митака от нашия клас тичаше като полудял  :laughing: А и нямате срещу Ж клас  :huh: те са в другата група ;) В наща сме ние , вие и З клас и се класира само първия . После с тези , които сме се класирали (ако се класираме) и 4тe най-силни отбора от другия турнир се прави пак нещо като турнир от 6 отбора ;) , които са най-силните .

 

Lol koi laje we pi4???? :confused :confused :confused

Rezultata e 12:2 (ne 4e ima golqmo zna4enie de)

Sled kato svar6i ma4a vsi4ka kazaxa 12:2 :P

Link to comment
Share on other sites

Lol koi laje we pi4???? :confused  :confused  :confused

Rezultata e 12:2 (ne 4e ima golqmo zna4enie de)

Sled kato svar6i ma4a vsi4ka kazaxa 12:2  :P

 

Няма значение :lol: едит : ти кой си :confused Става въпрос от мача ми кажи няк'во описание , че иначе едва ли ще се сетя :huh:

Link to comment
Share on other sites

Няма значение  :lol: едит : ти кой си  :confused Става въпрос от мача ми кажи няк'во описание , че иначе едва ли ще се сетя  :huh:

 

Ami kvo da ti kaja az bqx toq deto ti4a kato pobarkan :D

Az vi vkarax parviq gol i podadox za vtoriq :D

Ina4e imato mi e Plamen :)

Link to comment
Share on other sites

ае кви са тия турнири? нашия клас никога не е участвал, аз не че нямам желание, ама нямам талант, пък и съм някъв "силов състезател", и хората се оплакват

Link to comment
Share on other sites

ае кви са тия турнири? нашия клас никога не е участвал, аз не че нямам желание, ама нямам талант, пък и съм някъв "силов състезател", и хората се оплакват

 

Ami az mislix 4e vsi4ki klasove si pravat turnir4e po futbol :)

Neznam pitai tozi koito vi vodi po Fizkultura :)

A ma4ovete gi pi6e na vratata na salona. :)

Mislq 4e tam sa spisacite s ma4ovete na 8-mite i 11-tite klasove :)

Link to comment
Share on other sites

Аве стига сте лъгали ве  :angry: 13-2 е резултата ! 7 гола Светльо , 3 Цанко , 1 аз , 1 Жоро и 1 Никито накрая на мача !

едит: Митака от нашия клас тичаше като полудял  :laughing: А и нямате срещу Ж клас  :huh: те са в другата група ;) В наща сме ние , вие и З клас и се класира само първия . После с тези , които сме се класирали (ако се класираме) и 4тe най-силни отбора от другия турнир се прави пак нещо като турнир от 6 отбора ;) , които са най-силните .

Ами ние / а клас/ бихме 1-ния финалист/в клас/ в петък с 3:1.Бяхме се уговорили да играем , играхме , стана хубава среща , но 2-та гола , които вкарах още в самото начало решиха донякъде мача.

Утре ни предстои мач с ж , за който съм много надъхан и не мисля , че ще ни е трудно да вземем 3.те точки.А и ми се тича ужасно...

А и Е клас мисля , че ще стане хубав мач след групите...

 

П.С.Честита победа!

Link to comment
Share on other sites

Стига бе "Ж" и "З" никога не са имали отбор по футбол нормален. Поне така беше в 4-5 випуска, в които имам наблюдение. Заедно с "А" винаги са били най-големите льольовци...

ооо повярвай ако тъпото чан-ли ни беше пуснала поече от 3 пъти 1-вия срок да играем футбол да се видим кой колко може ся щяхме да сме на финал.Не мисля , че сме льольовци.Ж клас имат 2-3-ма горе-долу дето играят.За З клас не мога да говоря...

Link to comment
Share on other sites

ооо повярвай ако тъпото чан-ли ни беше пуснала поече от 3 пъти 1-вия срок да играем футбол да се видим кой колко може ся щяхме да сме на финал.Не мисля , че сме льольовци.Ж клас имат 2-3-ма горе-долу дето играят.За З клас не мога да говоря...

 

Емм ние отначалото имахме допълнителни часове заедно с В клас = мачове през допълнителните на голямото игрище . Още първия ни мач беше победа с 5:0 :lol: . А от Ж клас могат да играят Младен (един висок) , Коцето (дето играе с фланелка на Юве) и горе-долу Асен (и той е доста висок) . Другите са нещасници ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...