Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Айдее честита нова тема за нащо даскало. Дано не е затворят кат последната :D

Иначе аз сам от 10 з. И ся имаше ли пожар или чух слухова , че е била военна димка ?

Link to comment
Share on other sites

за Русенов говоря  ;) тая тема земем да я прекръстим на "има ли заичета от английската"  :woot

 

Че той се казва Русинов бре :laughing: (не за друго , ама ще земе да влезе във форума , да не земе да со обиди ;) )

м/у другото верно ли от 9 клас , сме щели да имаме биология при някъв ненормалник/гадняр ??

Link to comment
Share on other sites

Айдее честита нова тема за нащо даскало. Дано не е затворят кат последната  :D

Иначе аз сам от 10 з. И ся имаше ли пожар или чух слухова , че е била военна димка ?

 

Az ne sam 4ul ni6to za pojar ili po malko za voenna dimka.Ama i pojar da ima tq na6ta daskalka 6te ni kara da u4im :angry1

Link to comment
Share on other sites

петък, втората смяна - последните два часа не са ги карали, защото в някво шкафче на втория етаж пуснали димка и всички се паникьосали.

Link to comment
Share on other sites

Qzo, i na nas ne ni e lesno s taq psiharka po fizika. Sq 4ete nqkvi psihologii i sa opitva da ni analizira... Muahahahaha... taq jena ima kompleks 4e ne moje da zadarji vnimanieto, samo kat si mrydne6 glavata po4va da kre6ti i da blyska s dnevnika, mnogo se 4udq koga li 6te go s4upi

 

p.s. Chaos ti koi si to4no? Az ot 10 z poznavam nqkolko du6i

Link to comment
Share on other sites

Az ne sam 4ul ni6to za pojar ili po malko za voenna dimka.Ama i pojar da ima tq na6ta daskalka 6te ni kara da u4im  :angry1

true ,true Стайкова умора няма....утре гледаи закво става въпрос....тия студентки като си тръгнат ще ми липсват :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Az puk sum bai Lazo ot 4-ta tankova brigada v Simitli...

Deca ima 4at za taq rabota.Stiga s teq spamerski temi! :angry:

Браво пич.Много съм съгласен с тебе.Има чат, има ICQ, хората измислиха даже и телефоните.Това е форум бе.Тук се обсъждат проблеми, а не се прави мохабед.Егаси и пуберите.

Link to comment
Share on other sites

абе отворен, гледай си работата. има си я темата, вие имае най-малко право да говорите каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

само един се оплаква от темата...

Link to comment
Share on other sites

Iskam da vi pitam nqkoi ot vas ne pytuva li s 222.6toto kato vidqh snimkite ot meetinga,edin mnogo prili4a6e na edin,s koito pytuvame v edin avtobus.Zna4i 6tom e taq smqna trqbva da e 10klas,ama kaji koi si,pls

 

Edit:Wow,ubedena sym 4e ne se byrkam,ako trqbva i opisanie da dam?

Link to comment
Share on other sites

ми не един или двама са и точили зъби на Мазата.Тя е просто уникална,а за тая по физика много е простичка жената аз са чуда кфо ли е направила миналия си живот ,та господ ся така я е наказал

А за елка Калкулаторова имали някой кво да каже ,за тази "информатичка-гений",незнам как не е защитила докторска степен досега

 

 

 

Ami az patuvam s 222 na vry6tane, ako iska6 vij na vtorata stranica ot tozi topic sam dal link s moq snimka, ako me poznae6...

ее Мите голям си сваляч бе

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в ЕГ-то (випуск 2002) За Мазева - много е зле, немски не знае, много разправии сме имали с нея и още ме помни :) веднъж и бях ритал столове из кабинета и после ми дигна оценката :blink: не че това целях ама явно помага :) да знаете :)

а за Елка - еееее елка рулЗ - тя е измислила макинтоша (Елка Макинтрошова) :) за новите неща си ги четеше преди часа и общо взето всички знаят повече от нея освен ако не говорим за перфоленти и перфокарти - това е найна територия :) ама иначе е кротка душа :) малко странничка :)

Link to comment
Share on other sites

Zdrasti, az sm ot E class, vipusk 2004, demek minalata godina bqhme 12 class... Izvinqvam se na vsichki predvaritelno, che pisha na latinica, ama to bash v toq forum edva li e problem latinicata... Az syshto sm bil pri baba RUSKA, nqma takyv film! Nqkoi se oplakvashe, che samo go plashela, che shte mu pishe dvoika, na neq tva i e edin ot koronnite lafove ot suma ti godini "kakvi sa tezi raboti! Az veche dvoiki shte pisha!!!" Ama ne pishe, de. Az syshto sm nauchil baq angliiski ot taq jenica. Ama edno vreme beshe drugo, nie sme sedqli vseki den na zanimalnq po 4 chasa ( B-lessons ), pak kazvam, vseki den i tam beshe filma oshte po-brutalen pri nashta "Miss B", Irina Petkova,ako ne se lyja... Daskalite sa opasni, da, gledam povecheto tuk sa pisali za Maza, ama da ne e samo tq iztrypnala?! Nikoi ne spomenava Diulgerova, naprimer i da ne pochvam da izbroqvam, to pri vseki beshe unikalno show.

Az se kazvam Pesho, ama mai nqma mnogo smisyl da se predstavqm, shtoto kato gledam tuk povecheto sa "mladi nadejdi" vse oshte funkcionirashti kato gimnazisti i veroqtno ne sa me vijdali i na dnite na talanta, kydeto po tradiciq okolo 1/3 ot programata se praveshe ot nashiq klas ( scenki, pesni, kvoto se setish, nie vyvedohme masiranoto nahluvane na scenata, dokato nqkoi pee... :))))) Dori kogato idvaha ot "dnevnikyt" v nashiq class snimaha polovin den...

Na nasheto izprashtane v daskalo se opitvah da kaja nqkvi proshtalni dumi, tova, koeto moje bi ot prilichie sm iztyrval, zasqga lifestyle-a i glasi, che niskobiudjetnite, alkoholno stimulirani, amatiorski aktiorski izqvi po vsqkakvi forumi ( denq na talanta otnovo nablijava ) sa kliucha km sharenoto uchilishtno ejednevie (kryshkash ot chasove, za da "repetirash" i nakraq pak go igraesh pochti na "prima vista" i 200 vodka;), dostavqt udovletvorenie na dushata i obshto vzeto sa golqmo show.

Na tezi, koito sa 12 class - priqtni prigotovleniq za bala, tva e experience za cql jivot!!!

Link to comment
Share on other sites

Братя (и сестри ако има) от Английската. Днеска(21.03) излезна първи брой от втори сезон на училищния ни вестник - ДелтаТе. Доволно зарибена хава, предполагам повечето са си купили. Ако някой се сеща за най-първите броеве преди 4-5 год., трябва да кажа че сега вестникът се прави в печатницата на Марица и работата е съвсем друга( и сериозна). Има кво да се види!

 

P.S. ако на някой му се поемат рискоев, да пусне отделна тема.... :D

Link to comment
Share on other sites

гроовър ае мазева няма да е "стрелям" тя е добра писа ми 4 :) а относно елка супер си е кефи ме стаа шоу в часа колкото и да е "тъпа" понякога но тя все ми разправя че съм умно момче ала бала и за това е уважавам :) а иначе тая по история не и знам името преподава на английските 10 клас исотория на английски нито знае езикът тъпият и учебник го е писъла тя и е супер тъп и ако нямаше деца и аз бях малко по-зъл бих я "стрелнал" ем кофти е не бих я убил но бих я ранил здраво и след това на самоте остров заточена с учебника и пу! а иначе който не го кефи темата да не пише ко ми се оплаква оня на 3 страница като не те кефи нема пишеш просто не мислиш ли а ?

Link to comment
Share on other sites

....не и знам името преподава на английските 10 клас исотория на английски нито знае езикът тъпият и учебник го е писъла тя и  е супер тъп и ако нямаше деца и аз бях малко по-зъл бих я "стрелнал" ем кофти е не бих я убил но бих я ранил здраво и след това на самоте остров заточена с учебника и пу! ....

 

човек, тази за която говориш се нарича Илияна Стойчева. Отрови ми жовота в 10. клас. Иначе прав си - хабер си няма ни от език, ни от история, а учебника й е МИЗЕРИЯ, живото нещастие, ИЗГОРИХ го като го свърших тоя 10. клас. А сега като я видя по коридорите и ми се драйФа :sayjin

Link to comment
Share on other sites

да, аз много го знам кой е... :)

Link to comment
Share on other sites

Zdrasti, az sm ot E class, vipusk 2004, demek minalata godina bqhme 12 class...

          Az se kazvam Pesho, ama mai nqma mnogo smisyl da se predstavqm, shtoto kato gledam tuk povecheto sa "mladi nadejdi" vse oshte funkcionirashti kato gimnazisti i veroqtno ne sa me vijdali...

 

 

да, аз много го знам кой е... :)

 

Ей го бе...нашия герой...

Link to comment
Share on other sites

и квооооо, г-н Президент, кажете за какво толкова ви уважават, едва ли е заради актьорските ви дарби.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...