Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

ехх, мите, мите :) приятно ми е тодор 10 Е :)

 

дааам, така е :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
Svetlana Dimitrova/izvestna pod kodovo ime RUSKA,edno takova malko,gadni4ko s 4ervena kosa/-8e,e sq kajete koi e precakaniq.

btw:Az sym Aneliq,pr. mi e.

 

P.S.Ee,to imalo mnogo ot EG-to,trqbva da se vidim nqkoga :rolleyes:

 

 

groover говорат ни против бившата класна :) лоша работа лошаааа :)

Link to comment
Share on other sites

groover говорат ни против бившата класна :) лоша работа лошаааа  :)

 

Ама тя наистина е малко кофти :( ... Всеки ден вече зе да ми сипва :angry: , а най се дразни когато подсказвам на тея на дъската :lol: (все ми вика , че ще пише двойка , защото подсказвам , ама засега още само си говори :lol: ) А и е заучила няколко фрази , който повтаря всеки ден ! ''what are you doing I wonder'' , ''Mind it , you are not sure'' , ''I'm not asking you Vasil :lol: '' и култувото : ''I'll call your parents'' ... иначе е свястна , а и е строга ...

Link to comment
Share on other sites

е "уот аре ю доинг и уондър" е култуво :) иначе е точна кефи ме 8 клас беше шоу при нея бтв очаквайте след 1 месец някуде да ви накара да си купите едни помагала розови такива леко голям формат за изпита тя ги е писала заедно с Торозка и още некоя но не помна коя ...

Link to comment
Share on other sites

Познавам хубаеи хора от класа ти xmas.gif

А аз съм Магито от 8з.Приятно ми е; )

Ха дай да се запознаем :)

 

P.S. Todorova е най-яката класна (беше - в 8. клас)

Link to comment
Share on other sites

Мдааа...и против моята бивша класна се говори :) Ама аз нямам нищо против :P Наистина си е малко заблудена, ама какво пък? Поне става голямо шоу :) Сега не съм я виждал вече трета година да си поговорим, ама като я мяркам от време на време да влиза в главната сграда...еми...същата си е :) Тая жена е като пирамидите, ей :lol: Или по-скоро за нея важи малко обърнат девиза на София... - "Старее но не расте" :punk

 

Абе каквото и да си говорим 8-ми клас си беше рахат при госпожа ви Руска :), аз искам пак там ама немааааа :(

 

А и съм научил не малко Английски при нея :)

Link to comment
Share on other sites

Ласков 8г...известен с бележника си :woot 8е ??? нямате ли един Иван в класа бе хора ??Само не му помна фамилията :rolleyes:

Ти пък като кажеш така се едно само 6-ци изкарваш  Айде кажи на хората истината за твоя бележник,че им загубих бройката на оценките 

къде написах че изкарвам 6-ци не мога да разбера :woot казах че бележника ми е много популярен ,те хората си направиха извода ;)

Link to comment
Share on other sites

Ласков 8г...известен с бележника си  :woot 8е ??? нямате ли един Иван в класа бе хора ??Само не му помна фамилията  :rolleyes:

Ти пък като кажеш така се едно само 6-ци изкарваш ;) Айде кажи на хората истината за твоя бележник,че им загубих бройката на оценките :) :D :lol:

Хехехе,абе ти не си писал шестици ама който не те знае може така да си помисли :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ласков 8г...известен с бележника си  :woot 8е ??? нямате ли един Иван в класа бе хора ??Само не му помна фамилията  :rolleyes:

Imame dvama :lol: se6tam se za koi govori6 (''Malko'' debeli4uk i drynka postoqno za WarCraft i nqkvi takiva gluposti ?) Shto si izvesten s belejnika si we :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ласков 8г...известен с бележника си  :woot 8е ??? нямате ли един Иван в класа бе хора ??Само не му помна фамилията  :rolleyes:

 

къде написах че изкарвам 6-ци не мога да разбера  :woot казах че бележника ми е много популярен ,те хората си направиха извода  ;)

Iska da kaje,4e ima samo dvoiki.Izvesten si

Link to comment
Share on other sites

Imame dvama  :lol: se6tam se za koi govori6 (''Malko'' debeli4uk i drynka postoqno za WarCraft i nqkvi takiva gluposti ?) Shto si izvesten s belejnika si we  :lol:

да за същия Иван става въпрос......малко надува главата с тоя уаркрафт :woot Илия от класа на лудото_мими е същия....обединят ли се бягай надалеч...

ооо тоя моя бележник не може да се опише трябва дасе види ;)

Iska da kaje,4e ima samo dvoiki.Izvesten si

не точно ;) но да има доста 2-ки....пуст Deutsch....

Link to comment
Share on other sites

e то има ли някой който да е учи немски и да няма 2ка/ки мухахах

а в подготвителен клас още поече

иначе 8ми клас немците учиха здраво за разлика от нас :)

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахаха, Ласков, съседе, кво праиш? Ако не се сещеш, аз сам Митака, две къщи по-наляво живия... Тоя проблем с бележника се решава, единия начин е да си купиш още един и да внесеш поправки, а другият, който аз избрах, е да не го носиш в училище

Link to comment
Share on other sites

Ибах два дена ме нямаше и пак отворихте тема за даскалото...че и 2 страници изписахте...странното е, че така тема е отваряна дотук многократно и винаги затваряна. Не го обичат това нашето даскало и толкова...

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахаха, Ласков, съседе, кво праиш? Ако не се сещеш, аз сам Митака, две къщи по-наляво живия... Тоя проблем с бележника се решава, единия начин е да си купиш още един и да внесеш поправки, а другият, който аз избрах, е да не го носиш в училище

hah setih se :D

da 6te ti poslu6am suveta :P

Link to comment
Share on other sites

Ибах два дена ме нямаше и пак отворихте тема за даскалото...че и 2 страници изписахте...странното е, че така тема е отваряна дотук многократно и винаги затваряна. Не го обичат това нашето даскало и толкова...

 

аз пък се чудех кога ще му дойде реда и на нашто даскало като се има предвид че вече има теми за всяко едно училище(с малки изклч.)

 

спама настрана, хубаво е да се знаем кои сме. аз съм 12 К ся

Link to comment
Share on other sites

не точно  ;) но да има доста 2-ки....пуст Deutsch....

Хохо щом си с Deutsch ще усетиш догодина Рениту Мазева.тая е толкова в коша че просто нямам думи и навсичкото отгоре ми е класна.неможеш да си представиш за какъв "убийствено " тъп час на класа става при нея .цели 40 мин. седиш и тя ти дрънка простотии ,просто не се издържа

Link to comment
Share on other sites

Ласков 8г...известен с бележника си :woot 8е ??? нямате ли един Иван в класа бе хора ??Само не му помна фамилията :rolleyes:

imame i to dvama .Idiniq-Rusenov,a drugiq Spasov,ti koi/q si?

 

Edit:Em to 4oveka sa go krystili Rusinov,da sa 4udi6 prosto

 

 

P.S.Syjalqvam za gre6kata,ma toi pi4a i bez tova samo v bulfleet cyka

Link to comment
Share on other sites

Хохо щом си с  Deutsch ще усетиш догодина Рениту Мазева.тая е толкова в коша  че просто нямам думи и навсичкото отгоре ми е класна.неможеш да си представиш за какъв "убийствено " тъп час на класа става при нея .цели 40 мин. седиш и тя ти дрънка простотии ,просто не се издържа

 

мамичката и, курвенска. толкова съм и насъбрал на мазева. и преди се чудех защо навсякъде чета "мазева е мъж", "фак мазева" и подобни. тая пълен шаш. съучениче се е навило да я трепе :) (тоньо, ти)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...