Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

PSYCHOSIS thanks obache ako si e taka ako shte govorim za seriala neka da bade za nego.s netarpenie ochakvam i drugite seriiki.a pak brata na raian me kefi shtoto e izlenal ot zatvora i sha gi maje sichki nared sia :D .a pak raian verno che neshto mnogo ze da se prai obache kolkoto poveche nervni ima v onaia kashta tolkova po interesno shte stava.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Много се забози това филмчее.. :angry:

 

Ако втория сезон продължи да е толкова сладникав и приличащ на "Дързост и красота" няма да си правя труда да гледам третия, сериозно.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

awe copidon danio di kaza kak go gledam filma bez subs opitvam se da se go prevejdam i uspiavam do niakde pone chatkam kvo stava.probvai go i ti toai nachin. :D a pak za tva che seriala ako stanel kato darzost i krasota shte bade super iako tolkova mnogo serii.obache niama da bade tolkova goliam.spored men shte bade pone nai mnogo do 10 sezon.obache shte gi gledam sichkite kolkoto i da sa mnogo.

Link to comment
Share on other sites

maleeee ti koga ze da razbirash ot angliiski kato az sam ta ycili we kak to i da e neviarvam filma da e poveche ot 5 6 sezona ako e poveche niama da e interesno sha stane mnogo zabluden takav edin...da go gledam bez SUB kak ne da ne sam lud sha chakam sub i tva e....iskam ne da si prevejdam 2 3 izrechenie v edin razgovor mejdu set i samar naprimer a da si go preveda celia men taka mi e po interesno

Link to comment
Share on other sites

are da izliza veche taia seria che niama kvo da gledam we maina.ari che iskam da razbera kvo shte stane sas brata na raian dali shte pochne rabota i shte zajivee pri koenovi.ili shte si otide v getoto da krade koli pak.ia kajete mnenie za tva. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Има ли зарибени по този сериал.Не знам за вас, но на мен ми е любим.

 

Поради това че много хора ги мързи да ползват търсачка The O.C e тук, а най новите епизоди ще се качват тук

 

Ей,хора помогнете малко.Трябват ми субс за 1 сезон,но тези които са качени в юнакс ми ги отжаря като йероглифи,а когато опитам да ги отворя с друга програма ми изписва грешно кодиране при прехвърляне.Ами това е,ако някой може да помогне ще съм му благодарна.

Link to comment
Share on other sites

Ей,хора помогнете малко.Трябват ми субс за 1 сезон,но тези които са качени в юнакс ми ги отжаря като йероглифи,а когато опитам да ги отворя с друга програма ми изписва грешно кодиране при прехвърляне.Ами това е,ако някой може да помогне ще съм му благодарна.

Нищо им няма на субтитрите ;) Просто трябва да си настроиш плейъра ;) Потърси из менютата Subtitles>Font и там виж някъде трябва да има поле Encoding или Script и там избираш да е на Cyrilic :)

Ако кажеш с кой Плейьр се мъчеш да ги пуснеш ще е по лесно да ти се обясни ;)

Надявам се да съм помогнал :)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не съм гигабит и не мога да го сваля оттам.

 

Това със фонтовете съм го проверила вече,но всичко си беше както трябва.Иначе съм със БсПлейър 1.00,но все още нямам идея защо така ми излизат тези събтитри...

Link to comment
Share on other sites

Ami v mbox gi ima ako si ggbit moje da gi svalish ot tam

Ами то от GGBIT от къде мислиш че са ги взели.А относно за йероглифите кажими с какво гледаш субтитрите.Защото на тях нищо им няма и проблема е май в теб.

 

Скоро качвам 18 епизод

Link to comment
Share on other sites

О.С. ми е любимия сериал. Винаги си оставям време да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

То в Mbox-а го има но като искам да го гледам Online от 4-ти епизод дава някъв "sintaks error" и няма субтитри :angry1 . На вас така ли ви е :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...