Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

The O.C. е един от най-яките сериали! Всичко ме кефи в него най вече яките женки. А най лудия пич там е Сед Коен ! Разбива ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Кои са яките женки? На мен ми харесват само Алекс и малко Кирстен. И Ана, ама нея я отрязаха отдавна. Мариса, Самър, Джули - не са ми по вкуса.

Link to comment
Share on other sites

Mариса на мен най-много си ми харесва :love

А иначе сцената когато се натискаха с Алекс в кухнята, пред(зад) Джули, беше направо.. :P

Иначе и Алекс ме кефи, но най-добре двете заедно.. :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен най-много ми харесва Самър, но и Мариса е готина :P .

Едит: Да, аз го гледам :woot . Ми то беше ясно, че ще е сезон 1, все пак това е БТВ :wacko: . Сега ще го влачат до към октомври, ноември и чак тогава сезон 2.

Link to comment
Share on other sites

Аз втория сезон съм го гледал до последния епизод който е излязъл и да го пуснат няма да го гледам защото няма да ми е интересно.А така като гледам всяка седмица по един епизод, eми то 1сезон няма да свърши до половин година

Link to comment
Share on other sites

Някой тръгнал ли е да превежда 16-ти епизод?Като станат готови нека някой да съобщи. B)

За 16 епизод суб още няма но са излезнали суб за един от спейшълите които вече съм качил в warez-a

Link to comment
Share on other sites

Мен наи много ме кефат Самър и тази новата приятелка на Сед дето и забравих името ахахах и Мариса преди много ме кефеше но сега по необясними причини започна да ме дразни :)

А и Ана също беше "6"

Абе всички са яки :)

Link to comment
Share on other sites

Моят любимец е Санди Коен.Много ме кефи!!! :punk

От момичетата харесвах Ана,красиво лице и много готина прическа.

Link to comment
Share on other sites

Готино сериалче!Преди хич не ми харесваше,но сега много му се кефя.А и има готини актьори,като Раян например. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Готино сериалче!Преди хич не ми харесваше,но сега много му се кефя.А и има готини актьори,като Раян например. :rolleyes:

Ryan??? stiga we toq pich izglejda mnogo mazen... men lichno mi e protiven..

Set po go biva....

Link to comment
Share on other sites

Всеки си харесва различни актиори, различни персонажи, на мен всички са ми симпатични :) А специално персонажа на Райан ми е много симпатичен, но признавам, че Сет е по интересен и забавен.. важното е шоу да става :punk

Link to comment
Share on other sites

awe ai kato kachite 17 epizod sas sub da mi kajete da si go svalia da go gledam che kato gledah 16 epizod i sia nem ko da pravia.az po cial den gledam O.C. i tova mi e lubimiat serial.i kato chetoh kakvo ste pisali vsichki i razbrah che tozi serial go obichat mnogo hora i to ima za kakvo.are pishete kato go kachite

Link to comment
Share on other sites

awe ai kato kachite 17 epizod sas sub da mi kajete da si go svalia da go gledam che kato gledah 16 epizod i sia nem ko da pravia.az po cial den gledam O.C. i tova mi e lubimiat serial.i kato chetoh kakvo ste pisali vsichki i razbrah che tozi serial go obichat mnogo hora i to ima za kakvo.are pishete kato go kachite

 

Имаго по торентите, свалих го но немога да го кача във warez.ru, затова го ръгнах тук:

ftp://mox.tv:221/E:/FTP/Movies/The%20O.C.%20(2005)/

 

Малко сложно се влиза в тва фтп, трябва да изклютите пасив моде-то..

Link to comment
Share on other sites

:D няма спор , че това е едно нечовешко сериалче!!!

мене лично всички си ма кефат :P само искам да попитам ( ако някой знае де ) колко са епизодите от 2-рия сезон ??

 

O.C. RuLEz

Link to comment
Share on other sites

:D  няма спор , че това е едно нечовешко сериалче!!!

мене лично всички си ма кефат  :P  само искам да попитам ( ако някой знае де ) колко са епизодите от 2-рия сезон ??

 

O.C. RuLEz

Виж тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...