Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Малеее, то щото е баси сложното нещо...ц,ц,ц. Ще ти се скърши мишката, ако направиш няколко кликвания повече. Сакън!

 

не че е толкова сложно но замисли се колко по-удобно би било..нз кога ще бъде качен следващия епизод.Много по-удобно за всички ще е просто да се напише едно постче тук

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
Аз и без това смятах да пиша за всеки нов качен епизод

 

Даже и да не е качен тук, ако намериш линк някаде другаде из фриитата или торентите, пиши..

 

Edit: Аз намерих в torrents-bg.com и след 3-4 часа съм го свалил, а после ако мога ще го кача някаде.. само дето няма никво място в wareza :angry:

Link to comment
Share on other sites

Един от малкото сериали, които не мога да забравя!!! Бах чула, че ще има и продължение, някой да знае нещо по този въпрос? Дано пуснат поне повторение...

Link to comment
Share on other sites

Един от малкото сериали, които не мога да забравя!!! Бах чула, че ще има и продължение, някой да знае нещо по този въпрос? Дано пуснат поне повторение...

Прочети предишните постове и ще можеш да си отговориш!

Link to comment
Share on other sites

danio не можеш ли да направиш субтитри за 15-ия епизод.Гледам че си превел една серия.Ако не ти се занимава,а имаш връзка с другите("Ivan Matin u OkTaBuA","Insaneboy","striker" i "emsi") да вземеш да помолиш едни от тези да го преведат,че една дума схванеш друга не.Направи го за неграмотните(мен само де) ;)

Link to comment
Share on other sites

danio не можеш ли да направиш субтитри за 15-ия епизод.Гледам че си превел една серия.Ако не ти се занимава,а имаш връзка с другите("Ivan Matin u OkTaBuA","Insaneboy","striker" i "emsi") да вземеш да помолиш едни от тези да го преведат,че една дума схванеш друга не.Направи го за неграмотните(мен само де) ;)

Ами аз тази серия не съм я превел само поправих субтитрите малко защото имаше много правописни грешки.А колкото до 15 епизод "emsi" сигурно ще ги преведе ако не той то някой друг, но първо трябва да излязат английски субтитри или на някакъв друг език защото иначе никой не се захваща.

Link to comment
Share on other sites

gati za 2 dni gi izgledaj i 15-te epizoda :) mnogo mi lipsvashe toq serial...kato izleze 16-ti zaduljitelno da dadete linkove

pich napylno te razbiram!! kogato edin serial te kefi tolkova mnogo i imash mnogo svobodno vrme pravish takiva raboti!!

az na buffy the vampire slayer za 2 dni izgledah 2 sezona po 22 serii vseki!! i te sa btw po 45min vsqka

gepi toq tv maniac, kvo shte kajesh?!! :punk

Link to comment
Share on other sites

pich napylno te razbiram!! kogato edin serial te kefi tolkova mnogo i imash mnogo svobodno vrme pravish takiva raboti!!

az na buffy the vampire slayer za 2 dni izgledah 2 sezona po 22 serii vseki!! i te sa btw po 45min vsqka

gepi toq tv maniac, kvo shte kajesh?!! :punk

samo taka :punk az samo vednuj sum gledal poveche ot toq weekend i tova beshe minalata godina kato se bqh zaribil po rurouni kenshin-moje bi lubimoto mi anime...cql weekend samo svalqm i dokato gledam chakam da se svali sledvashtiq epizod i produljavam :) prosto kato te kefi neshto tolkova mnogo ne moje da go ostavish ei taka po sredata :D

 

p.s. rurouni kenshin ima 95 serii v wareza po 20 minuti :) prosto napravi smetkata :D

Link to comment
Share on other sites

Ще го дават всяка неделя от 17.30 майче от първа серия.

Дано само не спрат документалните филми, че ще умра от яд.

Link to comment
Share on other sites

samo taka :punk az samo vednuj sum gledal poveche ot toq weekend i tova beshe minalata godina kato se bqh zaribil po rurouni kenshin-moje bi lubimoto mi anime...cql weekend samo svalqm i dokato gledam chakam da se svali sledvashtiq epizod i produljavam :) prosto kato te kefi neshto tolkova mnogo ne moje da go ostavish ei taka po sredata  :D

 

p.s. rurouni kenshin ima 95 serii v wareza po 20 minuti :) prosto napravi smetkata  :D

hahha pich razbivash, baq vreme si e ...

btw za orange county, nego li sha davat ot 17:30 v nedelq?

i po koq programa?btv?

Link to comment
Share on other sites

Ами за кой друг филм да пиша в тая тема? Много ясно, че по БТВ ще го дават.

Link to comment
Share on other sites

Мда преди някой да каже че сериала не му харесва да пише колко епизода е гледал.И аз мога да кажа че сериала "24" не ми харесва ама като не съм го гледал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...