Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Хаха да кажа по темата! :P

Ми сериала ме радва...първия сезон ме изкефи много, но сега 2-рия не ми е останало време да изгледам качените серии! Но ще се постарая и това да стане! Хаха :lol:

Link to comment
Share on other sites

имам един въпрос, понеже във дата.бг са казали че след 17 епизод няма да качват повече, вие тук ще качвате ли :confused  :confused  :confused

 

Разбирасе. че тук ще се качва до последният епизод :punk

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност ще има трети сезон :punk

Оригинална статия: http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_main/...4282|1|,00.html

 

П.С: По телевизията дават първите серии от първи сезон, като свършат ще почнат е вторите, а 3-тия сезон просто незнам..

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност ще има трети сезон  :punk

Оригинална статия: http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_main/...4282|1|,00.html

 

П.С: По телевизията дават първите серии от първи сезон, като свършат ще почнат е вторите, а 3-тия сезон просто незнам..

еми май ще ни побелее косата докато ги видим и ние тези серии...

Link to comment
Share on other sites

aма то и 3 сезон ли има :confused :confused малеее а ужким бях голяма фенка нищо не съм разбрала :wacko: :wacko: благодаря че ще ги качвате всички епизоди :D :D а някаде другаде в освен в дата.бг качват ли ги (освен тук), понеже имам доста приятелки които нямат достъп до wareza :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

maleee niamam tarpenie da izleznat i drugite epizodi da gi gledam tova e nai iakoto serialche koeto niakoga e sashtestvuvalo.are da kachite sub za 17 epizod i kato izlezne 18 da mi kajete ot kade da go drapna da go gledam.ia kajete kakvo vi e mnenieto za trey(bratat na raian)men ma kefi basi i ludata glava sha stava vse po interesno ama doakato gi izgledame shte ni pobileiat kosite kakto kaza veche edin pich.are kajete si mnenieto

Link to comment
Share on other sites

maleee niamam tarpenie da izleznat i drugite epizodi da gi gledam tova e nai iakoto serialche koeto niakoga e sashtestvuvalo.are da kachite sub za 17 epizod i kato izlezne 18 da mi kajete ot kade da go drapna da go gledam.ia kajete kakvo vi e mnenieto za trey(bratat na raian)men ma kefi basi i ludata glava sha stava vse po interesno ama doakato gi izgledame shte ni pobileiat kosite kakto kaza veche edin pich.are kajete si mnenieto

Братът е готин.Определено ще става все по-интересно!!! :love

Тъкмо си мислех,че след като Алекс си тръгна ще трябва да вкарат нов герой и предположението ми се оказа вярно.

Link to comment
Share on other sites

Братът е готин.Определено ще става все по-интересно!!! :love

Тъкмо си мислех,че след като Алекс си тръгна ще трябва да вкарат нов герой и предположението ми се оказа вярно.

 

Алекс не си е тръгнала, ще я видим по нататък в сериала, а и освен нея ще се появи и Джъстин Тимбърлейк.. изобщо тия от фокс правят много луди сериали :punk

Link to comment
Share on other sites

awe copidon az pak mislia che ne sam lud prosto ti ne si gledal 17 epizod i neznaesh za kakvo stava vapros.gledai go i togava spori s mene.a za justin timberlike verno li che i toi shte uchastva we hora?sha vidim kvo shte izmisliat oshte samo da ne vkarat i eminem :D .

Link to comment
Share on other sites

@martveca - никът ти рулира! Все напред! Форевър! :D

@COPIDON - ти сигурен ли си, че гледаш същия сериал ;)

Иначе брата мен не ме кефи. Много преиграва.

А и Раян ме дразни напоследък. Започна да говори супер заваляно, в стил "мамка ви, за нищо не ми пука". Вярно, че преди имаше заченки на инертност, ама сега си е направо парцал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...