Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
какво мислите за новата приятелка на Сет

Страхотна е!

Но на мен любимата ми е Ана. Появяваше се в няколко епизода от първи сезон. Много сладко девойче :love

Link to comment
Share on other sites

Към тези които са гледали новите серии....какво мислите за новата приятелка на Сет?  :wub:

Ми тя сега ходи с Мариса така чееее... :devil Не че имам нещо против тях двете де ;) А в data.bg ги има до 14-ти епизод а на subs.unacs.bg има супер субтитри

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама недейте да издавате какво ще стане дее.. :D

 

Има хора, които не са гледали новия сезон и ще им развалите кефа от изненадите в него, така че тихо! :P :P B)

 

А иначе тук са качени до 14 епизод. На първата страница дадох линк към всичко качено тук. Погледнете ги :lol:

Link to comment
Share on other sites

Казва се Самър (Summer) и като гледах последната серия от 2 сезон,май май пак станаха гаджета :)

da be verno che summer beshe... neveroqtna macka mnogo me kefi :P po qka ot neq ne vidqh v seriala

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама недейте да издавате какво ще стане дее..  :D

 

Има хора, които не са гледали новия сезон и ще им развалите кефа от изненадите в него, така че тихо!  :P  :P  B)

 

А иначе тук са качени до 14 епизод. На първата страница дадох линк към всичко качено тук. Погледнете ги  :lol:

 

Ако имаш предвид моето изказване за Самър и Сет ,то това се случва в 14 епизод(последния които има на вареза) .Аз също ги гледам от тук :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм поредния мноооооого голям фен на сериала. Почти всяка вечер проверявам дали не се е появил поредния епизод в Warez-а и с нетърпение тегля. Просто всеки пореден епизод на този сериал ми действа като поредната доза наркотик. В този ред от мисли danio благодаря ти, че ме зареждаш. ;)

 

Но имам едно питане - 14 епизод от втори сезон не ви изглеждаше като последен за сезона? Дали има още серии от този сезон?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм поредния мноооооого голям фен на сериала. Почти всяка вечер проверявам дали не се е появил поредния епизод в Warez-а и с нетърпение тегля. Просто всеки пореден епизод на този сериал ми действа като поредната доза наркотик. В този ред от мисли danio благодаря ти, че ме зареждаш. ;)

 

Но имам едно питане - 14 епизод от втори сезон не ви изглеждаше като последен за сезона? Дали има още серии от този сезон?

И той не е и последния.Те са към 24 епизода просто още не са излезли.Ето го листа с епизодите които са готови и датите на които излизат

Link to comment
Share on other sites

Страхотен сериал,може би един от най-добрите правени някога.Целият актьорски състав много ми харесва.

С нетърпение очаквам всяка нова серия!!! :love

Link to comment
Share on other sites

Ами кво да кажа за сериала?Заедно с Приятели се нарежда на едно от челните места на сериали правени някога.Всички актьори ми кефят ама Самър,Алекс и Мариса просто :punk :love :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хайде и аз да се пиша към феновете. Въпреки, че нищо не може да замени мястото, което заема Ал Бънди в сърцето ми, не съм пропускал нито серийка от този сериал. Не всеки сериал може да ме накара да го гледам с такъв интерес, захлас и внимание. Не знам дали дори е имало друг сериал, който съм гледал по този начин. И на края на всеки епизод - :cry

Link to comment
Share on other sites

15 епизод от втори сезон според расписанието ще излезе днес, а кога ще бъде качен някаде ? За субтитри не питам, може и без тях :)

Link to comment
Share on other sites

15 eпизод го дават по FOX тази вечер.Утре сутринта ще го има в БГ торентите.А аз ще го кача най късно в събота ако има място в FTP

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам нещо за първия сезон. Преди го бях виждал с БГ Аудио от БТВ, а сега в папката на THE O.C. Season 1 тва с бг аудиото ли е или трябват събс. И ако са със събс някой може ли даде линк с бг аудиото, щото не мога да ги намеря нещо :blink: .

Link to comment
Share on other sites

danio искам да те помоля като качиш нова серия на О.С. да пишеш тук...просто не ми се занимава секи ден да търся...

Малеее, то щото е баси сложното нещо...ц,ц,ц. Ще ти се скърши мишката, ако направиш няколко кликвания повече. Сакън!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...