Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Ами няма за кога да се отказваш, защото сезона почти свърши. Остава да се надяваме, че на есен, когато започва сезон 3, нещата ще се оправят.

 

Иначе, мога да ви препоръчам сериала "One Tree Hill", защото прилича на The O.C. и  в същото време е достатъчно различен и с не по малка интрига. Лошото за тези които не зацепват english е, че няма субтитри на български, но предполагам че ще се намери някой да го преведе скоро.

По-добре да не гледат "оне трее хилл" ...се пка играе Чад Мишел Мари ,който разваля иначе свежарската атмосфера

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Ааа чак тъп не е ... верно , че разликата между първия сезон е очевидна :( . Просто тогава съм чакал с огромно нетърпение по цяла седмица , за да дойде Понеделник - The Orange County - кеф :) . Да се надяваме , че хората са се усетили и сезон три пак ще е на върха ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледахте ли 23 серия.Мен много ме изкефи докато не изгледах края.Малеее тва не го очаквах не свърши хубаво.Повече няма да ви казвам ще оставя да си го гледате вече има субтитри.Дано поне 24 епизод свърши добре въпреки че ме съмнява.Еми ще чакаме 3 сезон

Link to comment
Share on other sites

Сезон 2 свърши. 24-ти епизод свърши с доста неясен край, дори в началото си помислих, че не съм свалил цялата серия. Дано от тук нататака в сезон 3 да завържат по-добре нещата, да има по-голяма интрига и съответно да е по интересно за гледане. Все пак като цяло сезон 2 беше добре :)

Link to comment
Share on other sites

Аз останах много доволна от Сезон 2.Дори може би е по-добър от първия.Последните 2-3 епизода бяха прекалено драматични,но като цяло беше доста интересен и интригуващ.

Link to comment
Share on other sites

Мда като че ли във втори сезон имаше повече интриги обрати и изненади.Май беше по интересен от първия.

 

 

Субс някой да има за 24епизод?

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах ноември :)

 

Премиерата на 3-ти сезон е на 2 август 2005 година по FOX, на другият ден вече ще го има в арената :)

 

До тогава ще се чудим какво да правим, след като Joey и 24 свършиха също..

Link to comment
Share on other sites

Както и да е.. ще има да почакаме няколко месеца за новият сезон  :)

.....май ще си заслужава чакането,имайки предвид как завърши 2-ри сезон.

Link to comment
Share on other sites

.....май ще си заслужава чакането,имайки предвид как завърши 2-ри сезон.

....кофти работа , брат мъ беше пич :cry и няма никакъв шанс да уживее ;) 2 сезон беше по-добър от 1-я .... тийновете порастват :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...