Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Някой ще качва лио новите серии във филмовия сайт (вие-знаете-кой)?

Много ви моля 'штото от DC++ е много досадно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Аз сега дърпам 21-ви и 22-ри от арената,като приключа ще ги кача на локалния торент.Стига да има желаещи да ги свалят оттам де.

А пък ако някой с по-бърза връзка(аз съм на 18лв на Евроком)също е решил да ги ъплоудне на локалния тракер,да казва,да не се повтаряме,а и всички да дърпаме от един,по-бързо ще става.

Link to comment
Share on other sites

Видях че единия го има.А 22.Ама скоростта дето го свалям ми е 6кб за какво толкова бавно.Аз ако го свалях от арената щеше да е по бързо

Link to comment
Share on other sites

Видях че единия го има.А 22.Ама скоростта дето го свалям ми е 6кб за какво толкова бавно.Аз ако го свалях от арената щеше да е по бързо

Имам и 22-ри,но наистина скороста е бавна,няколко човека лиийчват от мен в момента и се досещаш какво става със скоростта.Дърпай от арената,поне в момента има много пииъри,и ще дърпаш доволно бързо ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами никой не лийчва при условие че няма сиийдър.И когато аз бях пуснал да сиийдвам нямаше друг освен мен.

Link to comment
Share on other sites

Ами никой не лийчва при условие че няма сиийдър.И когато аз бях пуснал да сиийдвам нямаше друг освен мен.

Аз сега го спрях,иначе лийчват други неща от мен,но ако ще го сваляш от нашия тракер ще го пусна пак.

PS-вече го пуснах,ако някой иска да дърпа :)

Link to comment
Share on other sites

Вече имам свален The O.C. 2x21 .Share-нал съм го в dc++

hub: dc.evrocom.net:1111

nick: [GGBIT]UncleFester

Който иска може да го дръпне.

 

 

~edit~ Вече и 22 епизод имам! :)

Link to comment
Share on other sites

Дано да е с малко по висока скорост иначе се отказвам ще чакам на DCC++

Ами пробвай,ако те удовлетворява скоростта дърпай,ако не,ще го махам торента :)

Link to comment
Share on other sites

Вече имам свален The O.C. 2x21 .Share-нал съм го в dc++

hub: dc.evrocom.net:1111

nick: [GGBIT]UncleFester

Който иска може да го дръпне.

~edit~ Вече и 22 епизод имам! :)

Хайде пак да влезеш че не съм свалил 22епизод

Link to comment
Share on other sites

Качеството не е голям проблем, проблема е в това че филма почна много да затъпява, от весело тиин филмче с комедиини елементи се превърна във все по тъпа семейна драма  :angry:

Прав си брат,сериала затъпя сериозно :sick Просто почна да става много драматично :cry Развалиха филма :angry1 Сега ако и бабта се намеси по-сериозно ще се откажа вече да го гледам

Link to comment
Share on other sites

Ами няма за кога да се отказваш, защото сезона почти свърши. Остава да се надяваме, че на есен, когато започва сезон 3, нещата ще се оправят.

 

Иначе, мога да ви препоръчам сериала "One Tree Hill", защото прилича на The O.C. и в същото време е достатъчно различен и с не по малка интрига. Лошото за тези които не зацепват english е, че няма субтитри на български, но предполагам че ще се намери някой да го преведе скоро.

Link to comment
Share on other sites

Наистина че филма вече не е комедия ами прилича повече на драма ама не е тъп бива го има смешно на някои места обаче е различен от сезон 1.И сигурно за това вече не ме привлича да го гледам както преди но няма се отказвам ще си го гледам докрай

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...