Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Участват

 

Benjamin McKenzie

в ролята на Раян Атууд

Mischa Barton

в ролята на Мариса Купър

Peter Gallagher

в ролята на Санди Коен

Kelly Rowan

в ролята на Кирстън Коен

Adam Brody

в ролята на Сет Коен

Rachel Bilson

в ролята на Самър

Melinda Clarke

в ролята на Джули Купър

и други

 

“Ориндж каунти" е истински рай: богат, прелестно красив крайбрежен квартал, където всичко и всички са образ на самото съвършенство. Но под бляскавата мантия на охолство се крие един съвсем различен свят – свят на изневери и скрита самоличност, където идеалните членове на семейства живеят своя прикрит, таен живот.

 

Раян Атууд е 16-годишно момче, притежаващо завиден ум и изключителен коефициент на интелигентност. Той обаче е арестуван за участие в кражба на автомобили. За негов защитник е назначен справедливият Санди Коен (в ролята – Питър Галахър). Нито единият от тях не предполага последиците от тази среща. След като майката на Райън го гони от дома си, Санди решава временно да приюти бурния младеж. Съпругата му – Кирстен е образец на жена, съпруга, майка и бизнес дама. С тях живее и синът им Сет, който със спокойния си нрав и мечтателски порив съвсем не се вписва в общата картина на богаташките деца. Двамата тийнейджъри очевидно са съвсем различни, но това не им пречи отлично да си паснат.

 

Историята на сериала ни пренася в дома на заможното семейство Коен. Прекрасната им къща, изискано обкръжение и безоблачно ежедневие се преплитат с чисто човешките им страхове, грешки и пороци. Действието умело ни пренася от уюта на дома в динамиката на бизнеса, тийнейджърските грешки и полемиката за цената на истинската любов и човешките достойнства.

 

Всичко останало за сериала от от тук

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо си мислех да пусна такава тема! :D

 

Филма е страхотен.. ама не се ли пишеше Orange County? :confused

 

Както и да е.. ако някой намери някакви фен сайтове на филма да ги постне тук.. ще съм благодарна :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да има, зарибени  :) за съжеление от сезон 2 намерих локално само първите 3 епизода, но работя по въпроса да си намеря и останалите..

Иначе сериалчето е много хубаво  :punk

 

Да пише се The Orange County, съкратено The O.C.

 

 

 

Епизоди от 1 до 11 тук и от 11 до 14 тук. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Браво на всички за пост номер едно.

 

Някой да е чул кога пак ще го пуснат по телевизията?

Link to comment
Share on other sites

Някой да е чул кога пак ще го пуснат по телевизията?

 

Втория сезон трябваше да тръгне някъде към средата на януари, но като гледам наистина няма да е скоро. Може би изчакват да се излъчат повече серии и да купят всичко наведнъж.. знам ли?.. :huh:

 

Да се надяваме, че ще го пуснат скоро!!! :love

 

 

Да, видях по-горе линковете, благодаря отново  :)

 

Моооля :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Този сериал ми е може би най-любимия. Много е готин и много ме радва :woot .

И аз искам да знам кога ще го пускат по БТВ, щото много ми се гледа!!!

Ето и 1 фенсайт, ако не го знаете още www.theoconline.com

Link to comment
Share on other sites

Има ли зарибени по този сериал.Не знам за вас, но на мен ми е любим.

И на мен ми е любим , по телевизията като го даваха , беше много яко , а сега си тегля сериики от warez.ru

Link to comment
Share on other sites

ne e losho serialcheto, i az gledah nqkolko serii i intrigite ne sa loshi, ama aktrisite sa mnogo zdravi brantii maina!

Ako ne za drugo samo zaradi tqh shte go gledam pak seriala... ama ne i da go svalqm... ako go pusnat po tv-to moje, ma inache ne mi se zanimava :P

aide Peace!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...