Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
ami ako ne si go zapo4nal otna4alo niama da ti e interesen pak i vseki si ima vkus  :P

 

btw...niakoi znae li neshto za subs na 19 epizod

za vkusa da, syglasen sym, inache sym go gledal otnachaloto, nali go davaha po btv li beshe veche ne pomnq...

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да ви кажа.То сега като няма warez и mbox ме съмнява да има къде другаде да го кача при условие че навсякъде другаде връзката ми е по 16кбс.Така че не мога друго да ви кажа освен сваляйте си филма сами има го в арената.Субтитрите също си ги търсете сами.Ако оправят wareza тогава ще му мислим.А между другото като се опитам да влезна в warez.ru ми влиза в някакъв руски сайт само на мен ли е така

Link to comment
Share on other sites

Кво става с 20 епизод? май трябваше вчера да са го давали в САЩ...някой ще може ли да го качи някъде

Къде някъде бе човече,като няма повече варез.Както ти каза Danio,можеш да си го дръпнеш от арената или друг торент,има го

 

А между другото като се опитам да влезна в warez.ru ми влиза в някакъв руски сайт само на мен ли е така

При всички е така,дано да го оправят варезчето

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво да ви кажа.То сега като няма warez и mbox ме съмнява да има къде другаде да го кача при условие че навсякъде другаде връзката ми е по 16кбс.Така че не мога друго да ви кажа  освен сваляйте си филма сами има го в арената.Субтитрите също си ги търсете сами.Ако оправят wareza тогава ще му мислим.А между другото като се опитам да влезна в warez.ru ми влиза в някакъв руски сайт само на мен ли е така

 

Не и при мен влиза в гадния руски сайт ! А в арената има повечето епизоди , но 10 , 11 , 12 са неактивни или там както се казва и не мога да си ги сваля :( , а съм стигнал до 10 епизод от втори сезон :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

а в арената как да ги търся, не мога нещо да ги намеря. а съм си свалил само до 18 епизод. под кво име да ги търся в арена?

Link to comment
Share on other sites

а в арената как да ги търся, не мога нещо да ги намеря. а съм си свалил само до 18 епизод. под кво име да ги търся в арена?

 

цъкни тук и направи да ти покаже само телевизионните епизоди . Има ги до 20 май , а и ги качват редовно .

На мен ми трябват 10 и 11 епизод , ама никой не ги сийдва :(

Link to comment
Share on other sites

Хайде някой да качи 10 епизод на DC++ . Днеска го видях и зпочнах да тегля , но явно user-a от когото теглих си изключи ПЦ-то и се прецака работата.

Link to comment
Share on other sites

цъкни тук и направи да ти покаже само телевизионните епизоди . Има ги до 20 май , а и ги качват редовно .

На мен ми трябват 10 и 11 епизод , ама никой не ги сийдва  :(

misleh che gi ima vsichkite v arenabg...

Link to comment
Share on other sites

Хайде някой да качи 10 епизод на DC++ . Днеска го видях и зпочнах да тегля , но явно user-a от когото теглих си изключи ПЦ-то и се прецака работата.

Аз ги имам всички епизоди.Само кажи кога да вляза.

Link to comment
Share on other sites

VCD ли е?

Защото аз разбрах, че този епизод е отложен за другата седмица, понеже Буш давал някаква пресконференция по това време, а другата седмица ще ги дават двете една след друга. А това дето го имало по торентите било с много лошо качество :angry:

Между другото свали ли го вече, да го търсим в dc++ ?

Link to comment
Share on other sites

VCD ли е?

Защото аз разбрах, че този епизод е отложен за другата седмица, понеже Буш давал някаква пресконференция по това време, а другата седмица ще ги дават двете една след друга. А това дето го имало по торентите било с много лошо качество  :angry:

Между другото свали ли го вече, да го търсим в dc++ ?

Да бе аз го имам в ДС++ с доста добро качество

Имам всички от 7 до 20 серия със субтитри,който иска да ги сваля ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ама в това бубу неможе да се влезе, прави ми някакъв проблем..

ако някой може да даде линк към самият .torrent файл ще съм му много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Ама тая серия е с лошо качество другата седмица ще има две серии наведнъж тази няма да я свалям.

Link to comment
Share on other sites

Качеството не е голям проблем, проблема е в това че филма почна много да затъпява, от весело тиин филмче с комедиини елементи се превърна във все по тъпа семейна драма :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...