Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

В subs.unacs.bg ги има всички.Аз досега не съм имал проблеми с нито едни субтитри.Проблема си е в теб.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Защо не мога да подкарам епизод 17 :( . Като се опитам да го пусна с Windows Media player или BS player дава грешка :( . Най-интересното е , че с Virtual Dub го отваря ...

Link to comment
Share on other sites

Еми няма ги в movies.co.jp.Сигурно няма и да ги има защото Dreamer не ми дава достъп да FTP.Ако някой който има достъп до него се сети да ги качи ще ги има.Иначе за GGBIT ги има в movies.hu.Незнам може и вие да можете да влизате в него.

Link to comment
Share on other sites

Те могат но как да ги гледат ... като се пускат онлайн, а те са на евроком .. а за свалянето - знаеш кога става :)

Link to comment
Share on other sites

Еми не можете ли да си ги свалите от DC++.Ако искате може да ги свалите от мен.Аз последните серии ги имам от 17 до 24.Другите ги изтрих.Кажете ако трябва да влеза.

Link to comment
Share on other sites

тва ми стана любимият сериал... досега не бях гледал филм толкова дълго време колкото тоя сериал :) кофти че го изгледах за 1 седнуца и сега трябва да чакам до новия сезон...

има един сериал One Tree Hill който казват че приличал на The O.C. и сега си го свалям да го гледам и него ;)

Link to comment
Share on other sites

тва ми стана любимият сериал... досега не бях гледал филм толкова дълго време колкото тоя сериал :) кофти че го изгледах за 1 седнуца и сега трябва да чакам до новия сезон...

има един сериал One Tree Hill който казват че приличал на The O.C. и сега си го свалям да го гледам и него ;)

Първоначално не харесвах One Tree Hill но после ми хареса повече от O.C

Link to comment
Share on other sites

Като изгледаш първите 2 сезона = 45 серии ще разбереш, че е доста добър, но не е чак толкова подобен на The O.C. доста по заплетен е, по динамичен и е повече драма, но пък е по реалистичен. Изобщо втори подобен на The O.C. няма :)

 

Иначе всички серии на OTH от сезон 1 и 2 са тук.

Link to comment
Share on other sites

Аве за какво всеки сравнява "ония филм е по хубав от тоя".Като не ви харесва не го гледайте.За какво сравнявате два резлични филма.Всеки филм за себе си е хубав.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ами 1 епизод вече е излезнал но с гадно качество.Сега го свалям който иска мога да го шерна в DC++.В петък ще го има с по хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам от 20-ти епизод до края ама не в торента а някъде другаде ако може :D .

Къв ГГБИТ ли си ако не аз мога да ги сваля и да ги изтеглиш от мен в DC++.Нали за втори сезон говориш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...