Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

Много ми трябва линк за хубаво качество. Сега свалям, ама половината са от FOX, а останалите от някаква CTV и са с отврат качество. субтитрите също не пасват. Има ли място, от което да сваля само от FOX серии???

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва линк за хубаво качество. Сега свалям, ама половината са от FOX, а останалите от някаква CTV и са с отврат качество. субтитрите също не пасват. Има ли място, от което да сваля само от FOX серии???

От арената (по горе съм дал линк) качеството е идеално ;) . Ама да ти кажа не знам от коя телевизия е :unsure:

От арената субтитрите винаги стават :P (субтитирите от subs.unacs.bg )

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва линк за хубаво качество. Сега свалям, ама половината са от FOX, а останалите от някаква CTV и са с отврат качество. субтитрите също не пасват. Има ли място, от което да сваля само от FOX серии???

За кои серии говориш.Сваляй само HDTV.То навсякъде са само на FOX.Винаги излизат в петък.

Link to comment
Share on other sites

а знаете ли аз кво си мисля...раян и мариса ще станат супер близки отново и тогава ще се появи оная овца с бебето ... или раян че разбере от някъде и нещата пак ще се преебат... тва ще е едно от нещата който сценаристите пазят за тоя сезон :(

то тва се разбра още миналия сезон когато раян се раздели с оная и после се разбра че тя е родила детето...

Link to comment
Share on other sites

а знаете ли аз кво си мисля...раян и мариса ще станат супер близки отново и тогава ще се появи оная овца с бебето ... или раян че разбере от някъде и нещата пак ще се преебат... тва ще е едно от нещата който сценаристите пазят за тоя сезон :(

то тва се разбра още миналия сезон когато раян се раздели с оная и после се разбра че тя е родила детето...

Много ми е любопитно какво ще стане с майката на Сет в онази къща.

Link to comment
Share on other sites

Това да не е последния сезон :(:(:( . А и не е лошо като пишем нещо за сериала да го правим в жълто :blink: , че има някои които гледат сериите по-късничко :bgrin: .

Би трябвало пак да ги вкарат в училището :blink: . Едва ли ще ги изгонят така лесно :unsure: . А нещо не мога да разбера оная "приятелката" на Кирстен защо я държи в къщата :ghost

Link to comment
Share on other sites

Това да не е последния сезон :(:(:( . А и не е лошо като пишем нещо за сериала да го правим в жълто  :blink: , че има някои които гледат сериите по-късничко  :bgrin: .

Би трябвало пак да ги вкарат в училището  :blink: . Едва ли ще ги изгонят така лесно  :unsure: . А нещо не мога да разбера оная "приятелката" на Кирстен защо я държи в къщата  :ghost

не е последния сезон...

според мен я държи в къщата защото иска мъжа и ;)

 

 

E.T. ок ;)

Link to comment
Share on other sites

Останах разочарована от първите 2 серии.Е, аман от драма и нещастия...хич не има върви на тия хора... :D ;)

btw Slain, човекът те помоли да пишеш с жълто, издаваш твърде много от филма, моментът на изненадата за хората, които не са го гледали ще изчезне.

Link to comment
Share on other sites

Хора това последен епизод ли беше на О.С. кадето го даваха по БТВ  :confused  :confused  :confused

Не :bgrin: това беше последния епизод на първи сезон . Втори сезон можеш да изтеглиш от тук цъкни . А третия сезон в момента го дават по телевизията (fox май) можеш да теглиш от arenabg.com ;) . Надявам се , че това имаше предивд :blink:

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли защо не се казчват сериите от 3-я сезон на лоцалния ни сервер.. все пак нали казаха , че пак пуска фрее-тата .. защо еврокомския сървър не ги добави..?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...