Jump to content
BulForum.com

Tренировки и упражнения


James_Bond007

Recommended Posts

Пловдив републиканското по боди фитнес и боди билдинг а относно това за мозъка ако смяташ , че съм тъпак това си е твое мнение , но първо не ме познаваш 2 ро от такъв пост няма как да разбереш IQ-то и КПД-то ми приятелю е естествено в България всички са професори всички разбират :allien

 

Щом се състезаваш, значи и зобиш на 16 години 40+ ръка в състезателна форма няма как да имаш без зоб

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply
Щом се състезаваш, значи и зобиш на 16 години 40+ ръка в състезателна форма няма как да имаш без зоб

 

Силен ген брато баща ми като беше по млад 178 висок на 86 кг имаше 6 реда преса 40 ръка и гръб за който мога да му завидя .... просто силен ген и качествена храна както и хубави суплементи всепак тренирам от 2 години :)

 

Поздрави ! и съм твърдо против зоба ...

ПС: сега не съм в състезателна форма а съм към 85-6 кила сиг 90-95 ще стигна и после чистене на 76-7 и 3-4 кг вода и ей де ти я 73 категория (всепак не става в плажна форма да излизам на сцена :) )

Link to comment
Share on other sites

Силен ген брато баща ми като беше по млад 178 висок на 86 кг имаше 6 реда преса 40 ръка и гръб за който мога да му завидя .... просто силен ген и качествена храна както и хубави суплементи всепак тренирам от 2 години :)

 

Поздрави ! и съм твърдо против зоба ...

ПС: сега не съм в състезателна форма а съм към 85-6 кила сиг 90-95 ще стигна и после чистене на 76-7 и 3-4 кг вода и ей де ти я 73 категория (всепак не става в плажна форма да излизам на сцена :) )

 

А участвал ли си досега на състезания, дай снимки нещо да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да е казал,че се състезавам?Нямам такива амбиниции...

2ро,не пия и не пуша.

3то незнаеш какви са моите стакове и какви суплементи използвам!

Link to comment
Share on other sites

Някой да е казал,че се състезавам?Нямам такива амбиниции...

2ро,не пия и не пуша.

3то незнаеш какви са моите стакове и какви суплементи използвам!

 

Не пия не пуша ползвам качествени суплементи а относно снимките ще кача декември в края на основния период и март в състезателна форма повече по темата няма да пиша не не съм се състезавал в областа бодибилдинг , но в бокс да

Link to comment
Share on other sites

Не пия не пуша ползвам качествени суплементи а относно снимките ще кача декември в края на основния период и март в състезателна форма повече по темата няма да пиша не не съм се състезавал в областа бодибилдинг , но в бокс да

 

сложи сега и декември пак ще сложиш да видим какъв ти е напредъка.

Link to comment
Share on other sites

АЙДЕ ДА ВИ ВИДЯ РАЗБИРАЧИ ЩЕ СЕ ВИДИМ МАРТ МЕСЕЦ НА СЪСТЕЗАНИЕТО МЪРШИИИ .... ДОРИ И БЕЗ ЗОБ ЩЕ ВИ СМАЖА !!!!! :laughing:

 

Я се успокой малко г-н Разбирач..... всеки е бил на 16 , всеки е бил надъхан.

Тука не е форум за състезатели за какъвто се мислиш ти затва айде по-полека я карай с определенията.

Link to comment
Share on other sites

Кое е по-добре: 3 серии всеки ден или 5 серии, но през ден? Знам, че е супер относително, но е важно...

 

Хоста е прав , прекалено е относително

Аз казвам 5 през ден , повече натоварване след това почивка е по-добре при всички положения от всекидневно натоварване без почивка......

Това се отнася за почти всичко.

Link to comment
Share on other sites

Опа... такива "отговори" без да му знаеш метаболизма, хр. режим и типа тренировки... лееееко е некоректно ;)
Аз имам представа от неговите тренировки, цели и хранителен режим

 

 

Хоста е прав , прекалено е относително

Аз казвам 5 през ден , повече натоварване след това почивка е по-добре при всички положения от всекидневно натоварване без почивка......

Това се отнася за почти всичко.

 

При положение, че той иска да отслабва и да се стяга, а не да качва маса, ежедневното натоварване е по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Еми, така си и трябва. Така вече всичко е ок. Щото поне аз останах с впечатлението, че на посоки си му драснал? Че даже и изкл. кратко :) Явно сте се разбрали вие двамата както трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Е, момчета... Чукнах заветните 70 кг. Трябва да си призная, че не съм се лишавал от нищо. Не съм спазвал кой знае какви диети. Само намалих алкохола, спрях да шофирам и спрях да ям след 20:00. (при това не винаги :lol: )

Съветите, които ми даде Нео, когато го тормозех в скайп започнаха да се отплащат - виждам разни мускули по себе си, които не съм и подозирал, че имам! :lol:

Но аз започнах всичко, за да сваля корема. А корема... Не се сваля. Понамалял е. Имам мускули под сланината. Но корема си седи. Не съм очаквал чудеса за 3 месеца, но все пак... Мисля, че е крайно време да спра свалям, защото 180/70 си е... Абе, бий си към анорексизъм. :lol: А и очаквах, че като сваля тия 10 кг, заради които започнах всичко и сланините ще изчезнат магически. Е - не изчезнаха. Не знам от къде съм ги свалил тия килограми, но не са от корема. :lol:

Реших се да започна фитнес. Отново - Нео ми подсказа какво требе да се прави.

Скачането на въже ще го намаля само до дните, в които ходя в залата. А за през другото време - стълбички. Ония цифри, които говорех по-горе - НАУЧНА ФАНТАСТИКА. В момента правя 720 нагоре и 720 надоле (6х120 + 6х120) и след това се чувствам сякаш стадо загоряли бизони ме е шибало. Ако стигна до 1500 + 1500 ще се обадя, но едва ли :lol: .

Не знам защо ги пиша тия работи, но - чувствайте се информирани. Казах. :D

На кратко - очаквах, че като сваля килограмите и ще има ефект, но ефект никакъв. Трябват си и силови тренировки, а не само коремни преси и кардио. Поне това е моя 3 месечен извод.

Link to comment
Share on other sites

А тва за коремчето си е до ген... Явно си предразположен там да трупаш мазно. С фитнеса и подходяща храна + малко кардио ще си добре. ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма такава магия ;) Горят се.

 

А как се качват :) тази седмица (една не тренирах) установих, че си заплюх всичките 3 месеца усилия и всичките мазнинки съм ги върнал точно за 7 дни. Свиня, нямам друга дума за себе си - не си уважавам собствения труд и усилия (за парите да не говорим).

 

Ся по въпроса. Ако качествено се храниш - бързи въглехидрати, много белтък(протеин - не като добавка го казвам) - и тренираш правилно - без да се пренатоварваш или само лигавиш - ефекта ще е изгаряне на мастните запаси и качване на мускулна маса (значително по-бавно заради свалянето на кг, но може да запазиш кг само, че без мазнините ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Няма такава магия ;) Горят се.

А как се качват :) тази седмица (една не тренирах) установих, че си заплюх всичките 3 месеца усилия и всичките мазнинки съм ги върнал точно за 7 дни. Свиня, нямам друга дума за себе си - не си уважавам собствения труд и усилия (за парите да не говорим).

Едва ли може да се сравни с моето за 4 дни = 4 кг :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Няма такава магия ;) Горят се.

 

А как се качват :) тази седмица (една не тренирах) установих, че си заплюх всичките 3 месеца усилия и всичките мазнинки съм ги върнал точно за 7 дни. Свиня, нямам друга дума за себе си - не си уважавам собствения труд и усилия (за парите да не говорим).

 

Ся по въпроса. Ако качествено се храниш - бързи въглехидрати, много белтък(протеин - не като добавка го казвам) - и тренираш правилно - без да се пренатоварваш или само лигавиш - ефекта ще е изгаряне на мастните запаси и качване на мускулна маса (значително по-бавно заради свалянето на кг, но може да запазиш кг само, че без мазнините ;) ).

 

Че се горят, горят се ама качественото хранене е с бавни въглехидрати не с бързи...

 

Иначе и аз като теб никво уважение на труда - петък и събота свински напивания, отслабнал съм 3 кг от петък насам и нямах никаква сила днес :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ама аз защо съм останал с такова впечатление? 100% моя грешка. Впрочем след малко ще потърся, преди бях гледал един списък на въглехидратните храни (тези които са основен източник на въглехидрати) - разделени на бързи и бавни.

 

И като внесем на колегата поправката, доста у време, че щях да объркам някого, отгоре вече ще може всеки да се ориентира.

 

______________________

 

И инфо по въпроса

 

Бързи въглехидрати

Бавни въглехидрати

 

И една статийка http://lubomirivanov.com/544

 

_______________________

 

Едва ли може да се сравни с моето за 4 дни = 4 кг :laughing:

 

Човеко, ти какво си направил?!

 

_______________________

 

А сега един интересен въпрос. Мазнините ги горя сравнително добре като си спазвам режима, това не ме касае толкова. В смисъл няма отклонения от нормалното. Обаче...!!!!

 

Ям ли хляб (черен, пълнозърнест) или каквото и да е тестено (сладки, баница(домашна :)) абе въобще тестени неща моментално качвам мазно. Ама не просто си въобразявам. Знам, че човек е това което яде ама ебахти! Резултата е все едно си правя инстантно кафе. Ям и вече знам, че ще е качено.

Link to comment
Share on other sites

Човеко, ти какво си направил?!

Общо взето малко торта, по 1-2 филии черен хляб с топено сирене на ден, картофена салата + няколко различни вида плодове. Това е над обичайното ми меню.

За 4 дни си върнах старото тегло де :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ужким от днес пак опитвам да налагам режим... да видим до кога :)

 

Впрочем... на 78кг дневната доза протеин приблизително колко трябва да е? Имам тука някъде схемата по която се смяташе ама да питам и вашия опит. 4 тренировки в седмица ми се събират.

 

___________

2-3 грама на 1кг беше майче?!

 

___________

 

Сега прегледах, пише да се смята на чиста маса, т.е. 10% мазнини да сложим това са 160-180гр протеин. T.e. до сега ми е бил правилен приема (колко е бил редовен е др. въпрос) 2х2 мерителни лъжици обаче трябва да видя да намеря начин да го приемам не на 2 пъти ами на поне 4, че усвоимостта и ефекта се губят.

Link to comment
Share on other sites

Аз ужким от днес пак опитвам да налагам режим... да видим до кога :)

 

Впрочем... на 78кг дневната доза протеин приблизително колко трябва да е? Имам тука някъде схемата по която се смяташе ама да питам и вашия опит. 4 тренировки в седмица ми се събират.

 

___________

2-3 грама на 1кг беше майче?!

 

___________

 

Сега прегледах, пише да се смята на чиста маса, т.е. 10% мазнини да сложим това са 160-180гр протеин. T.e. до сега ми е бил правилен приема (колко е бил редовен е др. въпрос) 2х2 мерителни лъжици обаче трябва да видя да намеря начин да го приемам не на 2 пъти ами на поне 4, че усвоимостта и ефекта се губят.

 

По принцип за идеална норма при интензивно трениращ се смята 3,3 грама протеин на кг телесно тегло... Ама и повече да приемаш няма лошо :) Джей Кътлър в едно интервю беше казал, че е стигал и до 6 грама протеин на телесно тегло по време на някои от своите подготовки...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...