Jump to content
BulForum.com

Tренировки и упражнения


James_Bond007

Recommended Posts

Ми да, понеже каквото съм чел, тоя сплит го предлагат като най-добър за човек, тренирал към 3-4 месеца. Води се за средно-напреднали... Ти какво ще препоръчаш?

 

 

Въх да им имам препоръката на тия... При положение, че ходиш четири пъти най-добре според мен е : понеделник-гърди, вториник-гръб, сряда почивка, четвъртък-ръце, петък почивка и събота рамо и крака

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Въх брато тоя сплит е доста смазващ, освен ако не си в груб цикъл или пък не искаш да сваляш, без да те интересува загубата на мускулна маса... Гърб и крака - двете най-големи мускулни групи в един ден, че и на всичкото отгоре бицепс :)

Бе не е баш смазващ...По-важното е колко упражения и колко серии прави за всяко нещо в тренировъчен ден.

Че и чак да загуби мускулна маса...хайде холан, не става току така тая загуба ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе не е баш смазващ...По-важното е колко упражения и колко серии прави за всяко нещо в тренировъчен ден.

Че и чак да загуби мускулна маса...хайде холан, не става току така тая загуба ;)

 

 

И кажи ми колко точно упражнения и серии трябва да направи за двете най-големи мускулни групи в един ден + бицепс, така че да не претренира и същевременно да успее да натовари мускулите достатъчно, че да растат(допускам че цели мускулен растеж) не ставала току така тая загуба... Напротив много лесно става тая загуба и аз съм я изпитвал на собствен гръб

Link to comment
Share on other sites

Правилно, въобще не е за мен тоя сплит... или поне без инжекции. :P Сериозно, не мога да му смогна - свалих 15кг от тежестите на раменната преса, за да мога да я правя както трябва. Сега си мисля за нещо от сорта на 3 дена в седмицата, като единия даже да е "я го има, я не".

Link to comment
Share on other sites

И кажи ми колко точно упражнения и серии трябва да направи за двете най-големи мускулни групи в един ден + бицепс, така че да не претренира и същевременно да успее да натовари мускулите достатъчно, че да растат(допускам че цели мускулен растеж) не ставала току така тая загуба... Напротив много лесно става тая загуба и аз съм я изпитвал на собствен гръб

Синьото хапче съдържа :

Вярваш, че сплитовете правят растежа на мускулна маса.

Вярваш, че мускула претренира ако се натоварва повече от веднъж седмично( щото мускула не се възстановявал ;) ).

Вярваш, че в натоварването има "достатъчно" и "недостатъчно за разстеж", като обикновено "достатъчно" > 10-12-15 серии.

 

Червеното хапче съдържа :

Знаеш, че количеството хранителни вещества поети през деня, прави растежа на мускулна маса.

Знаеш, че ако това количество е : < 2 гр белтък и <3 гр въглехидрат, при сериозно трениране, в най-добрия случай си в застой.

Знаеш, че "претренирането" е функция на неврната система, а не на мускулатурата - мускулатурата се възстоновява при натрениран човек в най-лошия случай за 48 часа.

 

И аз съм изпитвал доста неща на собствен гръб ;)

Link to comment
Share on other sites

Синьото хапче съдържа :

Вярваш, че сплитовете правят растежа на мускулна маса.

Вярваш, че мускула претренира ако се натоварва повече от веднъж седмично( щото мускула не се възстановявал ;) ).

Вярваш, че в натоварването има "достатъчно" и "недостатъчно за разстеж", като обикновено "достатъчно" > 10-12-15 серии.

 

Червеното хапче съдържа :

Знаеш, че количеството хранителни вещества поети през деня, прави растежа на мускулна маса.

Знаеш, че ако това количество е : < 2 гр белтък и <3 гр въглехидрат, при сериозно трениране, в най-добрия случай си в застой.

Знаеш, че "претренирането" е функция на неврната система, а не на мускулатурата - мускулатурата се възстоновява при натрениран човек в най-лошия случай за 48 часа.

 

И аз съм изпитвал доста неща на собствен гръб ;)

 

 

Въх колко си забавен разбирач... Аз пък си мислех, че растежа на мускула е резултат от подходящата комбинация между храна-режим-тренировка. Явно тия културисти са големи балъци като повечето се стремят да отделят всяка мускула група в отделен ден, я бързо им обясни, че нищо не разбират... Никъде не съм казал, че мускула претренира, ако се натоварва повече от веднъж седмично, казах че тази програма не е подходяща за начинаещи, защото съм 99% сигурен, че пича не поема достатъчно храна и суплементи за да си осигури възтановяването след тези тежки тренировки

Link to comment
Share on other sites

Въх колко си забавен разбирач... Аз пък си мислех, че растежа на мускула е резултат от подходящата комбинация между храна-режим-тренировка. Явно тия културисти са големи балъци като повечето се стремят да отделят всяка мускула група в отделен ден, я бързо им обясни, че нищо не разбират... Никъде не съм казал, че мускула претренира, ако се натоварва повече от веднъж седмично, казах че тази програма не е подходяща за начинаещи, защото съм 99% сигурен, че пича не поема достатъчно храна и суплементи за да си осигури възтановяването след тези тежки тренировки

Че съм разбирач - разбирач съм ;)

Че съм забавен - забавен съм ;)

Че тоя пич най-вероятно не приема достатъчно храна и добавки - сигурно е така, ама и че културистите доста грешат - ми грешат, не е като да не грешат ;)

Аз тренирам всичко през ден, с гигантски суперсерии, с тежести, които 80 % от трениращите не могат да вдигнат, ма нещо не забелязвам да съм изгорил мускулна маса( не че мускулната маса ми е цел на тренирането де)...Аре ся ми обясни ти, как аз нищо не разбирам..

Енгири, майна!

Link to comment
Share on other sites

Че съм разбирач - разбирач съм wink.gif

Че съм забавен - забавен съм wink.gif

Че тоя пич най-вероятно не приема достатъчно храна и добавки - сигурно е така, ама и че културистите доста грешат - ми грешат, не е като да не грешат wink.gif

Аз тренирам всичко през ден, с гигантски суперсерии, с тежести, които 80 % от трениращите не могат да вдигнат, ма нещо не забелязвам да съм изгорил мускулна маса( не че мускулната маса ми е цел на тренирането де)...Аре ся ми обясни ти, как аз нищо не разбирам..

Енгири, майна!

 

Мдаа дойдохме си на думата, че дефакто никой нищо не разбира освен теб и ти си най-големия rofl.gif Facepalm14.gif Я покажи някоя снимка на това нечовешко тяло вдигащо колосалани количества тежести в залата lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Мдаа дойдохме си на думата, че дефакто никой нищо не разбира освен теб и ти си най-големия rofl.gif Facepalm14.gif Я покажи някоя снимка на това нечовешко тяло вдигащо колосалани количества тежести в залата lol.gif

Обади се на poznai да те доведе в моята зала да видиш на живо...Може да опиташ даже една тренировка с мене ;)

Щото като гледам кой набор си моето момче, когато ти си прохождал аз съм започнал да тренирам...

Link to comment
Share on other sites

Леле, тука концентрацията на тестостерон е като в гримьорната на Мадона преди концерт...кротко, бре хора.

Link to comment
Share on other sites

Обади се на poznai да те доведе в моята зала да видиш на живо...Може да опиташ даже една тренировка с мене ;)

Щото като гледам кой набор си моето момче, когато ти си прохождал аз съм започнал да тренирам...

 

 

Нито го познавам poznai, че да му се обаждам, нито имам някакъв зор да идвам в твоята зала да тренирам с "просветените" :lol: Цъкни някоя снимка или поне кажи какви килограми си и колко са тези нечовещи тежести които вдигаш...

Link to comment
Share on other sites

Леле, тука концентрацията на тестостерон е като в гримьорната на Мадона преди концерт...кротко, бре хора.

Аз отдавна я подозирам, че е травестит Мадона ;)

 

 

Нито го познавам poznai, че да му се обаждам, нито имам някакъв зор да идвам в твоята зала да тренирам с "просветените" :lol: Цъкни някоя снимка или поне кажи какви килограми си и колко са тези нечовещи тежести които вдигаш...

Сега съм около 97 кг на 185 см ръст.Нарочно държа по-ниски килограми, че да мога да варирам в категориите.

220 кг лег, 120 кг обръщане-изтласкване прав, 44 набирания, 65 кофички, набиране с 50 кг допълнителна тежест - 10 -12.Достатъчно ли ти е?

И снимка ще ти сложа ако държиш толкова.

Link to comment
Share on other sites

Аз отдавна я подозирам, че е травестит Мадона ;)

 

 

 

Сега съм около 97 кг на 185 см ръст.Нарочно държа по-ниски килограми, че да мога да варирам в категориите.

220 кг лег, 120 кг обръщане-изтласкване прав, 44 набирания, 65 кофички, набиране с 50 кг допълнителна тежест - 10 -12.Достатъчно ли ти е?

И снимка ще ти сложа ако държиш толкова.

 

 

Така предполагам "не" използваш суплементи и зоб :)

Link to comment
Share on other sites

Така предполагам "не" използваш суплементи и зоб :)

НЕ!

Нямам нужда - нито ще ходя на трибой, че да търся още сила, нито искам да качвам излишни килограми в теглото, които само ще ме направят по-бавен...а даже и умишлено не ям както трябва поради същата причина ;)

Зоба е за тези, дет бързат за някъде и са си прежалили ендокринната система, не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

хаха

в началото не знаех кой пише от ника prof.Iceberg, ама като разбрах, преди да съм се емнал да му пиша на въпреки, може да си сигурен, че ви взима за мезе.

че не взима зоб не взима, а че двига над 200 без зоб, щото всяка тренировка му е силова, вдига - като ги вдига докато седя да го пазя, няма как да не съм сигурен..

иначе може да се изпускаш още да му отговаряш, забавата става по-голяма :)

 

даже не знам и закво се обаждам в момента :)

Link to comment
Share on other sites

хаха

в началото не знаех кой пише от ника prof.Iceberg, ама като разбрах, преди да съм се емнал да му пиша на въпреки, може да си сигурен, че ви взима за мезе.

че не взима зоб не взима, а че двига над 200 без зоб, щото всяка тренировка му е силова, вдига - като ги вдига докато седя да го пазя, няма как да не съм сигурен..

иначе може да се изпускаш още да му отговаряш, забавата става по-голяма :)

 

даже не знам и закво се обаждам в момента :)

 

 

Мдаа и аз миналата седмица 200 правих, вчера почнах креатинче та тая седмица 300 няма как да не ги бутна, лошото другия месец ако си ударя един шприц няма да ми стигне лоста за килограмите ще ви се обадя за съвет :lol:

Link to comment
Share on other sites

 да си признава кой от вас се прави на чужбинец тук! а?

силикона не играе само при жените :)

 

 

Мхм, яко е да се тренира, но като се превърне в основно занимание ставаш ебати спрелия тип...

какво разбираш под основно занимание?

щото аз разбирам да си професионалист в сферата и с това да си вадиш хляба

но те питам, защото подозирам, че нещо те домързява и не искаш да си даваш зор :)

Link to comment
Share on other sites

силикона не играе само при жените :)

 

 

 

какво разбираш под основно занимание?

щото аз разбирам да си професионалист в сферата и с това да си вадиш хляба

но те питам, защото подозирам, че нещо те домързява и не искаш да си даваш зор :)

 

 

Предполагам, че има предвид когато се отдадеш изцяло на физически упражнения, спирайки всякакво умствено развитие :)

Link to comment
Share on other sites

Брей ти ще си първия които знам да вдига над 200 без зоб :lol: ти съвсем за мезе ни взе тук :lol:

Брей, че желязна логика извади - "щом аз не знам за такъв, значи няма" - Ашколсун Пенчо, машалла ;)

 

Мдаа и аз миналата седмица 200 правих, вчера почнах креатинче та тая седмица 300 няма как да не ги бутна, лошото другия месец ако си ударя един шприц няма да ми стигне лоста за килограмите ще ви се обадя за съвет :lol:

Тъкмо кат почнеш шприца ела да направим едно контролно :lol:

 

 

Ако държиш мое да сложим лек бас...Загубилия плаща теста за стероиди и давай и некой лев на спечелилия. :P

Link to comment
Share on other sites

Брей, че желязна логика извади - "щом аз не знам за такъв, значи няма" - Ашколсун Пенчо, машалла ;)

 

 

Тъкмо кат почнеш шприца ела да направим едно контролно :lol:

 

 

Ако държиш мое да сложим лек бас...Загубилия плаща теста за стероиди и давай и некой лев на спечелилия. :P

 

 

Даже и един цикъл подарък за спечелилия с отирцателен тест :D :P Нали се сещаш, че тия неща се изчистват от кръвта след време(даже си има медикаменти сподпомагащи това), това че в настоящия момент нямаш такива вещества в кръвта не е никаква гаранция, че преди време не си си пръснал гъза от шприцове :)

Link to comment
Share on other sites

Даже и един цикъл подарък за спечелилия с отирцателен тест :D :P Нали се сещаш, че тия неща се изчистват от кръвта след време(даже си има медикаменти сподпомагащи това), това че в настоящия момент нямаш такива вещества в кръвта не е никаква гаранция, че преди време не си си пръснал гъза от шприцове :)

А ти нали се сещаш, че ако е било преди време това пръсване от шприцове или сега няма да мога да направя тези максове, или трябва да съм имал доста по-големи от тях... :rolleyes:

 

Нито ти плащам да ми вяраваш, нито си някакъв хипермегаотворен, че да си ми атестат...Айде със здраве мой, трениргай, че иде лято :beer:

Link to comment
Share on other sites

Може и да си имал по-големи аз никъде не съм спорил колко си вдигал, а дали си зобил, както и да е много слабо ме интересуват тия неща мен... Спора беше дали е подходящ тоя сплит за начинаещи не приемащи никакви суплементи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...