Jump to content
BulForum.com

koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste 4uvali


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
Евала The`ScorpioN дай боже на всеки такова момиче :)

jozo, да ти кажа на мен ми беше дадено доста за кратко това момиче. Последното нещо, което си казахме един на друг беше "и аз те обичам, но знам, че не можем да бъдем заедно..."

Може и то да мине за романтично, но още се случва да се сетя за това и да почувствам болка. На човек веднъж в живота изпращат по един такъв човек и аз вече я срещнах...

Link to comment
Share on other sites

Е, т'ва беше грубо!!! :P

Че какво му е грубото?Понякога човек се поддава на анималистични настроения и трябва да ги изрази по някакъв начин.

Link to comment
Share on other sites

Че какво му е гАубото?Понякога човек се поддава на анималистични настроения и трябва да ги изрази по някакъв начин.

Гузен негонен бяга? :confused

Иначе може и по-грубо няма проблем ;) стига и говорещия и слушащия да се доволни...

Аз съм правел любовни обяснения с думите: Не мога да те понасям, ужасна си, махни се от мен... :D Като същевременно се смея и я прегръщам ;) който разбира - разбира. B)

 

Като онази класика в жанра: "Не е важно какво каза, а как го каза..." Май всички сме я чували при... :argue

Link to comment
Share on other sites

jozo, да ти кажа на мен ми беше дадено доста за кратко това момиче. Последното нещо, което си казахме един на друг беше "и аз те обичам, но знам, че не можем да бъдем заедно..."

Може и то да мине за романтично, но още се случва да се сетя за това и да почувствам болка. На човек веднъж в живота изпращат по един такъв човек и аз вече я срещнах...

 

Оффф това е поредното тъпо извинение!!Неможе ли да измисли нещо по смислено и да не цитира някви реплики от филми или нещо друго!! :sick Писнало ми е от токива!!Точно защото много пъти са ми казвали такива шаблонни изрази мисля че не съм срещнал още точния човек :)

Link to comment
Share on other sites

jozo, по-близките ми хора знаят, че емоциите и чувствата на хората, близко до мен не са ми тайна.

Момичето наистина ме обичаше, аз също я обичах и също така съвсем ясно осъзнавах, че връзка не може да има. Разбери, понякога не е достатъчно да обичаш безгранично един човек и той да ти отвръща на чувствата, както беше тогава. Възможно е обстоятелствата да направят една любов невъзможна. Така че държа да я защитя, защото това не беше оправдание, а самата истина :)

Беше едно прекрасно лято, беше една красива мечта, беше кратък миг в рая - спомен, който ще тая в сърцето си до края на живота си..

Link to comment
Share on other sites

"Искам да съм с теб до края... И не ме интересува нито тялото, нито годините ти... Аз няма да прегръщам тях, а цялото това теб, което безумно обичам"

Климент

 

"Ти беше една мечта за мен... А сега се превърна в една сбъдната мечта..."

 

Едит: "Обичам та, ма, маймуно!!!"

Purvite dve sa mnpgo hubavi-naistina sa romanti4ni.Blazq ti......

Link to comment
Share on other sites

Хъм... Аз как да започна. Последните 2 месеца са едни от най-романтичните в живота ми... Незнам...

Нещо което наистина ме накара да се разтопя... беше мрачен ден като днешния... Бях си в къщи а до мен беше Тя :love . Седях до прозореца и гледах сивите и мрачни сгради, тя се приближи тихо, усещах само стъпките и, сгуши се в мен за кратко и се отдалечи... легна на старото ми легло и положи къдриците си във възглавницата ми... Winampa ми реши да пусне песен любима и на двама ни а имемно Phil Collins - This Love, This Heart.... аз се отдалечих от прозореца и седнах на другото легло и се облегнах на станата, загледан в нея... Тя беше притворила очи сгушена в моите завивки усмихната и сякаш си пееше на ум... А аз седях и я наблюдавах...

Тя отвори очите си, каза ми че ме Обича (каза го тихо, едвам доловимо за ушите но сетивата просто го усетиха) и ме помоли да се приближа... Сгуших се до нея скрил лицето в косите и!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

И на мене "Обичам те" ми звучи тривиално, макар аз да съм го казвал само на две момичета в живота си и само когато съм го мислел, но това всеки може да го каже. Отдавна не ми въздейства. Особено ако ти го повтярят често. За пръе път почувствах че обичам сегашната си приятелка когато миналата година си имах доста проблеми от всякакво естество, случваха се разни адски тъпотии с мен и отидох при нея за да и кажа как стоят нещата и че ако иска е свободна да си тръгне и аз за нищо няма да я обвинявам, а тя само ми каза "Миличко, аз да обичам всичко в теб, което другите не харесват" Направо ми стана супер топличко и приятно. До 2 месеца си оправих всички бакии, голяма част от заслугите за което беше нейна.

Link to comment
Share on other sites

И на мене "Обичам те" ми звучи тривиално, макар аз да съм го казвал само на две момичета в живота си и само когато съм го мислел, но това всеки може да го каже. Отдавна не ми въздейства. Особено ако ти го повтярят често.

На мен пък винаги ми въздейства, когато го чувам от любимия човек! Честотата не ме притеснява.....
Link to comment
Share on other sites

Хубави неща колкото щеш...на мен понякога един поглед ми действа 100 пъти по-хубаво от колкото думи. :love

Нещата,които са ми казвани и които са ми докоснали сърцето,ще си ги държа там... :love :)

Човек има нужда да чува 'обичам те' в повечко.Нито е 'банално' нито нищо.То си е същото старо прекрасно 'обичам те' :love :)

sincity :punk :love така,така :)

Link to comment
Share on other sites

"Обичах те още преди да те срещна"-това като го казах ми прозвуча доста безсмислено,но подейства :) :love

Link to comment
Share on other sites

"Обичах те още преди да те срещна"-това като го казах ми прозвуча доста безсмислено,но подейства :)  :love

:sick :sick :sick

Не мога да понасям подобни клишета!

 

Нищо лично, Digit! Радвам се, че е подействало! ;)

Link to comment
Share on other sites

"Още първия път като те видях да пикаеш права нещо трепна в мен" - моя реплика. Темата се разширява към това какво и вие сте казали.

Link to comment
Share on other sites

"Обичах те още преди да те срещна"-това като го казах ми прозвуча доста безсмислено,но подейства :)  :love

ако някой ти каже,че те обича-не му вярвай.защото любовта се доказва, а не се казва.

Link to comment
Share on other sites

Я виж ти.. странно, напълно съм съгласен с LPFC.

Думите са нещо банално, нещо което може да бъде изопачено, не че и делата не могат да бъдат изопачени, но е мноооого по-трудно. За мен най-истинското нещо е погледът, защото дори и устата на човек да лъже, очите му винаги казват истината на този, който може да прочете. Нека не звучи, че винаги долавям лъжата, но мога да доловя, кога един човек ме обича или не.

Link to comment
Share on other sites

Искреният поглед, делата - те със сигурност определят дали обичта е истинска, но ви уверявам, че няма дама, която не обича словесния израз на любов (или поне имитацията на такава). Гласът, думите (дори клишетата) са в състояние да разтопят женското сърце... Май се оправдава с нашата наивност, но...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...