Jump to content
BulForum.com

koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste 4uvali


Recommended Posts

Obiknoveno ne dumite ,a momentite sa romanti4ni...a ako i dumite sa naistina v pravilniq moment mogat samo da podsilqt na6tata.Sega6niq mi priqtel mi kazva "obi4am te" mnogo 4esto,tolkova 4esto 4e samata duma ve4e e izgubila emocionalnata si stoinost...No nqkoi put kato me pogledne vliubeno mi stava hilqda puti po-romanti4no otkolkoto kato mi kaje "obi4am te" dokato si 4e6e zadnika naprimer...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
Obiknoveno ne dumite ,a momentite sa romanti4ni...a ako i dumite sa naistina v pravilniq moment mogat samo da podsilqt na6tata.Sega6niq mi priqtel mi kazva "obi4am te" mnogo 4esto,tolkova 4esto 4e samata duma ve4e e izgubila emocionalnata si stoinost...No nqkoi put kato me pogledne vliubeno mi stava hilqda puti po-romanti4no otkolkoto kato mi kaje "obi4am te" dokato si 4e6e zadnika naprimer...

 

Хахахаха.....Сигурно е супер романтично като си почесва дирника :D

Link to comment
Share on other sites

Най-романтичното... А да сетих се. 2004. Влезе приятелката ми в хола ( беше у нас ) и каза: " Пуууу де*** мама му де*** пак тоя Шумахер ли победи бе?" :lol: . Аре ся малко по-сериозно щото тва не го каза тя. Емиии най-често ме радва репликата: " Много си сладък :love :wub: :love "

Link to comment
Share on other sites

Най-романтичното ... ба няма такова ... никоя не ми казвала нещо романтично ... то и обичам те не са ми казвали камо ли нещо по-такоа ... ако за романтика се брои "аиде ти ще си отдолу ти мине мерака" начи са ми казвали ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: Добра реплика...

Най романтичното нещо,което няккога някой е правил за мен - предложение за брак с халка от капачка на  Шуменско  :love

Този стил мисля, че ми е познат :Р

 

Иначе...

Никога не съм се чувствала така прекрасно, никога не съм се чувствала толкова сигурна, колкото в прегръдките ти...
:( :wub:
Link to comment
Share on other sites

Ами... Не знам откъде ти е познат, но вече два пъти ми предлагат брак по този начин  :love

(Което не прозвуча много добре  :blink: )

 

явно това е изтъркан номер, щото и друга девойка ми се е хвалила със същото ;)

Link to comment
Share on other sites

" Ти си най-хубавото нещо в моя живот"- разтапям се,като го чуя това!!!

Link to comment
Share on other sites

" Ша та люба ва животнуууу мое" - припадам и получавам иляда оргЪзма за дйесйет секунди кат ми го кае некоъ момъ ...

Link to comment
Share on other sites

...........................................не знам,няма явно за сега :confused

Колко жалко!!!!!

Абе, важното е секс да има..... :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

Колко жалко!!!!!

Абе, важното е секс да има..... :laughing:  :punk

секс,мекс,важното да има,а пък кой кво казал...боли ме фара

по-важно е кой кво е направил ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-прекрасните са дребничките нещица, които хората правят. Никога няма да забравя, бях на планина, през деня бях слънчасал много зверски, и след като повръщах цяла вечер, си легнах в палатката и не можех да заспя, започна да ме втриса. И тогава приятелката ми(едно от двете момичета, които съм обичал истински) седя не знам до колко часа до мен, разтриваше ми ръцете (където ми беше най-студено, не знам как разбра), няколко пъти заспивах и все като се събудех от неспокойната дрямка я виждах надвесена над мен... Няколко пъти се опитах да я изгоня - да се прибере да спи, защото беше станало късно - без успех... При едно от тези си събуждания, когато я видях отново да седи до мен, се разплаках от щастие...

 

Words are meaningless, and forgetable...

All I ever wanted, all I ever needed

Is there, in my arms

Words are very, unneccessary

they can only do harm...

Link to comment
Share on other sites

наистина съм сългасен със д^скорпионс малките неща понякога са невероятно стойностни; иначе поста ти е най-смисленият и хубав пост в тази тема евала, хубава история !

Link to comment
Share on other sites

Най-прекрасните са дребничките нещица, които хората правят. Никога няма да забравя, бях на планина, през деня бях слънчасал много зверски, и след като повръщах цяла вечер, си легнах в палатката и не можех да заспя, започна да ме втриса. И тогава приятелката ми(едно от двете момичета, които съм обичал истински) седя не знам до колко часа до мен, разтриваше ми ръцете (където ми беше най-студено, не знам как разбра), няколко пъти заспивах и все като се събудех от неспокойната дрямка я виждах надвесена над мен... Няколко пъти се опитах да я изгоня - да се прибере да спи, защото беше станало късно - без успех... При едно от тези си събуждания, когато я видях отново да седи до мен, се разплаках от щастие...

 

Батка накара ме да се усмихна щастливо ... това рядко става ... ЕВАЛА !!!

Link to comment
Share on other sites

Евала The`ScorpioN дай боже на всеки такова момиче :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...