Jump to content
BulForum.com

koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste 4uvali


Recommended Posts

e hora kajete si koe e bilo nai romanti4noto ne6to koeto ste 4uvali ili 6te kazvali nqkomu a nqkoi ako e imal naistina mn interesna i romanti4na slu4ka neka q spodeli s nas tuk ;)

 

sled 14 fevruari o4akvam golqma populqrnost na temata

;) :P :P :D

 

ei hora ako nqkoi znae gotini strani4ki svarzani s temata tuk im e mqstoto

az moga da kaja 4e v abvto i v dir,bg ima i nqkolko svqsni karti4ki za sv.valentin :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

мен веднъж ми казаха че съм имал много готин характер :D

но иначе веднъж едно момиче ми каза, че обича да се прегръща с други , но най-много обича да се прегръща с мен :D

Link to comment
Share on other sites

az vedna6 otivam na gosti na edno momi4e s koeto se poznavahme ot dalgo vreme no samo ot irc no naistena mn q haresvam.

ra prekarahme si super den no doide vreme da si hodq . a naistena mn mi se iska6e da q celuna no vse ne sabirah koraj. no 15 min predi da mi doide vlaka si kazah sega ili nikoga e tova be6e i parvata mi celuvka. i sabrah smelost parvo bqh mn plah .no posledqh 4e i na neq i haresa adski mnogo i sledva6tite minuti gi prekarahme celuvaikise.

abe neznam kakzvu4i no si spomnqm 4uvstvoto v gardite si sraceto mi naistina 6te6e da izko4i . 6tom i tq go ose6ta6e dokato bqhme pregarnati :P predstavete si za kakvo stava vapros- po4ti infark 6tqh da polu4a :rolleyes:

ta to4no fakta 4e tq po4uvstva sarceto mi kakbie ludo zaradi neq naistena mn q raz4uvstva i stana naistena mn sladi4ka po kasno razbrah 4e tova e bilo nai-miloto i sladko ne6to koeto tq be6e ose6tala :love

kazvam vi nikoga nqda da zabravq 4uvstvoto v gardite si :wub: samo kato se setq i sar4iceto mi pak poludqva :P

Link to comment
Share on other sites

"Обичам те...."-толкова просто,а толкова силно и кристално чисто.......

Link to comment
Share on other sites

Ами най-сладкото нещо, което до сега съм чувала беше от приятелят ми. Един ден след училище бяхме останали у нас и гледахме филм. След него сме заспали гушнати на леглото ми. :love По някое време той ме събуди с целувка и ми каза:"Обичкам те!" целуна ме пак и ме претисна силно до него, след което пак заспахме гушнати. :wub: Беше страшно сладко! Никога няма да забравя чувството :P

Link to comment
Share on other sites

"Обичам те...."-толкова просто,а толкова силно и кристално чисто.......

Ето това е думата нищо не може да я замени.Моята половинка като ми я каже и се растапям от удоволствие :wub:

Link to comment
Share on other sites

"Обичам те...."-толкова просто,а толкова силно и кристално чисто.......

Клише.Трябва да се вложи нещо,напимер истинска емицоция в точния момент.Иначе поне на мен ми звучи като хляб,бира,мръвка....

Link to comment
Share on other sites

DMX, всяко нещо е клише, ако в него не се вложи истинска емоция!!!!!

И ако някой кълве на изкуствени мухи (вярва на лицемерни такива приказки), може да се сърди само на себе си.

 

Но Petio си е съвършено прав де. Тия думички, казани от или на правилния човек заместват всички китки, серенади и промоционални Прима-пакети на света :D .

Link to comment
Share on other sites

"nqma nishto po-hubavo ot tova da znaeshche za daden chovek ti znachish neshto..che si neshto poveche ot poznat...Blagodarq ti"

Това е един SMS, който получих от една приятелка от друг град, като отговор на едно писмо, което й бях изпратил...

 

А нещото... което винаги ще навлажнява очите ми е една картичка, на която пише

"Никога няма да почувствам самота с

голям приятел като теб!"

А текста в нея е:

"Чудя се какво да пиша тук - отпред пише достатъчно.

Имах честта да се запозная с един изключителен човек, който не научи много и направи това, което съм сега - той... как да кажа - просто ме научи да не се срамувам и да съм смела, защото "имаш какво да кажеш на хората" - така ми казваше...Той ми каза ако днес почувствам че обичам някой да не го тая в себе си да още в тоя момент да му кажа - утре е вече късно... И знаеш ли, той е прав... За това...Ами...

Обичам си те!

и... ЧРД Отново {}"

 

Дори и сега, когато го прочитам за пореден път (сигурно е от преди 2-3 години), отново потичат сълзи от очите ми... Човек е добре да знае, че има истински приятели...

Link to comment
Share on other sites

Всяка реплика може да бъде романтична, стига този, който я казва да влага романтика във всяка дума, а другия да е настроен за това!

 

Аз примерно съм романтичен колкото черноморски паламуд в тиган и трудно мога да преценя романтиката, но съм съгласен, че думите "обичам те", казани по подходящ начин в подходящ момент могат да бъдат най-романтичното нещо!

Link to comment
Share on other sites

Отворих днес на обяд темата само, че ме домързя да пиша по нея :>

Седнах размислих кво съм чувала :>

Отговора е въпрос.. Какво ли не? :>

Приказки, приказки, приказки чак ми иде на моменти да си запуша ушите и да не чувам глупостите, които се говорят :>

И общо взето на приказки не вярвам, освен на майка ми и на баща ми, че ме обичат :>

Link to comment
Share on other sites

ami na mene mi kazaha za ot vsi4kite i priqteli sam bil qna qk za laf i za povdigane na nastroenieto ! kaja o6te 4e sym bil i 4oveka na koito moje da kaji vsi4ko dobro ili losho !:) :blush: :P

Link to comment
Share on other sites

А на мен веднъж ми казаха:

"Легнала си ми на сърцето,

като свиня на шосето."

И естествено, нищо не излезе от цялата тая работа, както можеше да се очаква, и както всички ми казваха, както също трябваше да се сетя, ама на - тогава ми се струваше ааадски романтично. Глупачка.

Link to comment
Share on other sites

mortal_dreams, извинявай, но би ли пояснил какво се опита да кажеш ?!

 

(SDawn, не се притеснявай, глупакът е този, дето ти го е казал! )

 

 

Leper_Messiah, майка ти сто на сто е ужасно горда с тебе ! Я виж какви умни приказки приказваш, а и какви ценни за човечеството филми гледаш !

Браво, браво !

Link to comment
Share on other sites

romanti4no mi tova napravo me hvarli v ta4a kato mi kazaha

leave mada fucka bitch

 

Хъм,аз не се броя за романтичен(въпреки,че хората казват друго)ама ти човече не само,че не си романтичен,ами си и яко некултурен,От друга страна - мнението ти се отклонява от темата,нарушава 1т.от правилата на форума и мисля,че си е чист спам ;)

Обаче ще спра да ти оказвам уважение и минавам към темата:

 

Де да знам,на мене не са ми казвали нещо кой знае колко романтично...бла-бла,глупости само са ми ръсили,нищо,което да ме накара да се "разромантича".

Може би щото и аз съм дебелокожо добиче и много-много не показвам чувствата си.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Тя ми каза, че аз съм нейният спасител, нещо като ангел хранител... :cry

А аз и отвърнах, че съм недостоен, че я е спасил егоизмът, а не любовта ми... :sayjin

Това беше грубата истина, моят вътрешен демон бе отговорен за всичко.... :ph34r:

Както виждате, при мен романтика не вирее.... :ghost

"Надежда всяка тука оставете!" :devil :evil

 

Мамка му, ще се пека на бавен огън.... :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Най романтичното нещо което са ми казвали е:

"Здрасти"

Link to comment
Share on other sites

Най-романтичното нещо което са ми казвали е : "Легна ми на сърцето като свиня на шосето" ;)

Link to comment
Share on other sites

интересно никои не каза нещо което наистина да "докосне" сърцето ми :)а за най-романтично нещо можеби наистина е "Обичам те" казано в правилния момент, на правилното място и на правилният човек :) ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...