Jump to content
BulForum.com

koe e nai-romanti4noto ne6to koeto ste 4uvali


Recommended Posts

Вчера ми хрумна поредното нестандартно обяснение.

"Искам ти да умреш преди мен, за да съм сигурен в това, че не ще страдаш ако аз първи си отида. За съм сигурен, че нищо лошо не ще ти се случи без аз съм там, до теб. За да съм спокоен, че съм направил всичко по силите си, за да те предпазя от всяко нещо, което би те наранило, от болката, от страха...

За това спи спокойно мила моя, аз съм до теб!"

:sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
..самото споменаване на смърт не е яко

Поправи ме ако греша, но в брачната клетва се споменава "докато смъртта ви раздели"! ;)

Link to comment
Share on other sites

Да,ама в тоя случай звучи по-романтично  :love  :wub:  :woot

Глупости, просто звучи по-познато (да не кажа клиширано)! ;)

А и аз предупредих, че моето обяснение е нестандартно, което значи че не всеки ще го хареса! :rolleyes:

... ако изобщо някой го хареса де! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вчера ми хрумна поредното нестандартно обяснение.

"Искам ти да умреш преди мен, за да съм сигурен в това, че не ще страдаш ако аз първи си отида. За съм сигурен, че нищо лошо не ще ти се случи без аз съм там, до теб. За да съм спокоен, че съм направил всичко по силите си, за да те предпазя от всяко нещо, което би те наранило, от болката, от страха...

За това спи спокойно мила моя, аз съм до теб!"

:sayjin

кажи ми така и ще се постарая ти да умреш първи лично от моите две ръце и два крака :bgrin: За да съм спокойна, че съм направила всичко по силите си, за да те предпазя от всяко нещо, което би те наранило :bgrin:

моите ръце и крака се предполага ,че ги обичаш и не биха ти сторили зло :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

кажи ми така и ще се постарая ти да умреш първи лично от моите две ръце и два крака :bgrin:  За да съм спокойна, че съм направила всичко по силите си, за да те предпазя от всяко нещо, което би те наранило :bgrin:

Е това определено е Най-Най-романтичното нещо което съм чувал/чел някога! :P :D

Направо ме разчувства! :love :P

Link to comment
Share on other sites

романтиката убива всичко,затова когато някой вземе да ми говори за романтика директно си запушвам ушите и бегам.стига романтика!!!пускай Холмарк и гледай кво прават хората...смях.действия,действия се искат,а не думи.любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг и да си говорят мили думи, а в това да гледат в една посока.

@Deftur,ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб----- "Мечо Пух"

Link to comment
Share on other sites

@Deftur,ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб----- "Мечо Пух"

Respect! :punk

Link to comment
Share on other sites

да,тази реплика на Мечо Пух е много хубава. :)

LPFC е няма лошо от малко романтика де.Даже от много......от ужасно много.При мен нищо не убива,ами ...заплава :D :P :wub:

Link to comment
Share on other sites

Но все пак идва един момент в живота, когато тази романтика започва да ти излиза прекалено скъпо! И не са много мазохистите като мен, които са готови да платят тази цена..

Link to comment
Share on other sites

Стоя и цикля в снимката ти. Аз съм те снимал. Аз правих ефектите... И ми е мило... А теб те няма. Навън вали, има буря - от онези, неприятните бури с обилен дъжд и много светкавици и гръмотевици. Говоря си с теб - чудесата на технологиите, хе! Но е друго, когато докосвам косата ти, когато нежната ти бяла ръка милва рамената ми. Друго е, като знам че ти си до мен на леглото, че има кой грижовно да ме завие през нощта, че има лице (толкова мило и красиво), което сутринта да се надвеси над мен, да скрие света с овала си, а с очите си да отрази небесния лазур и да ми каже - "Имам нужда от теб.Обичам те!".

 

Друго е.

 

Но сега е това...

Link to comment
Share on other sites

И аз много обичам Яна biggrin.gif love.gif

И карамел обичам.

И Яна с карамел обичам wub.gif

Въобще обичам Яна и всичко покрай нея!

ШЩШЩШЩ

 

 

Едно от многото...

Link to comment
Share on other sites

Бившият ми приятел беше в командировка в Пловдив и ми се обажда една вечер в полунощ, пиян, и казва: "Край! Неможе повече така! Идваме с колегите да те крадем! Виж там вземи си каквото трябва, след малко сме при теб и ша та откраднем. Взимам си те само за мен и стига вече с тоя Пловдив, идваш при мен и само за мен!"

Друга любима реплика: "Всеки ден сядам пред компютъра и си върша работата, но когато те видя online разбирам, че през цялото време съм чакал да ти кажа "Здравей, мило мое".

На този дето щеше да ме краде, на третата ни годишнина му написах стихотворение, запечатах го в плик без никакъв надпис и помолих една негова колежка да отиде по-рано на работа и да го остави на бюрото му отгоре. Когато той дошъл се зачудил какъв е този плик, огледал се дали и другите имат такива, но имал само той. Отворил го, погледнал го и се строполил на стола от умиление. Докато го четял неможал да издържи и излезнал извън сградата да си поплаче от щастие. Обади ми се едва половин час след това, когато успял да си възвърне нормалния говор :love

Link to comment
Share on other sites

На мен романтични неща не си спомням да са ми казвали но веднъж помня какво казах на едно момиче (тя ми беше гадже тогава) , та бяхме се скарали и малко и накрая разбрах че аз съм виновен и й обясних защо я обичам и защо не мога без нея....Тя е всичко което аз не бях..ако аз не знаех нещо тя го знаеше...просто ние се допълвахме взаймно и така образувахме едно цяло....Еи казвам ви никога няма да забравя погледа в очите й....

Link to comment
Share on other sites

Докато го четял неможал да издържи и излезнал извън сградата да си поплаче от щастие. Обади ми се едва половин час след това, когато успял да си възвърне нормалния говор :love

Голяма работа си щом разплакваш мъжете и явно имаш писателски умения :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...