Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

Кажи ти какво направи с твоите рисунки чакам да видя декстър и разни други за които си говорихме :D

Ох, Декстър е много трудна задача. Започнах го, но е още на арматура. В такива моменти се убеждавам, че хич не мога да рисувам. Гледам снимката и нямам идея как ще стигна до този резултат. Много съм зле. Никаква техника... Ще се мъча още, ама едва ли ще постигна кой знае какъв резултат.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

не е казано че трябва да стане от първият път нито пък че трябва да е като портрет на Рембранд

Аз виж колко драскам докъто докаръм до някъде

bwy1299583031e.jpg

cqs1299583433x.jpg

klz1299583486x.jpg

Link to comment
Share on other sites

mjdr.jpg

Ето това успях да сътворя. Тя още не е довършена, ама пак горе-долу се разбира кой е.

 

С Декстър го докарах до тук:

dexdr.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Джако е станал супер дори докъто ми зареди снимката и се виждаше само скалпа приличаше на снимка

Декстър също изглежда обещаващо само сенките му сложи и тва е

Не мога да разбера какво точно те притеснява в твоите риунки супер си рисуваш

Link to comment
Share on other sites

Много благодаря за хубавите думи! Това, казано от истински художник значи много за мен! :) Но си мисля, че все пак възможностите ми са доста скромни... :)

Link to comment
Share on other sites

Да си призная, в повечето моменти, аз мога да кажа същото и за себе си. Но хубавото при рисуването и че колкото повече се тренира и усъвършенства човек , толкова по-добри стават и резултатите. Поне аз съм останал с такива наблюдения. Друг е въпроса че колкото повече задобряваш толкова по-взискателен ставаш към себе си. :laughing:

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами да, то със всичко е така като че ли :D

 

Следващата степен е да почнеш да се нервираш като забележиш нещо некадърно направено (особено от хора имащи се за нещо повече от начинаещи) или пък претупано :)

Link to comment
Share on other sites

Следващата степен е да почнеш да се нервираш като забележиш нещо некадърно направено (особено от хора имащи се за нещо повече от начинаещи) или пък претупано :)

 

Да и тово се е случвало. Но мен лично, една лоша работа не би ме подразнила толкова, колкото претупаната.

Яд ме хваща по-скоро, когато някой не толкова добър,започне да критикува или да плюе срещу нещо, което е направено със старание

и е примерно много над нивото на неговите възможности.

 

opt1301045442c.jpg

 

Този искам да го направя, как стреля със тежка картечница. В едната ръка да държи оръжието в, другата лентата с патроните.

Вглавата ми е но на листа не излиза.Скъсах вече 2 листа нищо не се получава.Приемам всякакви идеи и съвети.

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Т'ва последното леко ми напомня на ония герой Jazz Jackrabbit ако се сещаш! :)

 

Малко вдъхновяваща музичка.

♪♫

♫♪

 

Аз се мъча да заформя нещо като "one page comic" и това е първата стъпка.

ГУЩЕРИ, всяк'ви гадинки, които правят готини неща.

544776.png

Трябва да оправя перспективата, защото изглежда така все едно седят под голям наклон и се изтъркалят всеки момент.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Ще станат с повече тренировка. И сега не са лоши :) защо не пробваш с Reptile от Mortal Kombat мисля че е чудесен модел.

Обаче гущери .... кака така? каквостана с вълците хуманоиди? :)

Link to comment
Share on other sites

544784.png

544785.png

Е, то вълци, вълци... ама дори и на мен ми писва от такива работи! :D

 

Викам нещо по-"семи-реалистик", без толкова човешки черти. Смятам и разцветките да ги взаимствам от истински гущери, та смятам, че ще изглежда по-готино ако е нещо в древен трайб стил, даже мисля да добавя повече шамански и вудуу детайли за напред.

 

Като за пъври опит не знам какво ще стане, ако се оформи добре мога и някоя битка да надраскам покрай историята. :) Нали, просто заради вдъхновението.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Това ще е интересно да се види в готов вид. Нещо като пра есторията на хората гущери минаващи през нашите епохи от първобитно-общинен строй1 към племените селища, до римскиге легиони, ренесансовата епоха, първа и втора световна война та до наши дни.... а защо не и космически идеи. Но да не се уливам идеята си е твоя :)

Link to comment
Share on other sites

То на тоя океан дето край не му се види, уливане ли му викаш? С подобни коментари ще вземеш да ме откажеш хаха.

Т'ва са анунаките ве и годината е 2012, сцена от пост-апокалипсиса на Земята, който ще дойде в близко бъдеще. Имаш космос, хора, извънземни, апокалипсис, древни раси, предсказания и вероятно магия... всичко в едно!

Е т'ва е уливане! XD

 

От много време искам да си изгладя малко захвата над драскулките и да нарисувам нещо, което дори и в антропоморфен стил ще излгежда добре. Ама свободното време не е нещо материално да го купиш или да го заемеш от някой просто ей така.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намирам време за рисуване, но в последно време не успявам да направя това което съм тръгнал да правя, а стигам до другаде.

Както беше случаят с последната рисунка на мишока с къртечницата. От къде тръгнак, къде свърших, но резултата до известна степен ме удовлетвори.

Link to comment
Share on other sites

Някой беше пуснал мухата да рисуваме овце. За към час се роди тази овчица. Сега като гледам сканирания вариант чак ме хваща яд за някои детайли, но ме мързи да сканирам наново.

1636089663115187775113043320634XVQCGv5M05bv7tW2MUA.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

Яка идея е това, овца с китара. Аз даже си представям цяла банда, с барабанист, вокал,клавиши и т.н. Има известен потенцял.....

Link to comment
Share on other sites

Първоначално го бях нарисувал и с барабанист. Но уви - в повечето случаи като хвана да рисувам - хващам първия ми попаднал лист, а листа се оказа, че на гърба има разпечатано нещо и прозираше при сканиране :(

Та се хванах наново. Идеята беше някакъв конкурс, и не можах да не направя първообраза на АХАТ-овата черна овца :lol:

Link to comment
Share on other sites

Furries ruins everything!!! хахаха

Аз смятам да си довърша концептицията, да надраскам няколко митични селца и градове покрай тези шамански неща.

lilstenly_zer-and-zymy.jpg

lilstenly_magic-takes-time.jpg

Link to comment
Share on other sites

Обаче да си призная, малко на хопопотам ми прилича този от ляво. може би имат твърде дълги растояния от очите до доса. Мисля си ако им скъсиш малко муцуните като че ли ще стане по-добре.А иначе можеш да добавиш и женски индивид с някоя шаманска качулка (вълча глава например) и закривена тояга в ръката ще стане супер. Иначе идеята за селцето не е зле. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...