Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

Аз все имам някакъв проблем, един път ги правя с големи глави, друг път пък прекалявам с дължината на муцуната или разположението на очите... още ми е мъгла там. :)

 

Ааааа, :blush: никога не съм рисувал други индивиди освен мъжки. :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз все имам някакъв проблем, един път ги правя с големи глави, друг път пък прекалявам с дължината на муцуната или разположението на очите... още ми е мъгла там. :)

 

Ааааа, :blush: никога не съм рисувал други индивиди освен мъжки. :happy:

 

 

хахаха и защо е тази дискриминация :)

 

 

jdv1304913861z.jpg

rgh1304913953r.jpg

2 по- пресни работи

cqs1305284993h.jpg

и една специално за Стенли :)

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Продължавамда тръвдя, че chibi картинките с малки момиченца за плашещи! Все едно всеки момент ще вземе лопатката за пясък и ще погребе с нея!

 

Благодаря, обаче Jack Sparrow кърти над всичко останало! Indeed! :D

Link to comment
Share on other sites

Мерси за похвалата :) ако не замазвах с лявата ръка можеше и да е по- добре, но нищо щом се познава кой е значи е ок :)

До къде стигна с шаманските раптори? нищо не си качил ново. И като стана дума за чибито, мисля че моето е сравнително безобидно, все пак можеше да го направя е така:

bwy1307477661p.jpg

:)

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

Т'ва си заслужава да си го татуираш! хаха Прибави му малко стил от азиатските ужаси, дълга черна коса около лицето с розова панделка и сенки под бледо сините очи, протегнало ръка към теб с мил поглед и държейки кофичка за пясък в другата ръка. хахаха

_________________________________________

Гущерите... нямам време нито да се упражнявам, нито за рисуване. Иначе започнах да драскам отделни видове, косатки, коне, вълци, гущери, овни... за да разчупя малко и се опитвам да използвам по динамични пози.

А, не качвам нищо, защото е атро арт.

 

doodlesu.png

drawx.png

zerandzymy.png

freezed.png

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Във втората и последната ти рисунка, си сложил някои акценти, които на мен много ми допадат, и въпреки суровият си вид, изглеждат доста добре. Но анатомията....... иска си упражнения. Аз сега съм се хванал да скицирам работи, които умишлено са в трудни пози както този тук.

viu1307648795w.jpg

Ръката му сочи направо, другата е малко по- назад заради извиването на тялото , главата и погледа съответно са изправени по посока на протегната ръка за да изглежда че е в движение...... и други такива глупости :) няма да се впускам в конферанси. Все пак още не съм го завършил. Идеята ми е да се наблегне повече на стойката, от колкото на детайлите. Онзи ден в Хеликона мернах някакво книжле с картинки и стъпки в рисуванито на манга и такива неща. Може да си го взема тези дни мисля че, все ще има нещо полезно вътре.

Link to comment
Share on other sites

Аниме стилът е доста готин, особенно ако го премесиш със семи-реализъм резултатите са уникални... аз все още нямам такива умения, ама на тамсъм се насочил.

Както и да е, знам само няколко артиста, които ми избиват фантазията с умения в тоя аниме/манга стил.

 

Концепция на манга герои и битки.

kfutaba

http://www.furaffinity.net/view/4427049/

http://www.furaffinity.net/view/2362392/

http://www.furaffinity.net/view/2957037/

 

Хахаха, ей ти манга в анимиран вариант, аниме... май е на същият човек.

Отначало започва леко смешно ама после навлизат детайлите и динамиката. Откачена работа е.

Ninja_by_Kai_Futaba.gif

 

Поствал съм го това и преди, пример за анатомия и придаване на аниме вид.

wolflsi

How_I_draw_a_werewolf__by_WolfLSI.jpg

 

Та скорпиона, супер е, ама ако му усучеш малко кръста все едно се протяга повечко мисля, че ще е по-автентична стойката в сравнение с филма... поне доколкото мога да си го спомня. :D И като гледам нинджи ме подсеща нещо... най-лесният начин за мен да положа мястото за очите беше, като направих една маска... като на нинджа и след това слагам детайли и изчиствам. Има си и плюс в цялата работа, всяка моя картинка започва с нинджа... хахах къртят просто.

Иначе аз така и не намерих полезни книжки за манга и аниме... не ми трябват туториали как да рисувам, а повече от към специфичните неща за този стил, за другото си намеря мой начин. Работата е, че тук нищо няма, трябва да ги поръчвам от японски онлайн сайтове, а тогава ще ми излезнат майка си и баща си да си ги взема.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Дето викаш втората и последната... и преди го каза, детайлите са важни, малките детайли дори и в суров вид запълват образа, та послушах те и се пробвах да драскам отгоре докато не излезне нещо по-солидно от към вид, пък било то и само концепция.

Впрочем, т'ва ей сега го надрасках.

savademon.png

savademonnew.png

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

200034_1500211799787_1668941728_916196_8024270_n.jpg

 

С подкрепата на Jacobs monarh кафето което не ме остави да спя цяла нощ :D

Link to comment
Share on other sites

Много готино изглежда! Ама как само правиш реклама на кафето и на мерцедес не е истина! хахах

Link to comment
Share on other sites

На 20 годишен мерцедес :D но пък ме кефи на външен вид така, че реших да му отделя едно листче :laughing:

 

Ако я бах сканирал, щеше да изглежда по-зле, има си доста imperfections, не съм чак такъв master :)

 

Иначе мерси :)

 

А на Стенли рисунките са просто уникални!

Трябва един комикс да си направи да продава :D

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Супер е. Ако я беше сканирал да се виждат щрихите по-ясно щеше да е още по добре. Аз машини и сгради рядко рисувам и никак ни ме бива. :)

 

А Стенли, много яко са станали последните ти скици, определено стоят по-естествено. И сага ако им пуснеш по 1 по-черен контур и да сложиш светлосенки, ще са къде къде.

Аз съм оставил рисуването тази дни, нещо нямам муза. Дори и старите си работи не ми се занимава да довършвам. :(

Link to comment
Share on other sites

На 20 годишен мерцедес :D но пък ме кефи на външен вид така, че реших да му отделя едно листче :laughing:

Абе има вид, изглежда достатъчно мафиотски.

 

Трябва един комикс да си направи да продава :D

След година, две... тогава може... ама ще изглежда смешно, зрял мъж се занимава с такива работи. хахах

 

Благодаря! Ама няма се откажеш, докато не видиш нещо със светлосенки!

 

Аз съм оставил рисуването тази дни, нещо нямам муза. Дори и старите си работи не ми се занимава да довършвам. :(

На т'ва му се вика Super Art Block

1306649249halflilstenly.jpg

:lol:

 

Да положим една голяма черта.

_________________________________________

 

Някой ще може ли да лепне една скица на готина аниме пичка... в процес на работа! Искам да нарисувам върколак и жена... то излиза върколак и... аре да не обидя някой. :)

Link to comment
Share on other sites

20559_1146872526526_1668941728_292105_1922929_n.jpg

 

Искам в тази кола да ги нарисуваш ! :D (отпред на капака! )

 

http://www.gifzona.com/i/anime/072.gif

http://i46.beon.ru/48/68/296848/59/14078359/0_4462_55be97cd_XL.jpeg

http://2.bp.blogspot.com/-_nWDJ4TyWWM/TcqgA_VXkCI/AAAAAAAAAAM/PkIdUY2DB6g/s1600/anime%252525252520emo%252525252520girl.jpg

 

Choose your destiny >: D

 

p.s.

Съвсем не съм съгласен, че голям човек да рисува комикси е смешно, изкуството няма възраст :)

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Хахаха, че и кола вкарахме... коли не мога да рисувам, за моя изненада разбити коли рисувам много добре.

Иначе, нещо от сорта!

http://www.youtube.com/watch?v=l0zLe7xASQ0

00:34секунди

 

И намерих к'вото търсих. (Copyrighted to APB)

nora.png

:tongue

 

Познавам хора на по 40 дето правят комикси... изглежда ми странно, не поради факта че ги правят, а че виждаш едно дете пред теб с неосъществените си мечти, което всеячески се опитва да създаде комикса на живота си. хаха

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

е Стенли, то по твоята логика, комиксите трябва да се правят предимно от деца. Това че масата от потребители са хлапаци не означава, че художника на комикси е дете. Аз като дете например съм се опитвал да рисувам комикси, но ако сега се хвана до го правя ще има много по добър резултат. А така като гледам последните постове ако се хванем 3 мата може да се спретне нещо страшно :) между другото ме хванахте на точната вълна. Днес правих нещо подобно, само че вместо да рисувам сцените, използвах готови снимки. Стана нещо много свежо и комично, но няма да го качвам понеже не съм сигурен че участниците от комикса ще са съгласни :) Иначе си прав че докато не видя нещо със светлосянка няма да мирясам. а за анимето на мадамата, не ставаше ли въпрос за скица, че тези малко готови ми изглеждат :)

 

waren хайде сканирай поне 1 от колите, че да и са нарадвам. Така под ъгъл само присвивам очи... :)

иначе добра работа евала.

Link to comment
Share on other sites

Абе, то готова, готова, ама аз се мъча да си изградя визуално една готина концепция... не че се получава, та ми е малко трудно.

 

Един приятел вика... "за да нарисуваш жена, започваш както в секса, от гърдите и надолу, оставяш лицето за накрая!" хахаха! Та държа писеца и се чувствам като девственик. :lol:

Накрая ще нарисувам един върколак и ще помоля някой да надраска една пичка и се оправи работата, поне от към т'ва няма да сбъркам.

 

П.П. Тъкмо сядам на пц-то... тайминга рулз! ;)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Ще се стигне, само да си довърша нещата и като го направя, ще се говори! Че, да говориш преди да действаш е като да разливаш бензин когато клечката вече е изгаснала. :)

 

Това първото го правя за един приятел, започнах да рисувам дрехи и екипировка и се чудя дали така, черно-бяло върви.

badcoyote1.th.png

А, това... в момента е в прогрес.

savademon1a.th.png

________________

 

Вдъхновяващо!

http://www.youtube.com/watch?v=SimUipwxmQw

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Добре са и двете работи, първата е прекалено в началото за да се коментира, но има щрихи които изглеждат обещаващо. А втората си е ок, обаче е добре да е завършена. Все пак искам да видя нещо готово :) забелязал съм, че винаги ги зарязваш до някъде.

Link to comment
Share on other sites

Имам една със светлосенки и всичкото му... ама само до кръста хахаха така е от месеци. Та даваш ми идея да регистрирам акаунт в девиант "IncompletableArts" с т'ва ще съм популярен!

Промоция! Плащаш една рисунка, получаваш половин! Както се вика takes 50% off the price product!

 

Бавно и славно работя върху втората, ама малко се изхвърлих furries ruins everything, така! :)

 

84570c32e14836cc.gif

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

merc001.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ето мерджото сканиран.

 

Другата замина за Будапеща преди 2 месеца :)

Link to comment
Share on other sites

Ееееее, уникално е! ;)

Само да отбележа, че номера се вижда! хахах

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...