Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

Mоже да я проследят :ph34r:

 

Иначе като я сканирах и я видях на full hd монитор ми се струва много крива :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти да не търсиш някой, който да ти изготви подробен градоустройствен план? :D

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха не. Защото гледам, че се е специализирал в рисуването на мерцедеси, и се чудих дали може да видим и други работи, на тема превозни средства. :laughing: Ти виж как разчупи със раптори-шамани :D :laughing: А иначе да си призная много ми се иска да видя нарисуван кораб, със всичките му извивки орнаменти платна и прочие. (може от тези пиратските) Просто ей така с молив. Това ми е голямо предизвикателство, започвал съм много пъти и на края го смачкам и изхвърлям. Не мога нещо да го издокарам, или поне не така че да ми хареса. :))

Link to comment
Share on other sites

Само таратайчици и някоя друга зграда :)

 

В момента драскам една, с гора отзад и ми взима ъкълъ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Барабар с листните въшки по тях... не бе що, ще е феноменално да гледаш как се създава такова нещо ама тряа да на баси платното или резолюция.

 

Аз рисувам... крака и е също толкова неприятно колкото звучи.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

На 1920 000 000 000 х 1080 000 000 000 рисувам :D просто можеш да видиш и малките мушички и комарчета :D

 

И поне е наравих до някъде :D като е позавърша още мъничко ще постна 1 снимка :P

 

Но първо ще си оправя моята кола....че....в момента като дам газ и всички коли наоколо почват да пищят :D

ГЪРНЕ ПАУЪР :D

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Точно като нинджа е... нищо не виждам! XD

От прозореца ми блести в монитора и само краката ми избиват пред очите. Иначе изглежда добре!

Link to comment
Share on other sites

Ха ха! Не е виновно слънцето, защото тази работа и на тъмно да ягледаш пак си е това. Идеята ми е такава: главата да потъва в тъмното, както и почти цялото тяло. Просто исках да пробвам с малко светлина, да предам повече детайли и обем. Като цяло уж се получи, но не е точно това което имах в главата си преди да започна. :))

Link to comment
Share on other sites

Точно слънцето си беше виновно, сега като не блести в монитора го видях както трябва да се вижда. хаха

Преди се мъчих, после успях да нарисувам поза в гръб с правилна анатомия от към рамене и кръст, ама не ми хареса нещо...

Fictional anatomy works!

lilstenly_feather.png

Пак недовършена я свърших работата!

хаха

♪♫...I walk beside you, but you may not see me, the strongest among you may not wear a crown...♫♪

:music

Link to comment
Share on other sites

Наблегнал си само на гърба и си попретупал крайниците. Ако беше се за играл и с тях, щеше да е къде-къде. Но пък гърба изглежда добре, глава уши опашка..... имат чар. Като цяло ми харесва скицата. Май си попрегледал книгата :)

Link to comment
Share on other sites

...Май си попрегледал книгата :)

А, мне... мислих си за нещо фантази... сега се сетих, че гърбът и раменете ми приличат на един герой от аниме... guyver... явно нещо подсъзнателно съм получил факс от някъде.

 

Наблегнал си само на гърба и си попретупал крайниците.Но пък гърба изглежда добре, глава уши опашка..... имат чар. Като цяло ми харесва скицата.

Зор та зор! :laughing: Трудната част е да го "ink-на" и изчистя. Ама правя един дизайн и ПАК нямам време.

 

Ако беше се за играл и с тях, щеше да е къде-къде.

...

:huh: :love :devil: :blush: :D

RIIIIIGHT!!!

 

Аз следя темата да видя ти кога ще удариш нещо alien-monster-creepy-cute-style примерно.

Т'ва ме подсети... един артист от Българиа с много готин фантази арт.

http://tsabo6.deviantart.com/

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Това със сенките е интересно, но забелязвам ,че светлината все едно идва и от дясно и от ляво едновременно. Около двата прасеца, лентата на меча. Лентата на дясното рамо, няма как да е осветена по този начин. Просто ми е странно на мен.

Link to comment
Share on other sites

То по принцип, на поляна с трева, трудно може да дойде светлина от долу. Главно от там ми тръгва издънката. За прасеца да, по скоро липсват още два блясъка, защото спектъра на светлината се предполага, че трябва да е по широк. И ако приемем че, светлината е най-силна в центъра, то тогава трябват 2 по-леки блясъка от външният край и два по-силни от вътре. Така ще е правилно според мен. Мечът, може да има такъв блясък, като там където са краката леко се отслаби светлината, понеже, метала има свойството да разтяга светлината дори и зад сенчести предмети. Обаче си прав че е неестествена в момента. Рамото си е ок, там не виждам проблем. Иначе, както казах и преди: "Като цяло уж се получи, но не е точно това което имах в главата си преди да започна". Трябваше да има повече детайли, брони, аксесоари.... и т.н. Много работа ме чака още, има определено какво да се желае. :) Аз ти благодаря за оценката, защото мнението на хората върху моите работи ми помага да си видя грешките. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Точно в рамото е най-странно. Говоря за дясното на човека, на ръката с меча, не наше дясно. Зоната където явно свършва ръкава на дрехата. Защото цялото тяло е между светлината и него, а там има ивица светлина, която е от някъде. Обаче с тази тъмнина сигурно е някой кривоглед и кривозъб и го криеш нарочно :) :)

Ех, що не мога и аз да рисувам :(

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха! Като инспектор си. :laughing: Да кажем че може да се е промъкнала светлина под мишницата и да има леко отразяване от меча. :))

viu1310565462u.jpg

Ето ти пример евентуално за лицето му :)

П.П. Ще ме накараш, сега да правя корекции и на тази картинка. :)

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

Ааааа. Не може да е това!. Илидан се бие с две, не знам точно как да ги опиша - но извити "саби" с дръжки в средата :) :) Тука явно вижда зор - сигурно е след като го набиха в Black Temple :) :) Нека му :)

Link to comment
Share on other sites

Знам аз. Имам го и с извитите мечове :laughing:

bfi1310654802s.jpg

Но не ме кефи как стана и за това не съм го довършвал.

Сега искам Дарт Моул да нарисувам, но още го обмислям като композиция.

Link to comment
Share on other sites

Конски уши. Най-трудното нещо за рисуване... поне днес не ми се отдава.

Ся някой ако изкара "анатомията на едно конско ухо" ще ми е много от полза. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Конски уши. Най-трудното нещо за рисуване... поне днес не ми се отдава.

Ся някой ако изкара "анатомията на едно конско ухо" ще ми е много от полза. :lol:

 

http://www.google.bg/search?q=horse+ear&oe=utf-8&rls=org.mozilla:bg:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=bg&tab=wi&biw=1280&bih=804#um=1&hl=bg&client=firefox-a&rls=org.mozilla:bg:official&tbm=isch&sa=X&ei=SfglTqCdDM2d-waI34n3Cw&ved=0CDcQvwUoAQ&q=anatomy+horse+ear&spell=1&fp=1&biw=1280&bih=804&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&cad=b

 

Това върши ли работа?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...