Jump to content
BulForum.com

Смях до сълзи


Recommended Posts

PC-то е Just Killer 

 

CPU 286 18Mhz

RAM 8MB

HDD 305MB Seagate

 

цена (твърда) : 120лв.

 

 

Без коментар........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply
Недей така Макс.5700у с 256ДДР си е убийсвена карта и е доста по-различна от обикновеният 5700.Освен това ползва ДДР2 забележи и ако искаш ше потърся подробни характеристики,ама аз бих я ибрал пред 5900ХТ със 128ДДР и знам че тя ще се представи по-добре.5900 чиста е по скъпа,а и не е чак толкоз по-добра.

Тя е различна карта .. Тя и 6800 ше бие ,щото и тя е с ДДР1

Добра конфигурация.Но може би е по-добре да си земеш Р4 на 2.8 за тея пари. 1ГБ кеш ше ти дойде добре.Ама са си 30 гущера отгоре.За картата(за нея питаш с това ФК нали?) аз бих избрал AXLE,ама само ако няма Manli.

Не шегувам се Laughing - най-добре Gigabyte или ASUS.

Ех ... знаех си ,че са ме прецакали като ми дадоха процесор само с 512кб кеш .

Значи аз съм с ГФ ФХ 5500 на 128 рам- производител Point of View

Отговор :

Р*** наистина съжалявам че ще трябва да ти го кажа аз,но с тая карта са те ударили яко. Sad От тази марка съм виждал как се представят 5200(със пасивно охлаждане - 800 точки на 3D mark 2003 с 64бит и 128рам и почти се стопи,заедно с чипсета на дъното) и 5500 която практически не е по-добра карта,въпреки че е с 25Мхц отгоре.Тази марка е ужасът на геймъра.Но има и шанс да си бачка нормално,ако не ти прави проблеми до месец след покупката може да си улучил свястна.

Аз пък мислех PoV за едни от най-добрите пройзводители ( да не кажа най-добрите) . Ква стана сега ...

Link to comment
Share on other sites

Значи според мен харда трябва да се увеличи на мин 160 GB SATA , видео картата да е PCI-E дъното да е с nForce3 и за предпочитане да е Saphire Ati X800 PCI-E. Това е според мен.

бтв щом му се дават пари поне да е за ПЦ на което няма се прави скоро упграде нито ще се чуди имам ли такъф порт или немам. 

 

Kato si izbere6 komp idi i si go zemi ot skladovete v Sofiq za da spesti6 nekoi lev
Link to comment
Share on other sites

Учител по информатика: Най-важното нещо от компютъра драги ученици е МОНИТОРА

 

 

...GeForce 256 е добра карта но една RIVA TNT ULTRA е нещо невероятно. Игрите напрвао ще летят...

 

 

Ученици това е скенер и той е предназначен за правене на копия подобно на ксерокса само че вместо на листове излизат на монитора

 

 

Мишо къф ти е принтера:

-Матричен Хюлет пакард.

-Ейй ти късмет си изкарал моя е някъф лазерен май Cannon пише на него.

 

 

бтв @little ще си заторя очите за 1 от моите мнения по въпроса за кнфигурацията. Познавам си ги по начина на изразяване :D

Link to comment
Share on other sites

Имаше и в дата-та 1 тема как да се скенират снимки:

 

 

Един приятел ми каза да залепа снимката на монитора с лепило и да натискам бутона  Prt Scr(print screenshot)

 

...нещо такова:)

Link to comment
Share on other sites

определено ще се напълни бързо :P има ме си доста такива "бисери" във форума :)

 

ето и едно "бисерче" на което попаднах скоро:

и още един пример за даване на съвет без да си наясно с нещата

 

Оле това е на един приятел май!

 

Ако някой иска да си купува да купе от метро записвачка Sony A-**** нещо беше номера на кутита. Записвачката подържа:

 

 

DVD-R

 

 

 

DVD+R

 

 

 

DVD-RW

 

 

 

DVD+RW

 

 

 

CD-R

 

 

 

CD-RW

 

I nqkvo

 

 

CD-ROM

Link to comment
Share on other sites

<оффтопик>

golqmhaker, bro, това вече сме го виждали. :P Айде ако някой ще поства нещо, да поразгледа дали не се повтаря, все пак всички посещаваме долу-горе едни и същи сайтове. ;)

</оффтопик>

Link to comment
Share on other sites

Абе това не е много за хардуера ама бая се зачудих да не е някакъв майтап....става въпрос как звучи по-добре музиката в кола:

...bil li si v kola s gazova uredba ??? zvuka e unikalen moje bi po ka4estven ot tozi v diskotekite i bassa nqma mqsto za sravnqvane s nishto drugo...

Бах маа му....не съм го знаел досега....сигурно бутилката играе роля на пасивен субуфер. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да не те разочаровам, но Audigy 2 ZS струва точно 90-100 USD без ДДС

 

Отговор

 

Картата си заслужава парите.Картата показва наи-висок резултат от тестовете на Ънриал Турнамент и Куеик ако не се лъжа.

 

Консултация за конфигурация.

 

Разбрах, че имало дъна Nvidia, които били много добри. Поразпитай за тях.

 

Za sega niama smusul da si vzima A64 . Viarno 4e 64bitov procesor ama oshte niama programi koito da go izpolzvat . A i mnogo trudno shte namerish driver-i za mashina A64 . I dunnata platka e po skupa mislia . Spored men A64 ne ti triabva vse oshte . A za da si kupish 160 GB hard-disk triabva da si siguren 4e shte ti triabva . Trudno bih zapulnil i polovinata ot nego daje i da iskam

Think again

 

Искам да бъда осведомен за едно неща МОЛЯ.

Вътре по дъното на компютъра има една батерия за захранването на биоса която ако има парола на биоса като махнеш батерията вече Няма паролаааа.Та коя е тя ?

Ами то е само една батерия на дъното.....

Да като а махнеш няма вече парола на BIOS-а и всечки настройки също отиват на кино.

То не ми се верва да е една ама щом казваш.На дъното аз нищо не мога да видя заради многото глупости дето има.

 

Hora tova e CMOS bateria . Kogato ia mahnesh iztrivash vsi4ki nastroiki na komputera. ( vreme , data , dori i Mhz na procesora- )

Ne ia mahaite bezpri4inno soto posle shte si nastroivate komputera dosta vreme .

P.S ako ste prekalili s overclock-a na komp-a tova e na4ina da go opravite!!!

 

Еми да ти кажа не знам каква им е разликата ама P4 си е геймърския процесор . Много мощем пък и си е доказан на пазара (даже някой игри имат реклами - Play Best On Pentium 4) ама това е друг въпрос) Иначе незнам точно каква им е разликата ама предполагам че имат щом има такава разлика и в цените
Link to comment
Share on other sites

Въпрос :

Хора! Кажете как да си клокна компютъра, че ми сечът игрите ! :(

 

Отговор :

Az znam kak, edin priqtel mi kaza:

Puska6 si StarCraft i pompi6 pliusa!

Pri mene deistva!

 

Малееее...тия двамата ме разбиха. :punk

 

 

P.S.Това е от друг български форум.

Link to comment
Share on other sites

Ако не сте виждали 2 волта на цпу сега е момента  Чак се изненадах че като му вкарах толкова ток не грееше много ( и че не се изпържи  ) С боксов куулер съм ,тази температура е в идъл.

 

Vijdate li mom4eta, nie ne sme klokyri i nikoga ne sme vijdali procesor na 2 volta.

Aide na promociqta neka i nie da vidim!

 

Накиприхме PC,обаче ми е интересно дали ще има някакъв проблем,ако e с дъно ЕPoX RDA+pro и Athlon XP Barton Mobile,тъй като мобилката е за различен сокет 

 

Nqkoi 4uval li e za EPoX model "RDA+" 4e daje i PRO....a kak li sa nakiprili PCto kato CPUto ?NE? stava na tva dyno...LOL

 

 

PS: Izvinqvam se za 6liokavicata ama nqmam cyr tuka.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi 4uval li e za EPoX model "RDA+" 4e daje i PRO....a kak li sa nakiprili PCto kato CPUto ?NE? stava na tva dyno...LOL

Даже и аз не съм чувал ама малко се превъснасяш за испускането на една 8 :) . А и "накипрянето" стана добро. Доскоро мобилките бяха друг сокет,тъй като бяха само за лаптопчета :)

Link to comment
Share on other sites

Xaxaaaaaa. Е, аз повечето майтапи не ги схванах, щото нямам представа какво е слич :(

Ама имаше и напълно зле типове. Аз, че нищо не разбирам, така си е, ама т'ва са dvd-rw......i nqkakvo CD-ROM просто ме изкърти :laughing1:

 

Ако може вкарвайте коментар стил: Такава видео карта няма...

та да може и ние простосмъртните да се посмеем повечко ;)

Link to comment
Share on other sites

MB:ASUS A7N8X-X/NF2 400/FSB400

CPU: ATHLON64 3500+ /BOX/S939, RAM: 1GB DDR400 KINGSTON

HDD: 2X400GB HITACHI 7K400/SATA/8MB, CD/RW: SONY 52x32x52

VGA:MANLI RADEON X800 PRO/256MB DDRIII

MONITOR:19 LCD LG1930P/DVI/TCO-03

CASE: ASUS AK35-SR5/500W RD/HOSTSWAP

 

 

а ся де ? познайте тва кво е :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

MB:ASUS A7N8X-X/NF2 400/FSB400

CPU: ATHLON64 3500+ /BOX/S939, RAM: 1GB DDR400 KINGSTON

HDD: 2X400GB HITACHI 7K400/SATA/8MB, CD/RW: SONY 52x32x52

VGA:MANLI RADEON X800 PRO/256MB DDRIII

MONITOR:19 LCD LG1930P/DVI/TCO-03

CASE: ASUS AK35-SR5/500W RD/HOSTSWAP

а ся де ? познайте тва кво е  :laughing1:

 

Е ти пък как какво е. Това се и чист трактор ЮМЗ с прикачен инвентар, както следва:

MB:ASUS A7N8X-X/NF2 400/FSB400 (това е трактора)

CPU: ATHLON64 3500+ /BOX/S939, RAM: 1GB DDR400 KINGSTON (дискова брана и редосеялка - комбинирано)

HDD: 2X400GB HITACHI 7K400/SATA/8MB (2 стандартни плуга)

CD/RW: SONY 52x32x52

VGA:MANLI RADEON X800 PRO/256MB DDRIII (поливачка - последен модел)

MONITOR:19 LCD LG1930P/DVI/TCO-03 (Последен модел балировачка)

CASE: ASUS AK35-SR5/500W RD/HOSTSWAP И разбира се: кабината на ЮМЗ-то, при това пребоядисана)

:P :P :P

Link to comment
Share on other sites

пич кво пишеш бе :confused

май не си разбрал къде е уловката (грешката) в предната конфигурация...

 

онзи е сложил АМД soc.939 на nForce2 дъно (баси знаех си че тряа да го обясна още в предния пост)

Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да нагласиш джъмпера на дъното спрямо мегахерците на процесора и всичко ще си тръгне нормално.Почти съм сигурен , че е това. :punk

 

Тва е супер. Става въпрос за дъно K7S5A.

Link to comment
Share on other sites

Нещо от датата:

На въпрос на един потребител :" защо ми е черно-бял ТВ изхода" един друг потребител е отговорил така :

и аз имах същия проблем, но се оказа 4е е от телевизора

той бил черно бял

 

 

Разби ме :woot :D

Link to comment
Share on other sites

Е, аз повечето майтапи не ги схванах, щото нямам представа какво е слич :(

 

Как бе? Слич е онова Свич... :D Бухахаха.

 

И не сте прави - някои неща са си баш от този форум. Имена не се посочват в цитатите, за да не се засегне някой.

 

Въздържайте се от преписване от чужди форуми - идеята не е какво става във форума на едикойси, а какви се дрънкат тук, в нашия форум и от нашите хора.

 

Все пак - наще изцепки най-големите изцепки!!

Link to comment
Share on other sites

maleeee tva m razbi totalno osobeno za geforce 256 i riva tnt i sa6to za 6800 GT po zle ot ultrata ama pak 4ak 500$ ne e GT-to i onia parvo kazal 2xx$ a sled tva 500 posrah s ot smiah i tva za starcraft... maleeeee ima takia n00bs po sveta kat neznaiat pone n razsmivat

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...