Jump to content
BulForum.com

Смях до сълзи


Recommended Posts

Taka ako vi se struva 4e Mhz na Pc-to vi sa malko moje da si gi uveli4ite.

Sq 6e me popitate kak stava nali?

Emi nogo lesno az primerno si uveli4ih ot 1.8ghz na 2.0ghz

Kak stava li?

Ami vsi4ko se pravi ot BIOS . E sq ako nqkoi neznae kakvo e BIOS na4i e golqm lamer biggrin.gif Ta taka ako nqkoi ima interes da si prujne pc-to da pusne edno reply az 6e mu kaja

Май ,че и той незнае как го е напрвил .

Men me interesuva kak smile.gif ako mojesh kaji

Е един човек се сети да го попита как става в действителност работата , и ето отговора :

Mi otiva6 v Biosa samo 4e na vsqko pc biosa e razli4en sad.gif

i tam iz menutata trqbva da ima edno prozor4e ot koeto da se namalqvat i oveli4avat cifri smile.gif oveli4i gi s 5-6 nagore dai ,,quit with save changes" i 6te ti see oveli4il ako iska6 pove4e pak su6toto ne6to pravi6 no vnimavai da ne go oveli4i6 izvednyj s mnogo 6toto moje6 da si izgori6 procesora vnimatelno i edno po edno

 

ako ne si razbral 6te ima edit na tozi post s po to4ni instrukcii

za sq tolkova

Определено и той самият не е наясно как е направил нещата , интересното е че може да промениш датата и годината и да си мислиш ,че си си клокнал ЦПУ-то :blink: :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

ВЪПРОС:

Zna4i imam mi6ka Genius Optical sorage opti4na imate li nqkakvi predlojeniq kakvo moje da se napravi s neq i dali 6te raboti ako smenq 4erveniq diod otdolu sas sin ? 

 

СЪВЕТ1:

Незнам дали ще работи,но според мен го направи по-необикновен,например зелен,лилав...нещо такова!!

 

СЪВЕТ2:

Жълто или Черно ще Рулират 

 

БОЖЕ ГОСПОДИ! Тая мишка ще стане много НЕОБИКНОВЕНА, а с ЧЕРЕН диод направо ще рулира!

Link to comment
Share on other sites

"XAaxxaxaAX i na mene mi dava 4e nemoga da si preinstallna windowsa 6toto toq bil po stara versia probvah da formatiram disca prez DOS ama i tfa ne stava ! LEelleelel problemi ot sqkade !"

 

Naistina problemi :)

 

"От такова ли значение са 5 секунди в зареждането на апликацията. Пишете тука все едно всеки си има у тях правителствен сървър и живота му зависи от това и е готов да спестява от тоалетна хартия за да си купи нещо."

 

A tozi e s po golemi problemi! Sigurno vse oshte polzva pentium1 :)

 

 

"Преди около година бях на Д+ пак имах подобен проблем и се решаваше с рестарт на модема само от сайта на Моторола , но сега и рестарта не помага."

 

kak li stava toq restart ot saita na Motorola?

Link to comment
Share on other sites

Gorgar, от същата тема май пропусна нещо..... :P

Значи...момчето има проблем с даунлоада по Win98:

От известно време като мина на 98 и скороста пада на около 3КБ, а под ХР си сваля с около 15-16 КБ...

И ето решението на въпроса....

98 е по-стара система!Не можете да очаквате нещо кой знае какво!

Там ги няма повечето екстри на Win XP.

 

Брей....имам 2 бр. 98SE, ама в този случай още утре ги затривам....и добре, че нямам Win95, че там сигурно ще тегля с 1Kb/s. :D

Link to comment
Share on other sites

Abe hora kvi sa teq raoti det gi govorite.Az sam na Gigabit netpredi pla6tah 36 kinta na mesec.

Download:

Warez 3.5-4 MB/sec ne mbit/sec

bg peering (data,ftl...) 65-70 KB/sec

world traffic 25-30 KB/sec

 

Sq sam na 18lv

Download

Warez 650-700 KB/sec kam 3 sutrinat 1.5MB/sec

BG 25-30 KB/sec

World 10-15 KB/sec]

 

И аз искам такива скорости :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

"Преди около година бях на Д+ пак имах подобен проблем и се решаваше с рестарт на модема само от сайта на Моторола , но сега и рестарта не помага."

 

kak li stava toq restart ot saita na Motorola?

 

Е, тук бисера си ти, има рестарт на модема от сайт на моторола.

Link to comment
Share on other sites

STFU - стига сте се излагали...

 

Ето ти сайта на Моторола - http://www.motorola.com/

От къде там се рестартират модеми, покажи ми?! Много сте в джаза, ей. И упорити. 192.168.100.1 не е сайта на Моторола. Набий си го в главата и не се излагай другаде. Това ти е Configuration Manager на модема. 192.168.100.1 е адрес от локална мрежа, невалиден извън нея. Мрете да се изложите.

Link to comment
Share on other sites

STFU - стига сте се излагали...

 

Ето ти сайта на Моторола - http://www.motorola.com/

От къде там се рестартират модеми, покажи ми?! Много сте в джаза, ей. И упорити. 192.168.100.1 не е сайта на Моторола. Набий си го в главата и не се излагай другаде. Това ти е Configuration Manager на модема. 192.168.100.1 е адрес от локална мрежа, невалиден извън нея. Мрете да се изложите.

 

Казах сайт на моторола, не САЙТА на моторола! Ясно ми е че това е Configuration Manager, но все пак това е разработка на Моторола, а не на собствениците на ЛОКАЛНАТА МРЕЖА (evrocom.net).

 

(то не е изобщо сайт).

 

Не, не е сайт, FTP server е.

Link to comment
Share on other sites

Не, не е сайт, FTP server е.

FTP (file transfer protocol)! Кажи ми има ли някакви mp3-ки на този сервер, че от много време търся едни пък никаде ги няма, ако са били на сантиметри от мен ше умра от яд :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добре, ThE_UfO.

Разправяй, че си рестартираш модема от сайт на Моторола и не се чуди защо те пишат по темите с бисерите. Също така разправяй и че Евроком всъщност е ЛОКАЛНА МРЕЖА, уточнявай и че адреса 192.168.100.1 всъщност е еврокомски IP адрес, от ЛОКАЛНАТА МРЕЖА Евроком - който не вярва да провери. Ти нали си знаеш, че ги разбираш нещата? Какво ти пука, че ти се смеят...

Ходи се излагай. Няма да седна да споря с теб, щото луд умора няма - само се поти, а аз нямам време да те гледам как се потиш от напъни да ръсиш бисери... Само от време на време ще проверявам какъв е новия ти хит. Давай.

Link to comment
Share on other sites

FTP (file transfer protocol)! Кажи ми има ли някакви mp3-ки на този сервер, че от много време търся едни пък никаде ги няма, ако са били на сантиметри от мен ше умра от яд :bgrin:

 

127:0:0:1

ще ти е по-наблизо :D

Link to comment
Share on other sites

Казах сайт на моторола, не САЙТА на моторола! Ясно ми е че това е Configuration Manager, но все пак това е разработка на Моторола, а не на собствениците на ЛОКАЛНАТА МРЕЖА (evrocom.net).

Не, не е сайт, FTP server е.

 

брао бе. как може да се излагаш така. "Сайт на Моторола". не всичко което се отваря с Internet Explorer е сайт. ми то по тая логика и картинките са сайтове.. щото ги отварям в Internet Explorer. издъни се и просто се чудиш как да се измъкнеш. така ми се струва на мен.

 

FTP (file transfer protocol)! Кажи ми има ли някакви mp3-ки на този сервер, че от много време търся едни пък никаде ги няма, ако са били на сантиметри от мен ше умра от яд :bgrin:

 

той човека май с ирония го каза. само дето зарбави възклицателна да сложи.

Link to comment
Share on other sites

Tva sas saita na motorolata ne e nikakav sait a se naricha web administrirane! imat go ruterite i niakoi modeli printeri!

 

a kakvo shte kajete za tova:

 

Prodavam Laptop Mickron P2, 266Mha, 64MB Ram, LCD 14", CDRom, Flopy, Lan Carta, Infrared, Vgradeni mikrofon koloni i mi6ka, Buksa za vun6na mi6ka i klaviatura. Bateriqta izdurja 4-5 thasa na igri za rabota i v stenbait 16-24 thasa, Ima zarqdno kum nego, no nqma 4anta.

 

Cena 500 LV

 

napravo se razbih kato go prochetoh

Link to comment
Share on other sites

emi logi4no e cenata razbira se 500 leva za tva....

 

Mи то по тая логика ще трябва да прехвърлим половината от раздела Купувам/Продавам тук ;)

 

ПС:ама все си мисля, че идеята @ShitHappen за тази тема е малко по различна

Link to comment
Share on other sites

не всичко което се отваря под HTTP е сайт.

 

Според мен и това е за тука.... Ако греша някой може да цитира тук този мой пост да се запиша и аз .... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...