Jump to content
BulForum.com

Смях до сълзи


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

"mac adresa e hardwaren adres zapisan v 4ipa na NIC za da go smenish trqbva da pishes v 4ipa ama to na stava taka lesno "

 

 

Неможах да се въздържа да не копирам поне едно изказване от темата за МАК и ЛАН.

Link to comment
Share on other sites

Mи то по тая логика ще трябва да прехвърлим половината от раздела Купувам/Продавам тук ;)

 

ПС:ама все си мисля, че идеята @ShitHappen за тази тема е малко по различна

 

ami ti procheti obiavata po dobre a ne samo pyrvia i poslednia red! ako mi namerish

Bateriqta izdurja 4-5 thasa na igri za rabota i v stenbait 16-24 thasa
az samo za neia shte ti broia 500 lv :confused :music
Link to comment
Share on other sites

разговор в рейса (по-точно в 29 :) )

 

въпрос:

 

- а бе тея семпрони могат ли да се опъват

 

отговор:

 

- ти луд ли си уе те са 64битови и не им тряя да ги оверклъкваш

 

 

 

 

 

 

вярвай те ми избухнах в смях и целия пейс мен гледаше :)

сигурно са си помислили че съм напушен

Link to comment
Share on other sites

Aide i az da kaja..predi godini vlizam v magazin za PC komponenti i gledam cenovata lista. Slednoto neshto mi napravi vpe4atlenie v grafa monitori: Samsung LSD ... za da ne stane oburkvane s nqkoi model da poqsnq, 4e se imashe v predvid LCD...v tova sam siguren, zashtoto mi go pokazaha(monitora)...

Link to comment
Share on other sites

тряя ли да имаш микрофон за да говориш с тая програма щот 1 приятел гоори без а аз не моа?

 

 

Става дума за програмата Skype. :D

Link to comment
Share on other sites

как ще стане ле ?!?  я ми вклиучи сия колоните на едната и слушалките на другата соунд и ми кажи дали има звук  не може с дже соунд карти ти можеш да си сложиш едната за украса ама ..... няма да бачка не мога да т го обясня точно ..... но просто немои две неща да изпалняват една и саща функция ....... квито и дривери да слагаш ... квото и да праиш ... знам го от личе опит и .. много сам разпитвал , но все полу4авам отгвор НЕ  така че РИСКОВ ти може и да имаш две ама едновременно и двете бачкат ли .   тва е друг вапрос нали  

 

Tърсейки една стара тема попаднах на това:

kvo znachenie ima tolkva kva ti e mishkata i izobshto nujna li ti e mishka?

това се явява отговор на въпрос "оптична или безжична..........." :)

Link to comment
Share on other sites

Kolko pati sam kazval, che na tazi tema ne tryabva da se spori. Intel® sa po-naprednali ot AMD, nyama spor. Ne e vajno che nyakoy v Bulgaria si e kupil CPU na AMD s RAM DDR i veche kray, super sme. Mnogo ot tezi sa bazlivci da dadat poveche pari i za tova drankat gluposti za Intel®. Sha zema da izbiya zabite veche na nyakoy kreten. Naprimer ako iskam da si izparja nyakolko iayca bih si kupil AMD i tova e. Nikoy ne se zamislya za Intel®-a, che e po-dobar izchislitel, che e po-napred v tehnologiyata i t. n. Kakto sega chovek moje da si napravi super mashina "i850EP 533Mhz/1066Mhz - P4 3.06 Ghz & 1GB RAMBUS, naprimer. Prochetete parametrite na tezi neshta. Po-natataka se ochakva novoto pokolenie procesori.

Intel® Nehalem, SBus 1200Mhz i rabotna chestota 10,2 Ghz po tehnologiya 0,065 microna. Yeahhh !!!

Ako puk uspeyat da razviyat edna tehnologiya po koyato predi vreme az lichno sam rabotil, a tya e na principa na svetlinniya potok. Razbirate li? Bilioni svetlinni potoci prenasyashti informaciya. Nyama da ima nujda ot ohlajdane, prosto nyama da ima naprejenie. Principa e drug. No za tova shte vi razpravyam drug pat. Intel® sashto se zanimavat i sdrugi neshta i sa dosta dobri. A, kajete ne e li taka?

 

 

A i za video kartite Nvidia napraktika nikoga ne sa bili naj-dobre, obiknoveno Nvidia vadqt karti konkurentno sposobni na tezi na AMD s okolo 5-6 meseca zakysnenie, i vinagi kartite na AMD sa bili po-dobri ot kartite na Nvidia ot sy6toto pokolenie.

 

:love

Link to comment
Share on other sites

хаххахах тоя е направо култов - с такива инженери - програмисти интел ще стигнат наистина далеч!!!

 

Ама те интел направиха перпето мобиле бе ти не си разбрал още?

Link to comment
Share on other sites

В топика мисля, че пише:

Моля ви , да оставим авторите на бисерите в анонимност

Не стига, че половината форум се изреди да се смее на човека, пък сте го разкрили и кой е :D Имайте милост все пак. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

G-to4kata na jenata se namira v malkite sramni ustni

 

tova kadeto nie go znaem kato klitor e G-to4kata na jenata i ako ne znaete(a to ne moje da ne ste 4uvali)e zakarnqla pi6ka

a otnosno tova DALI  q opipvam mi neznam ama men li4no me kefi i dvamata da se pipame

 

golqmo gusto stava

ina4e baraite kvoto namerite

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега обясни какво общо има "G-точката" при жената с хардуера. То бива бива оригиналсност, ама тва вече на нищо не прилича. Толкова ли е трудно да се придържате към една тема?

Link to comment
Share on other sites

Оуверман, неможах да се здържа.Вярно от друг форум е ама.....класическа изцепка.

 

онзи ден в един приятел като му разглеждах книжката на дъното на стария компютър направо се нагърчих.Можеше паметта да се дига от 3.3В на 5В а процесора до почти 3В Той има Пентиум 233МХз и си мисля какво ли ще излезе , баси готиното дъно  абе а тея 5В на паметта как ви се струват от 3.3 дефолт та на 5 ? баси това звучи странно....какви са шансовете да го подкарам на повече от 233, охлаждането си му е ОК има си радиаторче и перка ако има нужда ще буфнем още някоя  ...та ?

Бих отговорил на човека , да пусне 7в на РАМ-а директно от молекса.Тогава паметта се дига най-много......около 5-6 милиметра спрямо платката :)

Link to comment
Share on other sites

Оуверман, неможах да се здържа.Вярно от друг форум е ама.....класическа изцепка.

Бих отговорил на човека , да пусне 7в на РАМ-а директно от молекса.Тогава паметта се дига най-много......около 5-6 милиметра спрямо платката :)

aa тва го четох :)

май в HWBG a ?

Link to comment
Share on other sites

Имах дурон 750 с 2 hdd и там работиха двата зимах сиа интел пентиум 4 и с него и 1 сериал ата и друг имах на стариа комп сериал ата ама не бачкат нито сиа като такива нито преди ама имам друга 80-тка дето не е фашта интела некви настройки по биос ?

ХЕЛППП

 

Това е от нашия форум. Като го прочетох не знаех къде се намирам. :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това е от раздела купувам/продавам, но е достойно и за тук май :)

TURSIA Pentium 3 na 1 ghz SLOT 1 SPESHNO !!!

 

Za predpora4vane da e IBMski

 

Pishete na : edinlev@abv.bg

 

Отговарям му:

Абе аз имам един P4 на Slot1 ама на 2.8 1MB 800Mhz :bgrin: , ама е на Компак ;) . Ако се интересуваш ЛС

 

Niama da stane ..triabva mi za 2-procesorka i 2-ta processora triaa da sa ednakvi

Още ме боли корема от смях...

Link to comment
Share on other sites

Имах дурон 750 с 2 hdd и там работиха двата зимах сиа интел...

 

След молба човека да пренапише поста си по четливо, този път на латиница, следва това:

 

Abe slojih hdd ot edin na drug comp i sia drugia ima 3 novia si trugva a ot drugite 2 ediniat trugva drugia ne kadeto i da go zakacha i s kvito i jumpers a na starata mashina vurveshe

 

:D :D

Link to comment
Share on other sites

тряя ли да имаш микрофон за да говориш с тая програма щот 1 приятел гоори без а аз не моа?

Става дума за програмата Skype. :D

Ето още един в тази насока!

 

....Абе може и без микрофон трябва само слушалки да имаш и става ! Да бе чуваха ме като говорих в слушалките ... и т.н.

 

no comment!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...