Jump to content
BulForum.com

Смях до сълзи


Recommended Posts

Много хора дават съвети , за това какво да си купиш и какво не , когато стане дума за ъпгрейд . Тогава се говорят и много глупости на които просто няма начин да не се посмееш . Нека в тази тема постваме "най-добрите" изказвания на тема Hardware .Моля ви , да оставим авторите на бисерите в анонимност :D

Нека никой не се засяга ( ако бъде постнато негово мнение ) . Моля ви , без спам ! Ето ,че НАРУШИХТЕ това правило ! Моля да има постове само с цитати на "разбирачи" (или като това на @ov3rm4n) . Посмейте се ,но в същият пост , покажете и нещо ново !

Ето и първият философ :)

okolo 240$-GeForce 6600GT-tova e nai unikalnata karta i e nai-dobrata za cenata.Napravena e po PCIExpress model.Taq karta bie po mnogo pokazateli GeForce 6800 Ultra,koqto e 256 RAM i e 500$.Si4ki igri 6a vi vurvqt ne na high,ami na hiper high. Smile .Eto gi i pokazatelite:Kakto ve4e kazah e napravena po PCIexpress;4estota:500MHz;RAM:500MHz,100DDR,128BIT,16GB/s;Konveirni moduli:4000MP/s,3**VS,1500MV/s.

Are 4ao i umnata. 

Още един :P

Да клокнал си ама разлика......НУЛЕВА.

Между другото клока е отминал.Беше модерно когато процесорите

беха много слаби.Сега не съм чувал никой да клоква.А ти калъф с

калъф немаш 2 лева.Като виждаш че ти е слаб процесора ми купи

си нов...

Деца клока отмина отдавна ,да знаете :punk
Сега....имам едно въпросче:Струва ли си клока според вас?Мое лично мнение ерче клока е глупав защото при клок(говоря за професора)

се получават доооста големи изкривявания и той става нестабилен.

На 90 градуса се изкривява проФесора и до там ... :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Дано някой не реши да затвори темата....отдавна си мислех за нещо подобно....а между другото знам и трите поста на кого са, ама ще съм тактичен.... :D :D :D

Ако темата остане имам чувството, че бързо ще се напълни с цитати....с моя помощ също... :)

Link to comment
Share on other sites

................Ако темата остане имам чувството, че бързо ще се напълни с цитати....с моя помощ също... :)

 

определено ще се напълни бързо :P има ме си доста такива "бисери" във форума :)

 

ето и едно "бисерче" на което попаднах скоро:

ako dunoto ti poddarja SATA vzemi si hard koito sasto poddarja SATA stoto e 50% po barz ot ATA133

 

и още един пример за даване на съвет без да си наясно с нещата

Ако някой иска да си купува да купе от метро записвачка Sony A-**** нещо беше номера на кутита. Записвачката подържа:

 

 

DVD-R

 

 

 

DVD+R

 

 

 

DVD-RW

 

 

 

DVD+RW

 

 

 

CD-R

 

 

 

CD-RW

 

              I nqkvo

 

 

CD-ROM

Link to comment
Share on other sites

Изваждате си нежно процесора - за предпочитане с тесла :)

После го продавате и си купувате една бутилка водка.

Отговора ще намерите някъде на дъното на бутилката :)

Link to comment
Share on other sites

М/у другото тази тема може и да има положителен ефект ;) току виж вземем да се замисляме какви ги пишем, щото "господари на ефира" дебнат и само чакат да изпунеш една запетайка и поста вече ти е в "класацията" :lol: :P :D

 

 

ЕДИТ:@Midex е та точно за това ми беше мисълта :punk

Link to comment
Share on other sites

М/у другото тази тема може и да има положителен ефект ;) току виж вземем да се замисляме какви ги пишем, щото "господари на ефира" дебнат и само чакат да изпунеш една запетайка и поста вече ти е в "класацията"  :lol:  :P  :D

И ти вече си в класацията. :D :D :D

...и ме изпревари с втория цитат (S-ATA+50%)....малко след него в оригинала бях пуснал "гневен" отговор. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз сам пробвал и с 3 ланки, и със слич, но само с рутер става.

С 3 ланки както много хора написаха става. но като изключиш ПС-то с 2-те и другия няма нет.

Със слич ако вкараш сигнала направо в него и от там 2 кабела към 2-те ПС-та се получават 2 различни ИП-та и от vizio-то веднага ще спрат едното.

Най-добре е с рутер.Сигналът от визиото пъхаш в него и 2 кабела кам пс-тата ви и готово.Само че, ако визиото нямат DHCP сървър, а ограничават нета по MAG адреса на лаките, след като вържиш всичко трябва да им се обадиш че си си сменил ланката и така те ще засечат MAG адреса на рутера(задължително трябва да си пъхнал кабела със сигнала от визиото в рутера).И тва е.

 

П.С.-А и няма никав проблем да влизате едновременно на едно и също място в нета.Само накои игри могат да ви направят проблем.

 

П.С.-Кбелите от рутера до компютрите трябва да са еднакви от 2-та края. т.е.жичките да са подредени по един и същи начин.Ако решиш с ланки от единия край се сменят 1 с 3 и 2 с 6.

:woot :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Последният пост ме изкефи много, въпреки че си беше доста правилен. Че човекът беше много далеч от компютрите, си е друг факт ;) .

Но ми се струва, че всички са специалисти по-хардуер тук...

Понеже някой е прочел статия във списание Хардуер и след това е станал профи по темата и е готов да осмее всеки друг си е българска черта.

Link to comment
Share on other sites

Kъде ми е бутилката ... т.е. ланката че да и мушна два кабела еднакви и от двете страни :):):) :blink:

Link to comment
Share on other sites

nie ot VISIO ovarklokvame slichovete ot 6 volta na 10 volta i taka moje da se durpa s 10mb/s ot warez-a i ot drygite sarvari

Техник (поставящ мрежи) на Визио . Ех и вие администратори трябва да се замислите , дали не трябва да ovarkloknite сличовете :punk

Link to comment
Share on other sites

О, аз моя слич така го сличнах, че му се слична сличката - направо на 220V го сличнах. И разви такава скорост, че три карти вече не ми стигат, та си взех още 49, та ся имам пълно тесте 52. И си разцепих нета с цепачката - ся си имам един за делник и един за празник - и двата с по кабелче с два еднакви края - мноо тъпо, ся не мога да ги различа като са еднакви кой кой край беше :( и наново ще го цепя. Пък и като сложа оная лудата програма, дето като тръгнеш да сваляш, нали там в началото тръгва с 1Gps да сваля за някви секунди ама после пада - та тая програма го подпира да не падне и да си седи все на 1Gps - е тогава вече ще източа целия Интернет у нас, мааму, и ще ми плащате на мен всичките да ви пускам по малко муххахахаха...

Link to comment
Share on other sites

не знам дали е точно хардуер, все пак за уредба става дума:

 

Ami standartnia format se nari4a WAV i failovete v edno matrichno CD sa

imenno v tozi format.Zatova triabva da si konvertira6 MP3 v WAV i

togava after burn moje da si gi slu6a6 na uredbata

:wir

Link to comment
Share on other sites

*******************************************************************

Ми аз влизам в мИРК не за да търся гадже,само да си губя….

*******************************************************************

Sno6ti , kato vleznah v mircata ….

*******************************************************************

Е при положение , че с почти нищо друго не се занимават ,не се ли научиха вече, че irc е нещо, което не едно и също като mirc-а?!?! Пойнтвам за всички дебили, които още не са разбрали - mirc е клиент, irc е сървис. Да спрат вече да се излагат в стил 'снощи като бях в мирка'. аз, пък ако имах с какво да вляза в майка му на тоя и оня ,поне щях да знам, че тя е сървис, а аз - клиент.Аман .

Link to comment
Share on other sites

Още за сличовете, имали ги или ги няма :D :lol:

Abe hora ima edni djadji vliza ot ediniq krai kabela i izlizat dwe buksi ot drugiq krai.Slaga6 dwa kabela ot drugiq krai, ediniq kabel kum ednoto PC, drugiq ot drugoto PC.Taka neta e nezavisim imam predvid ako ediniq kompiuter se spre, nqma da spira neta na drugiq.Twa e.Ne e vuob6te slojno.E pak 6te e s edno IP, i trqbwa da se deli net-a, no pone 6te sa nezavisimi PC-tata.Nqma da ima problem pri izklu4waneto na nqkoe ot PC-tata.
Link to comment
Share on other sites

Аз лично мога да ви демонстрирам сваряване на чай върху лаптоп

 

Не ти трябва толкова този крак, защото.........

 

Много ясно за к'во ти е, режи го и тва е

 

niakoi "ekzotichen" hardware

 

:confused :confused :confused :confused :confused

 

истинскатата безжична нишка (не се влияе дори, ако до нея стои звънящ GSM )

 

ако има двуметрови и аз ще си взема една

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...