Jump to content
BulForum.com

Смях до сълзи


Recommended Posts

Ne znam za kakvo se orazuva tozi spor!

Vsashnost znam! Zashtoto nikoj ne si pravi truda parvo da PROCHETE, posle da OSMISLI tova koeto e PROCHEL i sled tova da pishe. Abe da ne bi da ima obiavena niakakva nagrada za tova koj shte ima naj mnogo postove??? :huh: :confused Shtoto az ne moga da si go obiasnia po drug nachin!

 

Ako tezi hora si biaha napravili truda da prochetat tova:

 

ama zakav ti e REMOTE ADMIN , znam 4e ne  e po temata za tvoa sorka oba4e 6te ti dam edinj mnogo polezen savet !!!! v toq kadeto e remote Admin sigurno mu zabiva kogato vsi4ki tragnat da svalqt taka 4e mnogo po dobre e da si napravi6 da ti cepi neta prez windows !!!!! i vsi4ki 6te imat ONLINE i 6a djagat igrici i gledkat film4eta online ina4e dokato pri programite kato : win route , Remote Admin ..... mai 4e nqmat online vsi4ki , a samo tozi v koito e modema    kazvam vi go ot li4en opit   

 

i tova:

 

MoGA da ti kaja , 4e pri WINROUTE sAM 100% SIGUREN 4e nqma da imat si4ki online , a samo v tozi koito e modema !!!!!!    kato sa prai6 na tolkkova golqm razbira4 si opravi problema sam !    vapreki tova prez WINDOWS SE cEPI NETA MNOGO PO DOBRE MOGADA TI KAJA i v tozi v koito e modema i koito 6a go cepi nema da ima nikvi problemi ot roda na lagvane i bagvane i takiva raoti , koito pona4alo pri WINROUTE SA neizbejni , a we kvo da ti razpravqm i ti si edna tvarda glava kakto i da e 

 

i dvete pisani ot bate_pesho v edna druga tema vaobshte niamashe da mi se nalaga da pisha sega i da obiasniavam shtoto ne mu e tuka miastoto za tova!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Наскоро сглобявах 2 ПЦ-та в едно село и кат ги питах кви конфигурации искат те казаха ПЕНТРИУМ.Няколко пъти повторих че се казва ПЕНТИУМ без Р но те продължиха да си казват ПЕНТРИУМ да еба и тъпите селяни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Моят комп си е модднат щото отзад някъв порт ми свети

 

:laughing1: тоя пич ме изкефи :) напрао почнах да се сме и не го запомних кой е :D

Link to comment
Share on other sites

:laughing1: тоя пич ме изкефи :) напрао почнах да се сме и не го запомних кой е :D

Погледнах го кой е :) ама той незнае , че и моя е "моднат"......отпред светят една зелена и една червена лампичка :laughing: даже едната мига ;)

Link to comment
Share on other sites

значи един мой приятел си търси pc за около 50-70лв ,ако може с монитор,на който да може да се играят игри(gta vice city).иска да има звукова,а по възможност и видео карта.

И аз искам Халф Лайф 2 да играя на пц за 100 лв , ама няма :cry :lol:

Link to comment
Share on other sites

:laughing1: тоя пич ме изкефи :) напрао почнах да се сме и не го запомних кой е :D

Ами изкефих те,ама ти май си забравил да сложиш :laughing: ,защото аз бях сложил едно такова в края ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е от хардуер раздела, но............

Един приятел има следния проблем. Значи кагато се опитам да говоря с него по Skype не му чувам гласа. Повтарям само ГЛАСА. Чувам ако пусне музика дори го чувам как трака по клавиатурата само гласа не му чувам. Не знам всъщтност дали проблема е от Skype или нещо друго. Ако някой има идеи да казва. Благодаря предварително
Link to comment
Share on other sites

Не е от хардуер раздела, но............

Тва не знам кво му е сменшното но и на мен ми се е случвало. Чувам всичко друго, но не и това което говори. И се оправи от настройките на микрофона в control panel

Link to comment
Share on other sites

eto malko da se posmeete. tva me pitaha sno6ti v mirkata!!!!!!!!

 

<Lokumka7a> kuki

<Lokumka7a> navrqh

<Lokumka7a> edna

<Lokumka7a> disketa

<Lokumka7a> i kfo trq da praa sq

<Lokumka7a> kato

<Lokumka7a> se vkara

<Lokumka7a> za da se vidi

<Lokumka7a> kfo ima

<Lokumka7a> v neq

<ice[man]> ujassssssss

<ice[man]> hahahahahahaha

<ice[man]> hahahahahahaha

<ice[man]> hahahahahahaha

<ice[man]> hahahahahahaha]

<ice[man]> hahahahahahaha]]

<ice[man]> ami vlez v my computer i ot tam vav flopito

<Lokumka7a> aha

<Lokumka7a> 10x

 

 

Prosto se spukah ot smqh sled tva i ne mojah da spra da se hilq nai malko 20 min. :punk

Link to comment
Share on other sites

Тва не знам кво му е сменшното но и на мен ми се е случвало. Чувам всичко друго, но не и това което говори. И се оправи от настройките на микрофона в control panel

това че чуваш как "пише" на клавиатурата(и всичко останало) а гласа нЕ, даже и в детската градина няма кой да ти се върже

 

ПС:както казах в една друга тема "това ми напомня на оная история с "превъртането на DVD"" :)

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за това:

 

"Има една видеокарта на nvidia мисла че беше GeForce FX5900 тя е с вграден тв тунер даже има и дистанционно. Тунера до колкото знам не е много евтин такаче ще е хубав и качествен.

 

Колкото до проблемите с този тунер почти няма да имаш. Иначе един приятел имаше и още има проблеми с един негов тунер забравих му марката, та не му го разпознава дъното или нещо драйвера му е в дивия. Но ти не се притеснявай няма да имаш проблеми с тази видео карта и тунер."

Link to comment
Share on other sites

това че чуваш как "пише" на клавиатурата(и всичко останало) а гласа нЕ, даже и в детската градина няма кой да ти се върже

 

ПС:както казах в една друга тема "това ми напомня на оная история с "превъртането на DVD""  :)

Чесно ти казвам няма да лъжа. Чува се звук от игра и от клавиатурата но не и гласа. И ние се чудихме 30 мин защо така. И накрая се оказа от настройките на микрофона от Cotrol Panel

Link to comment
Share on other sites

Чесно ти казвам няма да лъжа. Чува се звук от игра и от клавиатурата но не и гласа. И ние се чудихме 30 мин защо така. И накрая се оказа от настройките на микрофона от Cotrol Panel

И какви толкова настройки освен за чувствителност има от контролния панел? И ако сте сложили микрофона до клавиатурата или говорителя(макар, че ще се получава микрофония) ясно, че приоритетно ще се чува това дето е най-близо. А ако е бил еднакво отдалечен от всичко няма резон да се чува всичко останало, но не и гласа....просто няма такъв филм......освен ако микрофонът не е бил чуждоземско производство и не е разбирал български :P

Link to comment
Share on other sites

"QUOTE

Един приятел има следния проблем. Значи кагато се опитам да говоря с него по Skype не му чувам гласа. Повтарям само ГЛАСА. Чувам ако пусне музика дори го чувам как трака по клавиатурата само гласа не му чувам. Не знам всъщтност дали проблема е от Skype или нещо друго. Ако някой има идеи да казва. Благодаря предварително"

 

KAJI NA TVOQ PRIQTEL DA STANE OT MIKROFONA VE MATE :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Lele toiq forum rulira :laughing: :laughing: :laughing: tuka sme trima i nemojem da di6ama ot smqh osobeno definciqta za print screen И да не забравя 4е сум горд притежател на Semtron64@2200+ :punk

 

ta i az imam ne6to

 

"ботовете в ирк са програми, които се преструват на истински посетители . Те правят прости не6та като дават информазия кога за последно някои е бил онлайн , колко е часът в момента (МОЛЯ!!!!) и т.н. а по някога наистина се представят за ЧОВЕЦИ, като ползват някои продукт заискуствена интелигентност "

 

леле трябва да си намеря такава програма може да научи компа ми да сваля сам от нета като види нещо интересно :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Намерих доста интересни нещица :)

имам хлебарка в събуфера, как да го изгоня тва чудо :) жиците не му влияят, ся го мъча с балади, накрая и с чалга ща пробвам...

мое ли ми преебе нещо, ядат ли колони:)

едит:Кое е по алтернативен вариант Нортлууд vs Прескот?
Ако искаш може да споделиш дали системата ще се ъбгреитва за бъдеще! Хвърли и едно око на МОБИЛНИТЕ бартани на АМД 8-) абе манджа с грозде :-(
що трябва да се намесват бабите само... моята примерно от клок се интересува точно толкова, колкото като клокне боба да му смени водата...
Типично за GB - нали някой искаше да пробва дали са толкова дървени, че да плуват във вода :D (под секрет - плуват, плуват..)
Link to comment
Share on other sites

Електонен предовач

 

заглавие на обява... тамън да пиша, че го купувам, каквото и да е електонния предовач сам по себе си, и я махнаха обявата... изтървах го, чудото на съвременната научно-техническа мисъл, язък, сега никога няма да разбера какво е това и какви електони преде и преприда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...