Jump to content
BulForum.com

Какво си казвате...


Recommended Posts

Телец: Искам да ям! Подай ми пицата!

 

Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

 

 

Да, определено е вярно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply
Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

 

 

 

 

А ма то без дрехи ли се правило.... така като се замисля то кое беше за което говорите тука.(ако се чудите за тази реплика питайте Grimjaur)

Link to comment
Share on other sites

(ако се чудите за тази реплика питайте Grimjaur)

Обяснявам.Толимир е осъден на вечен целибат, щото е мноо грозен.

(ще ме извиняваш, ама не можах да се сдържа) :evil

Link to comment
Share on other sites

Близнаци: А къде е дистанционното!

 

Епа...може да го е сбъркала с Фафличка да го е гризнала чудовището му с чудовище....Притесняваме си се близнаците :lol: :lol: :lol:

 

По темата: Ми...нищо особонно. Примерно: Трябва да си ходиш, щото ще се къпя.

 

Скорпион: Хм, сега вече може и да те развържа!

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

 

 

 

Хахахахаха не знам дали щото тва е мойта зодия или просто така ама тва направо ме свали от стола. Мисля, че то е най-якото. И да, има нещо вярно и поради тва не знам да се смея ли или да плача. :D :( :)

Link to comment
Share on other sites

Първите думи след секс според зодията:

Лъв: Не мислиш ли, че се представих великолепно?

Ай стига бееееееееееееее!

Т`ва никога дори не ми е минавало през главата....

Вече ще зная какво да казвам :punk

Link to comment
Share on other sites

Първите думи след секс според зодията:

 

Овен: Ок, може да започваме отначало!

 

не се бях замислял по въпроса, но май-май е вярно... при вас не е ли така бе хора, що само за мойта зодия е написано?

Link to comment
Share on other sites

Скорпион: Хм, сега вече може и да те развържа!

хахахахаха, бих допълнил

"... хм, абе я по-добре да не те развързвам още"

Link to comment
Share on other sites

Първите думи след секс според зодията:

 

 

Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

 

True,true!!!! :punk ( Абе, много водолей в тоя форум)

Мале, добре, че не съм зодия рак, че колко сватби щях да вдигам....... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Телец: Искам да ям! Подай ми пицата!

 

Хахахахах... :lol: :lol: Как пък познаха че след :hump: много ми се яде :) То от толкова много труд трябва да си върна изгорелите калории ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах... :lol:  :lol: Как пък познаха че след  :hump: много ми се яде :) То от толкова много труд трябва да си върна изгорелите калории ;)

 

 

Сакън да не ти отслабне гъза !!!

Link to comment
Share on other sites

Хехе това за раците разби къщата:)

Иначе аз, също съм клуба на щуките след такива "мероприятия"...

Обикновенно първо пуша в леглото(много е сладко тогава) и чак после се осафервам да кажа нещо весело, според ситуацията, а ако съм мн в настроение може да си поиграя малко с тялото на милото(разбирайте не в еротичния смисъл на думата игри:))

Гушките и остатъчните нежностти също са добре застъпени:)

Link to comment
Share on other sites

Много често казана реплика е, "айде да идем да се измием", защото обикновено практикувам без найлони и съответно става мазало...

А чесно казано не ми е най-приятно да лежа притиснат в нея, омазан целия в спермата си, и като решим да станем - не можем да се отлепим...

Link to comment
Share on other sites

@The`ScorpioN да ти кажа какво казват ясновидските ми способности ... ке стааш тати !!! Ако ни ма викнеш на кръщенката шъ има ебан по голяи ти гъз :)

 

ОнТопик: Аз викам "Извинявай, но от теб ли се носи тази смрад или аз да се сетя кво съм ял ония ден"

Link to comment
Share on other sites

Една секунда, ей сега ще се върна в леглото, ударило ме е на романтика и искам да си пусна Children Of Bodom...
Link to comment
Share on other sites

Много често казана реплика е, "айде да идем да се измием", защото обикновено практикувам без найлони и съответно става мазало...

А чесно казано не ми е най-приятно да лежа притиснат в нея, омазан целия в спермата си, и като решим да станем - не можем да се отлепим...

тая плюе,а оная гълта :lol:

май тази е била от негълтащите :lol: :wir :tongue :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Оф, говориш все едно си руса :P

Не съм говорел за орални овертюри, а за нормален секс, ся толкова трудно ли е да стоплиш, че в момента на истината вадя плюещата кобра и стоварвам известна част от товара на тестисите си или върху себе си, или върху нея(Зависи от позата).

Link to comment
Share on other sites

Оф, говориш все едно си руса  :P

Не съм говорел за орални овертюри, а за нормален секс, ся толкова трудно ли е да стоплиш, че в момента на истината вадя плюещата кобра и стоварвам известна част от товара на тестисите си или върху себе си, или върху нея(Зависи от позата).

стоплям,стоплям,ама тва се случва веднъж -2 пъти ,не всеки път :blink: :bgrin: :wir :tongue

е,поне при мен де :P

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN, братко, като си се накапал, защо не използваш завършващата реплика "подай ми салфетка" - та да не окапеш навсякъде ... няколко мига по-късно "айде да се измием" :]

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel, братко, защото обикновено щетите за да се избършат ще трябва едно руло тоалетна хартия... А мадамата, с която последно съм практикувал подобни спортни дисциплини, много държеше след секс да се гушкаме, и представи си романтиката, когато корема ми е залепнал за нейния и усещам изсъхващата лепкава течност помежду ни...

 

Ред: Ааааааааааа, виж, вярно съм първите два пъти като пожарникарски маркуч, ама чак като ония пич от първата част не съм!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...