Jump to content
BulForum.com

Какво си казвате...


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

"Извинявай,може ли пак"...........а да.Също така и "обичам те"........,но много по-рядко

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaa ne ne moga axaxxax twa rolira6e bratle :D

ami ... pitam kak si? ili moje bi... a sq 6te hodim li ve4e za duneri? :D

Тази реплика с дюнерите ме разби направо Психара човеко радваш ме :punk

А по темата казвам или "искаш ли да го направим още веднъж" или "жаден съм" или каквото ми дойде на езика в този момент

Link to comment
Share on other sites

Аз откъртвам (това е 1/3 истина, 1/3 шега, 1/3 нещо друго)

...

нещо мило, или говоря с усните си но директно с нейните (ако разбирате какво искам да кажа). Но иначе мълчанието в нечии прегръдки и ума в рая е за предпочитане.

Link to comment
Share on other sites

ето какво НЕ трябва да се казва

http://store3.data.bg/ataman/malko%20humor/Sex.txt

 

Защо не предложиш вариант на български?Не всички знаят английски ;)

Link to comment
Share on other sites

След секс не знам,но по време на секса казвам

Ох,ох,ах,ох :D

Шегувам се разбира се.Ами най-често не казвам нищо.Той самия секс си е казал каквото трябва.Просто си я гушвам...

Link to comment
Share on other sites

Аз си я гушвам, казвам и "Обичам те, миличко" и след малко (когато тя заспи) ставам внимателно за да не я събудя за да си сваля презерватива и да пусна една вода.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Аз нивга не казвам обичам те защото звучи че все едно я обичаш заради едното ебане. Ако съм пиинал доста* мога да я напсувам кат селянин иначе си я гушкам милвам и си говорим за някакви странични теми ... никога не тряя съ мълчи щот тва поражда странни мисли.

 

 

доста* - ако примем че човек (бе не съм човек но тва е друга тема) е изпил над половин кило ракия особено от тази дет е на БАБА 70 градуса за разтривки ... тва е МНОГО а доста е половин кило обаче 40 градусова или пък съм праснал 3-4 големи мастики ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...