Jump to content
BulForum.com

Какво си казвате...


Recommended Posts

LifeFeel, братко, защото обикновено щетите за да се избършат ще трябва едно руло тоалетна хартия...

 

:lol: :punk :lol:

 

чакай че се сетих за scary movie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply
LifeFeel, братко, защото обикновено щетите за да се избършат ще трябва едно руло тоалетна хартия... А мадамата, с която последно съм практикувал подобни спортни дисциплини, много държеше след секс да се гушкаме, и представи си романтиката, когато корема ми е залепнал за нейния и усещам изсъхващата лепкава течност помежду ни...

 

 

Ебах та в помпата ти кво да не точиш по една кофа вещество ? Ако е така я кажи как го правиш че смятам да пускам в износ матриал произведен лично от мен но ми тряят по-големи количества ... представете си Моите гени в половин американски народ :devil :devil :devil всичките ще бъдат ... no comment

Link to comment
Share on other sites

Кат стане президент ще узакони макината и ще свали митото на всички стоки и Турците ще завладеят USA и ще разбият икономиката им ... ще се обяви война на Израел и шъ ги избиим ... след това ше баталясаме и китайците (щот са много) и мексиканците (щот са 3/4 цигани) ....и ... и .. и са улях :)

Link to comment
Share on other sites

Също така ще стане ще купи Евроком, ще стане Админ и ще изтрие 1/2 от форума :lol: :lol: :lol: :lol:

Аааа...то в тоя форум има и непълнолетни, та цветущите описания как ли им се струват :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:wtf: :wir :confused
Link to comment
Share on other sites

...ейййй, тва секса бил голямо ебане !!!! :bgrin:

 

...каква е мислих пък тя ква била, егати лимонката... :woot

 

...това направо дойде от петите ми... :devil

Link to comment
Share on other sites

Спомних си какво ми мина през главата, когато го направих за първи път - вълнението, че най-накрая и аз топнах чушката, тогава не го мислех с такива изразни средства, то и не мислех толкова, но много ясно си спомням как ми мина през акъла "е, това ли е... бати секса...!"

Разбира се, не го споделих с момичето...

Link to comment
Share on other sites

... всички ще обичат Grimjaur ?

 

 

Какво ми заговорничите зад гърба, гнасове такива? :confused

 

имах предвид надписа на аватара на Lord_Gudo, който дълго време гласеше "аз обичам Grimjaur" или нещо такова...

а Lord_Gudo нали беше тръгнал да си разпространява гена (та затова завиждаше на обилния спермонадой на The`ScorpioN)

Link to comment
Share on other sites

Ахъмн...Пък за Гудо - можем да ползваме изрезките от ноктите му и да го клонираме на воля.

Link to comment
Share on other sites

Обикновено след секс репликата ми е: "Саше айде затвори вазелина че пак ще омажем всичко"...деа, пак се изложих. Нищо, то е хубаво да се споделя... :D

Link to comment
Share on other sites

Ахъмн...Пък за Гудо - можем да ползваме изрезките от ноктите му и да го клонираме  на воля.

 

 

Спокойно ве ще ви дам пръдня в бурканчета и ще имате матриал !!!

Link to comment
Share on other sites

Спокойно ве ще ви дам пръдня в бурканчета и ще имате матриал !!!

Сакън! Недейте си игра са т'ва, че ако чичко Буш - :wacko: разбере, че разработваме химически оръжия и армия от клонирани наведнъж, жална ни майка! Ще ни окупира и сбогом... :cry

Да обаче чичко Волен - :sayjin ще организира Съпротивата! :starwars: Атака, Атака... :angry:

А и сега се сетих, ако те дойдат тук Гудо - B) ще може да ги опложда Директно! :hump: и тогава вече ще ни сподели какво им казва сед секс!

Link to comment
Share on other sites

Аз американците мноу ги обичам (с ориз или кисело зеле зависи дали са дебели щот ако са със зеле задължително защото поглъща мазнината).

 

ша им каа на тях: Ебах ваща мааа амриканска ...

Link to comment
Share on other sites

Аз на последък нишо не казвам първите 5 мин. щото не мога да си поема въздух - мноо се уморявам - остарявам!!!!!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...