Jump to content
BulForum.com

Какво си казвате...


Recommended Posts

Хронологията на събитията е следната най-често:

 

 

1. :hump:

 

2.:blowup:

 

 

3.:wtf:

 

4. :thumbs-up:

 

5.:hump:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Извинявам се за хапливия коментар, но съдейки по горната реплика, горния индивид едва ли някога е казвал нещо на партьорката си след секс, защото сигурно го е срам, че някой ще го чуе, че си говори с ръцете...

Link to comment
Share on other sites

-Ибах та в гъза... :devil

off/ммммммммммммммммммммм

Къртиш мивки, майна! :punk

 

on/Ми то си зависи от много неща..., но явно напоследък си говорим глупости и се хилим като простаци :woot

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за хапливия коментар, но съдейки по горната реплика, горния индивид едва ли някога е казвал нещо на партьорката си след секс, защото сигурно го е срам, че някой ще го чуе, че си говори с ръцете...

Скорпи не пропускаш да захапеш... :) Тва естествено че го казах на базик, иначе бих го казал на момиче за което не ми пука и повече не смятам да имам нещо общо с нея

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за хапливия коментар, но съдейки по горната реплика, горния индивид едва ли някога е казвал нещо на партьорката си след секс, защото сигурно го е срам, че някой ще го чуе, че си говори с ръцете...

хахааххахахахахахаха това ме разби :D :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Не съжелявай животните - те държат много...ъъъ май се самонаредих... Наско, аз наистина те обичам, ама такова... като приятел...

Наистина съм съгласен, шанса за откриване на своите гащи е обратнопропорционален на необходимостта да бъдат открити - например ако нечий родител щурмува стаята имаш по-голям шанс да си намериш ластика за коса, който си загубил преди три години, отколкото гащите, които си захвърлил в неизвестна посока в началото на акта...

Пак се извинявам за хапливия коментар по-горе, не се сдръжах да си почеша езика, отдавна не съм сънувал, че си го лапам сам... наздраве пич, без капчица злоба беше!

А иначе по самата тема - не знам, първо, че отдавна не съм практикувал Multiplayer на секс-а, само превъртам на Single Player на различни трудности, но и преди, когато разцъквах в мрежа не се сещам да съм имал някоя реплика, запазена за такива случаи. Знам само, че след секс много пуша, преди въобще да пропуша открито - след секс винаги крадях цигара (покрай масурите се научих). Да, всъщност най-често повтаряната реплика е "имаш ли да ми дадеш една цигара"...

(деа, можеше само това да кажа, не да изписвам анализ на "Война и Мир")

Link to comment
Share on other sites

"стига си врещяла, ма! чух та и първия, и втория, и третия път кат свърши, не е нужно да ми чупиш ушите!"

 

шегувкам се. обикновено репликата е: "ами сега?"

Link to comment
Share on other sites

обикновено репликата е: "ами сега?"

Ако е с интонацията на човечето от "Минута е много" просто си представям как реагират мадамите в тези случаи.

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, първата ми реплика е отговор на нещо казано от партньора, до това време го гушкам и целувам... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ако е с интонацията на човечето от "Минута е много" просто си представям как реагират мадамите в тези случаи.

ми горе-долу е такава. в повечето случаи е от вида "ами сега ко ша праим, кат приключихме с забавата?", но има и в стил "къде по дяволите е презерватива и сложих ли го изобщо ???", има и случаи на "ама тва си била ти?!" с подварианта "ти па кво праиш тука?" или други различни нюанси. въобще репликата е с широка употреба :D

Link to comment
Share on other sites

"А?! Къде ми е пишката? Пич, няма ми пишката?!"

:D :punk :devil

 

P.S. С този пост трудно ще убедя майка ми че не съм гей. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ебати, не знам, но шибаните гащи са най-трудни за откриване след секс. Има нещо гнило.

Това е така защото, когато "всички дрехи вече ти пречат" ги захвърляш със свръхсветлинна скорост (Е=m.C* :P ) в неизвестна посока. Не наистина, колко често гледата къде си хвърляте гащите? :D Та за това съм измислил решение - да се сложи проследяващо устройство във всеки чифт, евентуално да ги направят фосфоресциращи или нещо подобно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съжелявай животните - те държат много...ъъъ май се самонаредих... Наско, аз наистина те обичам, ама такова... като приятел...

Да бе баш само като приятел и аз така си мисля :devil :devil :devil

нищо,настъпва мълчанието на шунките :lol:

Аз си мислех че това е мълчанието на шпека, но щом си с такова мнение ...

"А?! Къде ми е пишката? Пич, няма ми пишката?!"

:D  :punk  :devil

P.S. С този пост трудно ще убедя майка ми че не съм гей.  :bgrin:

Че за какво да я убеждаваш тя жената те е отписала вече ...

Link to comment
Share on other sites

Не ме докосвай 10 минути....

По-скоро не ми ГО докосвай :D :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Първите думи след секс според зодията:

 

Овен: Ок, може да започваме отначало!

 

Телец: Искам да ям! Подай ми пицата!

 

Близнаци: А къде е дистанционното!

 

Рак: Кога ще се оженим?!

 

Лъв: Не мислиш ли, че се представих великолепно?

 

Дева: Я да видя чаршафите?

 

Везни: Ако на теб ти хареса, значи и на мен ми хареса...

 

Скорпион: Хм, сега вече може и да те развържа!

 

Стрелец: Не ми се обаждай - аз ще ти звънна!

 

Козирог: Имаш ли визитка?

 

Водолей: А сега дай да опитаме без дрехи!

 

Риби: Та как казваш ти е името?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...