Jump to content
BulForum.com

Жени и мозък


Recommended Posts

Бре хора, важно е не какво има между краката, а какво има между ушите!

Тъпанари има и в пола, и в панталони !  Едното няма връзка с другото.

Глупостта няма пол .  Както и мъдростта .

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
Мъже иска ви се да нямаме мозък!

Nevita,prawa si,ama donqkyde.. Az lichno rqdko sreshtam naistina umna jena,powecheto ot nas sa nqkakwi elementarni sushtestva,kolkoto i da mi e typo da go kaja!

Вие сте много по елементарни от нас.

Za nqkoi neshta naistina e po-hubawo da si elementaren..Dawam za primer,che jenite se tormozime s mnogo poweche gluposti-kilogrami,pricheski..Powecheto ot jenite gi interesuwa mnenieto na okolnite,dokato za mujete e po-wajno te da se hareswat.

Ние сме умни и то много , но понякога мъжете се опитват да ни подтискат , за да не се изявяваме . обаче не става номера

Abe haide sega,mujete sa ni vinovni za vsichko nali taka? :D

Ako ti naistina iskash da se izqvish v nqkakwo otnoshenie nqma da ostavish nqkoi MUJ da naddelee nad teb. I mejdu drugoto ne mislq,che sme koi znae kolko umni,a po-skoro hitri.Ako hitrostta i umnotiqta sa edno i sushto neshto zdrawe mu kaji.

Dori ponqkoga kato sporq s maj i toi kazva kvo spori6 tva e jena

Tva e taka,zashtoto jenata shtom si misli,che e prawa,dori i da ne e taka tq nqma da se primiri,zashtoto se krie edno neshto narecheno 'Jenska gordost'..Kato slusham maika mi i bashta mi kak sporqt za nai-razlichni gluposti.. pri polojenie,che my mother izobshto ne e prawa toi se otkazwa s dumite "Tipichno jenska cherta"

e  i ... da ne bi tapite majki psuvni da sa po umni i obosnovani , i kato zapo4vat da pelte4at sled kato jena leko gi e zabila s dve dumi ...

Tva veche si e do muja,che e prost i ne moje da se argumentira po daden vypros zapochwa da psuwa!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз лично не се сещам да съм разговарял скоро с интелегентно момиче. Ама просто излизам извън контрол когато въпросното момиче прояви :

 

'Jenska gordost'.

 

Е добре бе признавам си.... "глупавичък съм си"!!!! :) Ама как веднъж като кажа нещо на някое момиче то не ме послуша, а си знае нейното? Е кажете ми как да не кажа че сте глупави като след няколко дена виждам как правите грешката, от която се мъчех да ви отърва. Затова и не ми спорете. Не е важно само какво мислиш, а и какви са ти постъпките. А и защо все викате че м/у момиче и момче може да има по-добро приятелство. Да ама това е според вас. Ама си помислете не е ли хубаво да имаш някой умен човек, който да го използваш...

Лично според мен момичетата са си по-глупави, :D :) за да проява ваща "женска гордост"..Сега заявявам че никое момиче не може да ме убеди в противното. А сега да ви видя ..Дали може да ме убедите?

Link to comment
Share on other sites

Suglasna sum s mobo. Shtom vie ste po-umni zashto se ostavqte da vi manipulirame?

 

Inache po temata.. moje bi naistina ponqkoga se pravim na po-glupavi otkolkoto sme  ;) I kak inache, kato postoqnno ni povtarqt 'jenite ne ste hora', 'jenite ste bezmozuchni' i t.n. I ponqkoe vreme zapochvame da vi vqrvame.

 

:) Това не е конкретен отговор към тебе... ами... да видим! В Саудитска Араби жените:

1. Нямат права

2. Ядат бой

3. Нямат права

4. Ядат бой

5. Нямат права

6. Ядат бой

 

Това да не би да прави арабите умни?

 

Наблюдавайки околните и то по-възрастните: голямата част от мъжете се оставят жените да ги манипулират, защото не искат скандали!!! Тъй като общо взето в нашата култура не е прието жените да се бият! Това е резултатът!

 

Преди няколко години един арабин от общежитето заклал приятелката си с моя бивш нож /който бях подарил преди да си тръгна на друг/, защото онази решила да го напуска.

 

Като се замисля сега: колко мъжа биха си дали г.за или нещо друго за пари на някой, който не харесват, а колко от жените не го правят?

 

Ако по това се съди, че мъжете са по-тъпи? Да по-тъпи са!

Link to comment
Share on other sites

Жените само могат да зубрят яко и тва е.И то дори не на всички им се отдава.(ако някой не ми вярва да доиде в моя клас,гарантирам че ше се откаже от живота :lol: )

 

Иначе по принцип тва са малко или много несъвместими неща.(пак казвам не се отнася за всички жени) :excl:

Link to comment
Share on other sites

както казваше даскала ми по математика - жена и логика = диагонално противоположни понятия :) Това може да се сведе и до темата жена и мозък.. Общо взето ако жената нямаше слива едва ли щеше да потрябва някому :P

пс: имаше още нещо за жената шофьор, боби Турбото мисля че го беше казал - Жена шофьор и негър скиор няма!

Link to comment
Share on other sites

Абе айде стига глупости.. за единия секс, ако нямали слива...вземете да пораснете.Всеки пол е по-добър в нещо, което на другия не се отдава чак толкова...Изобщо не трябва да се поставят жените под един знаменател.Че има тъпички, и че са множко си е вярно, но това важи и за мъжете...Nevita - това което си го написала ако наистина го вярваш си много зле...

Link to comment
Share on other sites

abe ima i umni jeni, ima i glupavi jeni.. obache na men mi se struva, che vsichki govorite ne za intelektualniq kapacitet na jenite, a po-skoro za *strannata*jenska*logika*, koqto prosto nqma nishto obshto s myjkata.. imalo e mnogo situacii, v koito sym mislil, che dadena jena e typa.. vposledstvie obache se okazva, che prosto ideite, za koito se bori i nachinite, po koito celi da gi postigne, nqmat nishto obshto s ideite i nachinite, koito imame nie, myjete...

Link to comment
Share on other sites

За мен жените се делят на два типа:тези,които мислят за пати и тези,които мислят много за пари.И двата типа умеят да манипулират мъжете,а в тези случаи мозакът не е от голямо значение

Link to comment
Share on other sites

sry za 6liokavicata etc

sq da kaja

Ima umni i glupavi jeni. Razlikata s myjete e , 4e nqma jena, koqto da razsyjdava

logi4no, nito dori da se dobliji do zdraviq razum v razsyjdeniqta si.

Jenite ne znaqt kakvo iskat, nepostoqnni sa , abe , trudni za razbirane.

no umni izmejdu tqh opredeleno ima

Link to comment
Share on other sites

Ся,ако бях няква,дето мисли само за пари и предимно тва гледа в мъжете щях да кажа на тия,дето са казали,че ставаме само за едното е*ане,че мъжете стават само да дават пари,ама няма да го кажа,защото не го мисля..

Пф,много глупаво ми стана като ги прочетох тия постове,че за нищо друго не ставаме освен за боцкане.. Чак не знам кво да кажа в защита :D

Link to comment
Share on other sites

Пф,много глупаво ми стана като ги прочетох тия постове,че за нищо друго не ставаме освен за боцкане..

Не сдухвай! Който твърди подобно нещо е по-нищожен и от медуза! Игнор и това е!

Link to comment
Share on other sites

Abe kvi sa tia izkazvaniq?!!!

Stranno,stavame li sme samo za"bockane",4e nie da ne sme nqkvi desetegodishni lapete "bockane" kaje si 4ukane da se razrebeme.

I tova naistina ako go mislite 4e stavame samo za tova xaxa em vie mai oshte ne ste porasnali!

Da manipulirash e izkustvo,tova 4e ima ujasno typi muje da se hva6tat na "vrutni zadnik"putka si e tehen problem

No ne mislq 4e trbqva da se obijdat ostanalite jeni,zaradi purvosignalosta na mujete,koito (s pove4eto posts tuka)dokaza 4e naisitna mislqt samo s dolnata glava!

 

Жена с главно Ж

Link to comment
Share on other sites

Не сдухвай! Който твърди подобно нещо е по-нищожен и от медуза! Игнор и това е!

Аз не сдухвам,а се чудя тия хора,които го твърдят това нещо за какво стават?

Жалко е,че има непорасли мозъци,които мислят по тоя начин- Не искам да обиждам никой,не го казвам с тази цел.. Друго си е като се влюбиш и като свикнеш с някоя,дето 'става за чукане' и изведнъж тя изчезне.. :> Па после нека ставаме за боцкане :woot

Link to comment
Share on other sites

Abe kvi sa tia izkazvaniq?!!!

Stranno,stavame li sme samo za"bockane",4e nie da ne sme nqkvi desetegodishni lapete "bockane" kaje si 4ukane da se razrebeme.

I  tova naistina ako go mislite 4e stavame samo za tova xaxa em vie mai oshte ne ste porasnali!

Da manipulirash e izkustvo,tova 4e ima ujasno typi muje da se hva6tat na "vrutni zadnik"putka si e tehen problem

No ne mislq 4e trbqva da se obijdat ostanalite jeni,zaradi purvosignalosta na mujete,koito (s pove4eto posts tuka)dokaza 4e naisitna mislqt samo s dolnata glava!

 

Жена с главно Ж

личи си ,че си умна особено от ника ти ...

П.П. някои хора взеха темата много присърце ..

Link to comment
Share on other sites

Как да не се вземе присърце?!? Да кажеш, че жените нямат мозък и стават само за задоволяване на сексуални нужди си е дискриминация, и то много грозна...няма да коментирам повече.

Link to comment
Share on other sites

Как да не се вземе присърце?!? Да кажеш, че жените нямат мозък и стават само за задоволяване на сексуални нужди си е дискриминация, и то много грозна...няма да коментирам повече.

E добре не мислиш ли тогава ,че това показва колко ограничени са някои хора ?

Това ,че някои хора си мислят ,че жената ти трябва да ти готви,пере,мие и да я чу*аш си е си е тяхна работа , това си е представата за жена поне за тях и те ще търсят точно такава жена . Но нима няма и такива жени които търсят мъж да им чисти,пере и готви ? "Който търси намира" , както казва 1 поговорка .

Живеем в свят в които всеки може да каже каквото си иска , да прави каквото си иска и да е равен с всеки стига да го иска . Жени , мъже всеки гледа да си постигне целите по един или друг начин . Има жени които найстина стават само за сексуално задоволяване , но защо пък да няма и мъже такива ? Всеки е различен , така че както казах и преди не може да се делят нещата на мъже и жени . Има умни и глупави и винаги ще има ,независимо кой на кой пол принадлежи .

Свободен свят - свободен избор . Всеки може да е какъвто пойска .

Link to comment
Share on other sites

Ако нямаха мозъци - едва ли щяха да ми намипулират така елегантно и незабелязано. Майка ми обича да казва, че една истински умна жена, ще направи всичко за да го скрие. Въпроса е, че жените са много по-интуитивни и това често оставя лъжливото впечатление, че не мислят. Докъто мъжа е с аналитичен начин на мислене и разсъждаване, и прави предимно това - да мисли, и понеже главите са две, а кръвта стига само за една, често мисленето е малко как да го кажа... раздвоено, и ставаме податливи на манипулация от тези, които по-малко му мислят, но усещат нещата по-добре :)

А тези, които не обичат да бъдат манипулирани и държат да са 100% свободни и волни птици, обикновено задоволяват сексуалните си потребности ръчно.

___________________________________________

Истинската свобода е в самотата.

Link to comment
Share on other sites

Ami az sam na mnenie 4e dosta ot jenite naistina nqmat mozak i prosto ponqkoga popadat v tolkova nelovki i sme6ni situacii 4e prosto mi se pla4e ot smqh (kakto i majete razbira se !!!).No ima i dosta takiva koito sa tolkova napred s materiala i dosta dobre mogat da se vuzpolzvat i da polu4avat kakvoto si poiskat . Takiva hora sa dostoini za ovajenie ...

Abe ob6to vzeto zavisi ot individualnostta ....

Link to comment
Share on other sites

както казваше даскала ми по математика - жена и логика = диагонално противоположни понятия :) Това може да се сведе и до темата жена и мозък.. Общо взето ако жената нямаше слива едва ли щеше да потрябва някому  :P 

пс: имаше още нещо за жената шофьор, боби Турбото мисля че го беше казал - Жена шофьор и негър скиор няма!

 

Ако жената нямала слива..явно някои хора още не са пораснали достатъчно...Освен това даскала ти по математика явно е бил прекалено вдаден в професията си и не разбира много от жени. Е не, тва са сливата ме разби...е на това му се вика 'логика' :dry:

Link to comment
Share on other sites

jenite imat mozak makar 4e ponyakoga uspyavat da ni zabludyat i to dosta uspe6no kato se pravyat na ludi estestveno vsi4ko si ima i izklu4enia ...............manipolirat ni za6toto mogat i znayat kak a nie sme tezi koito se poddavame na xormonite si i sme gotovi na vsi4ko samo za edna usmivka .........(ili ne6to takova .....no drebno) :P za6toto imeno kum tova se stremi myjut da byde priznat i vyzdignat ot drugia pol togava toi si vdiga nosa nagore i samo4uvstvieto mu porastva ..... a za tva 4e nyakoi se ostavyat da bydat manipolirani tva si e texen problem te sa glupavite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...