Jump to content
BulForum.com

Жени и мозък


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
:D Бе да ти кажа повечето имат мозък,друг е въпроса ,че на мен са ми признавали ,че понякога се правят на по-наивни и глупави от колкото са,с цел манипулация
Link to comment
Share on other sites

Absoliutno sa6tite kato nas sa ,ama se prawiat gadniarkite :angry1 :cry Samo da ni manipulirat,ama kato vse ni goni hormona ,kakvo da pravim :wacko: :wacko: Kogato majete prestanem da mislim s onaia si rabota ,togava 6te po4nem da prevazhojdame jenite :lol: :excl:

E pri men niama da e skoro :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен жените имат доста мозък и знаят как да постигнат това което искат. Иначе има и доста тъпички де :ghost то не може да няма

Link to comment
Share on other sites

Vijdal sam dve umni jeni koito sa mi napravili nai goliamo vpechatlenie.Ednata beshe uchitelkata mi po Elektrotehnika a drugata e upravitelka na zavedenie.Nai interesnoto obache e che si prilichat i po vanshnost i po manieri makar razlikata mejdu tiah da e 35 godini.Ujasen e jivota s tia chumi no oshte po ujasen e bez tiah. :woot

Link to comment
Share on other sites

hmmz smqtam 4e s tozi post 6te si navle4a gneva na mnogo golqma 4ast ot jenskoto suslovie ... no ... spored men v glavata na jenata ima mozakoqdi... koito gladuvat..

 

 

Е това ме разби тотално. Колкото до въпорса по темата.Абе имат ама колко го използват.Макар, че има доста умни жени.Ся при мен май още е момичета, но и в моя случай има отделни индивиди.Който бих казъл, че даже мен бият по мозък.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е че има доста умни жени, но като цяло логиката им куца и доста често трябва да им се обяснява по няколко пъти, освен ако не се говори за дрешки и др. парцали разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

nqkoi ot jenite/momi4etata , sa dosta umni i pravqt cirkove 4e sa LEeeeeeeeko naivni4ki za da si mislqt mom4etata "taq shte mi vurje 100% - nqma nishto v glavata" ina4e ima i naistina tupi momi4etata kato cqlo po4ti si4ki izglejdat na pruv pogled slaboumni , no ne vsi4ki sa takia , pove4koto sa cirkadjiiki !!!!

Link to comment
Share on other sites

Имат ли мозък жените!

 

Или само се правят на тъпи пред нас, мъжете, за да ни манипулират.

 

Защо не разбират от дума, прости ли са или само така си мислим?

 

Какво мислите?

 

 

:D Бе да ти кажа повечето имат мозък,друг е въпроса ,че на мен са ми признавали ,че понякога се правят на по-наивни и глупави от колкото са,с цел манипулация

Толкова има за казване по тая тема,че направо не ми се пише майна.Общо взето.Всичкото бозайник има мозък.

Link to comment
Share on other sites

Ами!Умни са ама се правят на тъпи.

Не знам защо ама е точно така. :wacko:

Сигурно им доставя садистично удоволствие

да ни правят на маймуни. :D

Обаче понякога са си доста непоносими. :angry1

:love Както и да е живи и здрави да са без тях не може. :love

Link to comment
Share on other sites

То че имат мозък,имат.Въпроса е колко от тях го използват.Тези които се правят на тъпи и ги мислим за тъпи са най-умните.Винаги знаят как да въртят мъжа за носа.

 

P.S. А караман да кажеш кое е това умно момиче от твоят аватар и имаш ли още нейни снимки.

Link to comment
Share on other sites

Opa, maj az predizvikah tazi tema :)

Taka, ima prosti jeni - s lopata da gi rine6. Ima i ne tolkova prosti, koito izprostqvat, ili se ligavqt\prestruvat na prosti. Ima i izkliu4itelno svestni takiva (dori da ne vi se vqrva :P ), namirat se.

Chudno kakvo li 6te e mnenieto na momi4e po temata... :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам, чета и не вярвам на очите... Май само аз ще изкажа мнение на жена в тази тема. Като гледам има доста от вас, които подценяват мацките.

 

Аз предлагам д аподходим хомуристично към въпроса...Ето ви един виц:

 

Един пациент се нуждаел от мозъчна трансплантация и лекарят казал на семеиството му:

- Мозъците са много скъпи и вие ще трябва да поемете всички разноски.

- Добре. Колко струва един мозък? - попитали роднините?

- Мъжкият мозък - 500 000 долара. Женският 200 000. - отвърнал докторът.

Някои от по-младите мъже в семейството се направили на шокирани, но всички мъже кимнали в знак на съгласие, мислейки че разбират правилно. Само дъщерята на пациента не била доволна от отговора и попитала:

- Защо е тази разлика в цената на мъйкия и женския мозък?

- О, стандартна практика, госпожице - рекъл докторът. - За женските мозъци се прави отстъпка, защото действително са били използвани.

 

Това все пак е виц и няма нужда да ме линчувате или да ме обявавате за мъжемразка. :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Ами повечето от жените не са глупави въобще. Но проблема им е там че в повечето случай не си ползват мозъка за нищо друго освен за да манипулират мъжете. А иначе отностно логичното мислене - такова от жена не можеш да очакваш :P

Link to comment
Share on other sites

Мъже в грамаж ---- 1350 гр.

Жени в грамаж ---- 1250 гр.

 

(грамажа е на мозъка, а данните са за средностатистически/а зрял/а мъж/жена)

 

Е айде кажете ся че не се мери така...

 

Редакция: не съм много сигурен ма май при жените беше 1200 гр. ако не и по малко ако греша някой да поправя

Link to comment
Share on other sites

Разликата е в това, къде е насочена тази изчислителна мощ. Тя и акулата има, колко там, 30-40 грама мозък, ама това не й пречи да е един от най-съвършените убийци на планетата. Иначе е толкова тъпа, че даже не може да се вдижи назад и като помирише кръв изперква.

 

Та не е ли така и при жените? Чудесни са в манипулирането, интригите и каквото там още не им харесваме, но не могат да направят една елементарна сметка и логиката им е по-чужда от всичко друго. В същия момент като видят възрастен мъж с пари в кеш са готови да го чукат анално 7 дни в седмицата.

 

П.С. Да ме извиняват тези, който не попадат в горната категория, все пак не мога да класифицирам всички наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

Тоя въпрос дали повечето жени имат мозък често си го задавам :woot

И да си кажа не мога да стигна да положителен отговор :blink: :D

Макар че то си е до човека-а не до т'ва дали си мъж или жена..

На моменти чак ми се е искало да съм мъж,защото ние жените/момичетата си усложняваме живота с излишни глупости,някак си на мъжете им пука за по-малко неща и тва донякъде ги улеснява в някои отношения...

Ся има някви 'леки' примери- жена в политиката :D ,жена шофьор :D и още куп такива..

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...