Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
zdraveite hora iskam da mi pomognete sas Lord OF the rings-Battle For Middle Earth2 zashtoto neshte da tragva nito ima crack i nito znam kvo da praa sia.pomognete pls.

изтегли и пача като го разархивираш ще ти излезе 1 dat файл сложи го там кадето ти е инсталацията и готово

Link to comment
Share on other sites

zdraveite hora iskam da mi pomognete sas Lord OF the rings-Battle For Middle Earth2 zashtoto neshte da tragva nito ima crack i nito znam kvo da praa sia.pomognete pls.

Кажи ми какъв ти е точно проблема. Ако ти е при разархивирането или инсталацията.Кажи ми сичко знам за тая игра

Link to comment
Share on other sites

Крак за Football Manager 6.0.3 намира ли се някъде? :)

 

Не, ще трябва да ползваш sf4hide и iND рилийза

Link to comment
Share on other sites

Гррр направо полудявам вече два часа се опитвам да намеря nocd crack за Max Payn 1 уловката е че ми трябва за версия 1.05 моля ви помогнете че ми се играе тази игричка отново

 

Едит: намерих го !

Link to comment
Share on other sites

Гррр направо полудявам вече два часа се опитвам да намеря nocd crack за Max Payn 1 уловката е че ми трябва за версия 1.05 моля ви помогнете че ми се играе тази игричка отново

заповядай

http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?fil...FixedexeEng.rar

Link to comment
Share on other sites

Може ли някои да ми даде CD key за Wrcraft3:Reign of chaos.Аз търсих ама не намерих.Мерси предварително.

Пробвай с някой от тези :)

JIXO9W-YWTV-KHL3JG-RLSM-CBURVU ; 3KMCP9-4TBJ-1NLFDA-72YE-XI96BT

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли крак за тази игра The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2. Видях че във форума има теми за играта, обаче нищо не намерих за крак.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли крак за тази игра The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth 2. Видях че във форума има теми за играта, обаче нищо не намерих за крак.

Крак може да намериш тук. Избери си един в зависимост коя версия ти е играта. Ако не си слагал пачове значи за 1.0

Link to comment
Share on other sites

Търся cd key за Lord of the rings - Return of the king.Много търсих ама никаде не намерих.Сигурно е в мен гре6ката.Ако някои ми намери 6те съм му много благодарен.Мерси предварително. :)

Link to comment
Share on other sites

Търся cd key за Lord of the rings - Return of the king.Много търсих ама никаде не намерих.Сигурно е в мен гре6ката.Ако някои ми намери 6те съм му много благодарен.Мерси предварително. :)

Виж с този дали ще стане.

UT6N-AQWQ-QC6J-TQ2N-WDEV

Link to comment
Share on other sites

Крак може да намериш тук. Избери си един в зависимост коя версия ти е играта. Ако не си слагал пачове значи за 1.0

Mersi, stana rabotata.

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da mu se namira CD-KEY za Act Of War High Treason

Ето ти cd-keys.

 

EUG4-FXT6F-WFRFY-EUNEN-WYSYY-WUTBW-Q2RF7-1DE2

EUG4-UEX2Y-YBVFY-XYGEN-WYSTY-MWH3U-Y6L9W-F30C

EUG4-FDTCF-YEWBY-YUUEQ-SYUUE-XYUF3-F2H25-D12E

EUG4-FWX5F-YBTFY-FYLFW-WYWXE-XS83Y-F39AN-BA45

EUG4-BCU7F-WTTFY-YYVFN-SYYUX-NS7BQ-F2TCQ-F708

 

И следващия път просто прочети info файла към играта.

Link to comment
Share on other sites

Искам най-новия патч за уаркрафт

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

вчера попаднах на една уникална игра, казва се New Star Soccer 3. Един приятел ми я препоръча, и докато се усетя се зарибих много яко :punk Линк

Проблема в моя случай, е че след изиграването на 10 мача иска регистрационен код, който струва 20 долара :bgrin: . За всяко име си има различен код, и ако се регне например Иван Асенов, друг със същото име не може да се регне :P . Аз търсих около 2 часа из нета, за кракове, кийгенове и какво ли още не, но безуспешно :( .Ако някой случайно намери нещо да се обажда :pirate

 

 

п.п. Играта е само 12 мб, но това да не ви заблуждава, много добре е направена :)

Link to comment
Share on other sites

търся крак за The Banished

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...