Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

Ако може crack за Dawn of Magic ще е супер :) един път реших и аз да сваля някво яко изглеждащо RPG, и в исо-то ми няма крак просто, а не ми се свалят отново 1,34 Gb :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Здравейте.Моля ви кажете ми един хубав сервер за WoW 1.12.1 или 1.12.2 който да работи без проблем.Сума-ти сервери пробвах обаче само ме дисконектва.Всичко правя както трябва: правя си регистрация (даже си влизам в акаунта ако може) , въвеждам си реалсета и накрая като влезна в играта като си напиша ника и паролата и натисна конект и ме дисконектва.Благодаря на всеки който даде своя съвет или отговор.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mного Ви моля, потърсете ми крак или сериен номер за Dream Match Tennis Online 1.97 или DMT Pro 1.97 ( DMT ) Играта е много реалистична и се разцепвах на старата версия, но сега , когато искам да играя срещу някой друг ,каквато възможност дава новата , няма как да стане :( Затова наистина ще съм Ви много благодарен , ако ми помогнете : )

Благодаря предварително : )

Link to comment
Share on other sites

търся NO-CD crack за THUG(tony hawk's under ground 1 ) не THUG2 за него има на всякаде но за THUG 1 няма никаде търсих на всякаде но няма.Мерси Предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Момчета йа помогленете щото не знам вече.Инсталнах играта Two Worlds и ми иска serial.Каде да го намера.ПЛС някой ако знае да пише бързочко:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...