Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
mnogo spe6no mi trqbva cd key za Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory ako go tursite tom clancy's ni6to nqma da namerite napravo splinter cell ako ne probvaite s tom

 

А защо просто ти не потърсиш, а ни даваш наставления как да търсим вместо теб :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да направя кампания на warcraft 3 с история и герои и 4-5 карти и т.н., но не мога да си пусна world editor - дава ми, че не може да намери диска в сидирома. Трябва ми кракнат worldedit.exe, търсих с гугъл и т.н., обаче нищо не намерих :( Помооооощ!

 

Едит: намерих, спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми намери crack за Crime Life Gang Wars ще съм много благодарен.....знам че в арената пише да се подкара с SR7_stop и се мъчих с нея ама не става винаги кат натисна Hide и самата програма ми забива....пробвах кат маунтнах на Алкохола SR7 пак забива пробвах в Virtual CD там пък не чете файла немога да инсталирам Диймън Туулс щот е в конфликт с няква програма и немога и немога да я подкарам тая игра.....единствения ми шанс остана да има някъде крак щот с тая SR7 няма да стане....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...