Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

Създавам я наново тъй като със старата тема се случи нещо от деструктивен характер ;)

 

Преди да поискате крак, първо прочетете ЦЯЛОСТНО .nfo файла. После проверете дали на някой от дисковете има папка /Crack или папка с името на групата, която е кракнала играта. Ако има - нужния/те файл/ове е/са там.

 

Ако няма - проверете следните сайтове

 

GAMECOPYWORLD

GAMEBURNWORLD

MEGAGAMES

 

дали се намират тез файлчета

 

Ако и там няма .. вече питайте тук :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Добре, официално пренасям иска за работещ сериен номер на Galactic Civilizations: Altarian Prophecy, понеже играта отхвърля този, който е даден в nfo файла.

 

Не знам вече колко ще я играя, но рекох, че трябва да се спомене в тази тема.

 

Можеш да изтриеш другата дето я направих.

Link to comment
Share on other sites

Добре, официално пренасям иска за работещ сериен номер на Galactic Civilizations: Altarian Prophecy, понеже играта отхвърля този, който е даден в nfo файла.

 

 

пробвай този: DN-XSDQ95-AP1-958MAKYB94

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da kaje ot kude da vzema crack za "The Simpsons hit and run"

Kogato q svalih igrata nqmashe crack (e ima ama ne moga da go kopiram v directoriqta na Simpsons.Kazva mi : "Не може да се копира Simpsons:The parameter is uncorrect")Tursih v teq saitove i nishto ne vidqh.

Taka 4e ako moje nqkoi da mi pokaje kude e cracka za da go drupna

10x perdvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Hi!!! При мен възникна един проблем, свързан с тръгването на The Sims House Party. След като си го свалих го записах на диск - оттук и проблема: :cry слагам си диска но вместо играта се появява следното

Can't find The Sims

Autoplay couldn't find the original The Sims on your system. Please reinstall it.

Не успях да намеря никаде как да се оправя и се надявам някой от вас да ме светне! Мерси предварително! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Hi!!! При мен възникна един проблем, свързан с тръгването на The Sims House Party. След като си го свалих го записах на диск - оттук и проблема:  :cry слагам си диска но вместо играта се появява следното

Can't find The Sims

Autoplay couldn't find the original The Sims on your system. Please reinstall it.

 

Не успях да намеря никаде как да се оправя и се надявам някой от вас да ме светне! Мерси предварително!  :wub:

Emi vij sega te vurvat po red

1 Za da instalirash "The Sims-House Party" 1-vo trqbva da si instalirala originalniq "THE SIMS"(tova se pada 1-vata 4ast)

2 Sled tova moje ili da instlirash "The Sims House Party" ili "The Sims Living Large"

ti si izbrala "House Party"

3 Sled tova ve4e ako iskash moje da instalirash i drugite Versii ve4e ne po posledovatelnost a kakto natebe ti e udobno

Drugite versii sa:"The Sims Making Magic","Unliashed" i taka natatuka :)

Link to comment
Share on other sites

В момента свалям The Sims 1 и като го инсталирам, дано тръгне. Не знаех, че трябва първия симс, иначе нямаше да го трия!

10x for the tip :punk :punk :punk

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ami tarsq crack za The Sims 2 v saitovete gore ima cracove ama pak ne staa.

Pi6e mi CD/DVD Emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD emulation spftware and re-start the game.

Tva mai ozna4ava da spra Daemon tools-a i sprqh ama pak ne staa.Pak kato go spra mi pi6e Plese insert the correct CD-ROM into the driver and restart application tva ne li e 4e mi trqbva crack.Mi ne znam ako nqkoi znae kak se prai da kage.

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Абе имам проблеми с играта Thief 3.

Инсталирах я и като я пускам ми пише:conflict with emulation software.Аз стм с daemon tools и досега не съм имал такъв проблем.Бихте ли ми помогнали?

Link to comment
Share on other sites

защото не си търсил в най-хубавия сайт  :)

http://www.warez.ru:8084/gamez/The.Sims.2....VD.CRACK-MONEY/

Toq be6e parviq crack koito probvah ama i toi ne stava.To4no s nego mi pokazva onaq gre6ka koqto do kolkoto znam e 4e mi trqbva crack i s drugite crack-ove koito svalih sa6to.Ako moje6 nameri minqkav crack za toq Seems 2.

Link to comment
Share on other sites

Добре, официално пренасям иска за работещ сериен номер на Galactic Civilizations: Altarian Prophecy, понеже играта отхвърля този, който е даден в nfo файла.

 

Не знам вече колко ще я играя, но рекох, че трябва да се спомене в тази тема.

 

Можеш да изтриеш другата дето я направих.

 

 

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/*DOX.Cracks...EYGEN-RELOADED/

 

А с този кейген пробва ли ?

Link to comment
Share on other sites

V igrata Shade Wrath Of Angels pi6e :

1. Unrar.

2. Burn or mount with Daemon Tools.

3. Install the game.

4. Copy over the cracked content located in the \crack dir on the CD to your

installation directory.

5. Play the game.

 

slagam az craca vlizam v igrata i mi iska CDkey i sega mi trqbva cd key za igrata

blagodarstvena predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

ZA SIMS 2 probvay da sloje6 kraka v papkata TSBin ili tam mqkoq.

A ako nqkoy znae CD-key za Kohan 2 da go kaje pls :excl:

6TOTO se spukah da tursq ama ni6to

 

Какво си се спукал да търсиш бе братко .. вземи прочети какво пише в първия пост на темата, па вземи отвори .nfo файловете(които за по-неориентирани птички като теб са преименувани на .txt) и си намери там кей .. ама кой да се сети.

 

Enter the following key when prompted : 7948-QFMF-MTK2-GM65

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...