Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Може ли някой да качи No cd crack за The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay някаде, защото не ми се тегли цялата игра.

там би трябвало някой да ти свърши работа

 

::::::::::::::::::;;;

 

аз от своя страна търся NoCD crack за Warcraft II: Battle.net Edition

Link to comment
Share on other sites

Търся SFCD2 disk key за Chrome Specforce.Като е стартирам и ми дава няква програма Protection System която ми иска този CD key а не мога да го намера никаде. Някои може ли да ми помогне ? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Пичове.Трябва ми NO-CD Krack за TOCA Racedriver 3.Мн ми трябва че тоя имейдж ми заема цели 4 GB от диска :)

 

за nocd не знам, но има mini image

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I need CD Key for the game " Rush For Berlin" /ver 1.20/ .. Please help me :)

Izvinqvam se , che napisax tozi post na shliokavica, no flextype-to mi otide na mai*ata si ... ako moje nqkoi administrator/moderator da q editne na kirilica :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой знае ли дали има no-cd crack за Neverwinter nights 2.. някоя различна версия от 1.0.. вече са излезнали няколко patch-а и не успявам да намеря crack за никой от тях :wacko: help? B)

Link to comment
Share on other sites

трябва ми крак за warcraft 3:tft за версия 1.20f, че откакто смениха версията не мога да влизам в B.net :unsure:

nz kade igrae6, ama az cakam v azeroth/northrend s 1.20e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdr navsi4ki!!:)Ami kakvo davikaja i az sam zariben po strategiite ama nesam savsem na ti s podkarvaneto na igrite kato pove4eto ot vas predpolagam ta ako moje malko hepl za Medieval II total war!!Izteglix j razarxivirax j i sega otkade moje dasi nabavj cd-key deto migo iska!!Ako mi pomognete mn 6te sam priznatelen PLS!!!doskoro

Link to comment
Share on other sites

Zdr navsi4ki!!:)Ami kakvo davikaja i az sam zariben po strategiite ama nesam savsem na ti s podkarvaneto na igrite kato pove4eto ot vas predpolagam ta ako moje malko hepl za Medieval II total war!!Izteglix j razarxivirax j i sega otkade moje dasi nabavj cd-key deto migo iska!!Ako mi pomognete mn 6te sam priznatelen PLS!!!doskoro

Чети инфо файловете!!! :excl:

 

1. Unrar.

2. Burn or mount with Daemon tools.

3. Install the game.

4. When asked for serial enter 1111-1111-1111-1111 (or any 4x4 serial).

5. Copy the cracked files located in the Crack directory on DVD1 to your

installation directory.

6. Play the game.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...