Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

Tursq krak za Championship Manager 06 . Blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

The Battle for Middle-earth II tarsq crack.tozi koito e v games.com.tw ne raboti .Puskam igrata pravq skirmish i kat stigne na 97% me kickva.Probvah ot sqkvi saitove crackove osven 4e fanah 2 troqneca ni6to ne spe4elih...i probvah s Daemon ama kazva 4e nqmalo disck i iska disck.Ako nqkoi ima druga ideq...pzl pomognete 4e mnoo mi se igrae

 

 

edit:onzi po nagore ne mi stava.Pak na 97% ot igrata me izhvarlq i kazva 4e vinata e v toq file game.dot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз пак имам проблем със КРЪСНИКА / the gotfather / имам и крак и сичко , играта си трагва , но , винаги има някво но , половината контроли ми липсват , качвам се в кола а немога да слезна , закучил сам и немога да играя ,ще си чупа компа вече , перобвах да преинстална играта , и пак нестава , казахами че е от крака , някои ако мойе да даде много ще сам благодарен :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пак имам проблем със КРЪСНИКА / the gotfather / имам и крак и сичко , играта си трагва , но , винаги има някво но , половината контроли ми липсват , качвам се в кола а немога да слезна , закучил сам и немога да играя ,ще си чупа компа вече , перобвах да преинстална играта , и пак нестава , казахами че е от крака , някои ако мойе да даде много ще сам благодарен :D

Виж този

Link to comment
Share on other sites

Пак не става м...... , да не би нещо да е компютара

Не знам. При мен нямаше този проблем и играта си тръгна с крака сложен към нея.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Търся цд-кей за Нфс 5:Porsche unleashed :(

CD Key: 14077 TOYS PORK SHOP TEST or CD Key: 14077 BUSY CODA CALF BIFF or CD Key: 14077 BUSY DUNK BEAN FROG or CD Key: 14077 TOIL RULE FIRE TEND

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой който е свалил Reloaded версията на Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory може ли да ъплоадне някъде само крака да не се сваля цялата игра :)

Link to comment
Share on other sites

Търся крак за НФС-Мост Уонтед - Изписва ми - Insert the correct CD-Rom ...

Има крак, с който играта тръгва без cd, но той е само за версия 1.3. Taка че трябва да си свалиш и да си инсталираш пача 1.3 Eng и после да сложиш този крак.

 

link

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали има Cd-key grabber за Warcrat:FT 1.20d и ако има дайте линк, ако може. Един приятел има Cd-key и си влиза в Battle.net ама го няма записан и не може да ми го даде. Знаете ли какво може да се направи ? Примерно дали може да ми прати направо *.MPQ файла и точно кое *.MPQ ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали има Cd-key grabber за Warcrat:FT 1.20d и ако има дайте линк, ако може. Един приятел има Cd-key и си влиза в Battle.net ама го няма записан и не може да ми го даде. Знаете ли какво може да се направи ? Примерно дали може да ми прати направо *.MPQ файла и точно кое *.MPQ ?

 

Доколкото помня в регистъра го пишеше кея, грабърите са полезни в залите като крадеш, защото достъпа до регистъра е отрязан ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото помня в регистъра го пишеше кея, грабърите са полезни в залите като крадеш, защото достъпа до регистъра е отрязан ;)

Би ли ми казал къде точно в регистрите, защото се скъсах да ровя ,понеже имам инсталнато Диабло с Баттле.Нет и никъде не му откривам Key-a, а за Уаркрафт би трябвало да е същото

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ТЪРСЯ СД КЕЙ ЗА Onimusha 3 АКО НЯКОЙ МИ НАМЕРИ ЩЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН

Link to comment
Share on other sites

ТЪРСЯ СД КЕЙ ЗА Onimusha 3 АКО НЯКОЙ МИ НАМЕРИ ЩЕ СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН

Пробвай този.

ON45-3205-5111-2657

Можеш следващия път да прочетеш info файла към играта. Там би трябвало да намериш повечето отговори :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Значи свалих си играта Starshatter v4.0.0 Като пуснах да я инсталирам ми поиска serial,а такъв в bin-а няма.Там пише да я инсталирам от една друга икона,кадето нямало да ми иска serial,но явно файла е развален,защото нищо не тръгва.Някой да има serial за тази игра или да знае как да избегна кода?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...