Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

За кражба на три литра боза бе задържан 34-годишен пловдивчанин. Вчера половин час след полунощ при получен сигнал автопатрул заловил Г.М., непосредствено след извършена от него кражба. Мъжът разбил прозорец на павилион за бързо хранене на ресторант “Черупките” на бул. “Дунав” и взел три бутилки по един литър боза.

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В едно село чието име историята премълчава поради съображения за сигурност един голям мечок често тормозел местните жители и добитъка им! Селяните се принудили да потърсят помощ при известния ловджия от съседното село Ловко Авджиев. Притигнал нешият герой в един мрачен следобед в селото с голяма пушка на рамо и с едно малко кученце в джоба чиято неизвестна порода била нещо средно между дакел и пинчер! Кмета посрешнал спасителя и след продължителен запой в Селската кръчма поели към тъмните гори да търсят мечока, който тормозел местните! Вървели колко вървели, историята премълчава, но на една полянка нещеш ли забелязали лошия мечок, който тъкмо се покатерил на един дрян и сладко си похапвал от плодовете му. Нашият герой пуснал кученцето подал пушката на кмета и му казал :

 

-Сега аз ще се кача на дряна, ще бутна мечока на земята, кучето ми ще му изяде тестисите и край, всичко е наред, повече няма да тормози селото ви.

Кмета учуден погледнал нашия ловец и попитал:

 

-Добре де, за какво ти е тази пушка тогава.

Нашият човек се усмихнал и казал:

 

-Има и още едно положение. Аз се качвам, мечока ме бута от дървото и тогава пушката ще ти трябва да застреляш кучето

Link to comment
Share on other sites

Posted Yesterday, 23:49

 

Изискването е да са най-малко 10-ки ... или 12-ки , да са от кожа и да не са запазени :) Цената е определяща - 20 - 30 лв , при положение , че нови ( Sporter примерно ) са 50 лв :)

Из раздела купува в нашия форум... И аз си търся тениска и дънки втора ръка и държа да НЕ са запазени :lol:
Link to comment
Share on other sites

днеска..

 

А ужким ги разбирам тези неща... можеш ли да ме светнеш какво означава "информатично интерпретативно съчинение" (не сме в час по литература все пак)... а и динамичен масив или по-скоро каква е разликата между обикновения масив (примерно int[]) и динамичния?

Link to comment
Share on other sites

А ужким ги разбирам тези неща... можеш ли да ме светнеш какво означава "информатично интерпретативно съчинение" (не сме в час по литература все пак)... а и динамичен масив или по-скоро каква е разликата между обикновения масив (примерно int[]) и динамичния?

 

за 1вото нямам идея.

 

за масива разликата е че в динамичния следиш колко елемента има в масива

и да кажем имаш масив с големина 5

ако се опиташ да добавиш 6ти елемент

правиш нов по-голям масив и копираш информацията от стария, изтриваш стария.

 

също ако имаш много неизползвани елементи, създаваш по-малък масив, копираш елементите и изтриваш стария.

 

виж линк

 

 

@djadomraz поне така го учим

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

за 1вото нямам идея.

 

за масива разликата е че в динамичния следиш колко елемента има в масива

и да кажем имаш масив с големина 5

ако се опиташ да добавиш 6ти елемент

правиш нов по-голям масив и копираш информацията от стария, изтриваш стария.

 

А това са 2 отделни масива и операция по копирането на елементите от единия в другия. Тъкмо рещих че говори примерно за ArrayList (и подобните истории), а те не са масиви а съвсем отделни класове, а то се оказа далече по-тъпо отколкото си представях... 2 масива и копиране... и за това си имало термин - динамичен масив... и динамичното в него е точно нищо... :)

 

 

 

виж линк

 

ООооо милост! Това е МАСИВ???

Link to comment
Share on other sites

Из Алфа Ромео форума :

 

Ваше преосвещенство и пресветейшество пишат ви група фенове на марката Алфа Ромео от България. Имаме проблем с клатенето на оборотите. Моля използвайте вашите връзки и контакти както на земята така и на небето, за да успеем да излекуваме нашите белисими. Дай боже скоро вашият папамобил да бъде марка Алфа Ромео. Пожелаваме Ви дълголетие и много здраве.

Ваши покорни миряни и фенове на Алфа Ромео.

P.S. Дано не е проблем, че сме православни християни.

 

Проектописмо до папата глава на римокатолическата църква..

01-07-2008, 14:34

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...