Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

В тази тема можете да питате за песни, чиито изпълнители и/или заглавия не знаете.

търся една песен казва се easy love много я въртят по фреш и катра моля ви помогнете не мога да я открия никъде

благодаря ви предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@mitakat-322 я виж да не е Lio - Is It Love защото не си първия със същия въпрос ;)

Вчера брачедка ми ма застреля със същия че даже и тук питах дали знаят :P

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линкче към песните от тазгодишната Евровизия или към някоя отделна песен от финала? Много ще съм му/й благодарен ! А и продължавам да търся първата песничка от "МОНК" Благодаря Ви предварително : )

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде линкче към песните от тазгодишната Евровизия или към някоя отделна песен от финала? Много ще съм му/й благодарен ! А и продължавам да търся първата песничка от "МОНК" Благодаря Ви предварително : )

Аз търся Софи и Устата от Евровизията на руски.

Монк soundtrack

Сигурно търсиш песникчката в началото

Randy Newman - It's a jungle out there :music

Link to comment
Share on other sites

Аз търся Софи и Устата от Евровизията на руски.

Монк soundtrack

Сигурно търсиш песникчката в началото

Randy Newman - It's a jungle out there :music

 

Същност търся Monk Theme (Series Version) , но тва линкче ми помогна доста . Благодаря ! : )

 

 

И на теб благодаря , Лудо Миме :- ) Продължавай в същия дух :P

Link to comment
Share on other sites

Маааалко нестандартен въпрос - някой да има мелодийка за звънене която е мяукаща котка :huh: :confused

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

В онва по НОВА "Караоке в събота вечер я пяха".Припева беше-Big wheels keep on turnin,rolle'n,rolle'n,rolle'n down the riiver (или нещо от сорта).Та знам,че е много известна,но аз не са сещам как се казваше.Който каже ша го уважаам мноу :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Никъде не мога да намеря ей тая песен "Pierre - Sunshine"!Ако някои я има или знае от къде да си я дръпна,да пише!

 

 

На този торент я има но сиидъра е само 1 все пак пробвай http://www.snarf-it.org/viewTorrent/657382-Bravo+Hits.html

Link to comment
Share on other sites

Търся една много много стара песен, днес я чух по радио Милаголд.Нещо такова се пее на припева: sale on me, sale on me...

help ;]

пак питам -_- дано някой се сети този път.

Link to comment
Share on other sites

искам да ви кажа за една песен гледал клипа по MTV ама тва да е било поне преди 4-5 години :lol: една плюшена играчка седеше на Dj Station и миксираше здраво незнам точно какъв беше стила ама ми наподобяваше на Drum'n'Bass

Link to comment
Share on other sites

искам да ви кажа за една песен гледал клипа по MTV ама тва да е било поне преди 4-5 години :lol: една плюшена играчка седеше на Dj Station и миксираше здраво незнам точно какъв беше стила ама ми наподобяваше на Drum'n'Bass

DJ Oizo - Flat Beat трябва да е. :)

 

Сега и аз имам една молба ... Стара руска песничка . Пее се "ПАКА ПАКА ПАКА..." . Беше саундтрак към някакъв руски филм от преди може би 20-ина години.

 

ЕДИТ:Мерси $abrina :)

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Сега и аз имам една молба ... Стара руска песничка . Пее се "ПАКА ПАКА ПАКА..." . Беше саундтрак към някакъв руски филм от преди може би 20-ина години.

Не знам как се разва песента, нито изпълнителят, знам само, че е от "Тримата мускетари", но затова пък ти намерх линк

Link to comment
Share on other sites

Да ви питам търся една песен ма на как се казва и кой я пее знам само че я пее една жена

и се пее нещо такова-Is it over now tell me how do you feel нещо такова е пускат я по City-то мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Да ви питам търся една песен ма на как се казва и кой я пее знам само че я пее една жена

и се пее нещо такова-Is it over now tell me how do you feel нещо такова е пускат я по City-то мерси предварително

 

Kosheen - Overkill :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...