Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нa Leo Sayer е оригинала. И оригинала е много по-хубав от кавъра. Поне аз мисля така.

 

Именно заради това го искам, благодаря и на теб. ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ви моля,ако някой може да ми посочи откъде да си сваля дискографията на групата JAMES. Ако не цялата поне някой друг албум.

Благодаря предварително.

Мега много ми трябва. :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен мисля че е на канарите .нея я пяха на мюзик айдъл вчера песента се пее:

"Три кокошки съм заклала, руйно вино съм наляла ..."

Link to comment
Share on other sites

ае хора някои да се сеща едно доста ама ДОСТА стара песничка сега пак се заарибих от една реклама : "give it to me baby. aha aha (x3) un dos tres cuatro cinco cinco seis ............................ prety fly for a white guy " :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ае хора някои да се сеща едно доста ама ДОСТА стара песничка сега пак се заарибих от една реклама : "give it to me baby. aha aha (x3) un dos tres cuatro cinco cinco seis ............................ prety fly for a white guy " :rolleyes: :rolleyes:

 

the offspring - pretty fly

Link to comment
Share on other sites

Иавиняваите нз дали има раздел за срата чалга затова пиша тук.А молбата ми е следната да ми кажете имена на сатри яки и мазни чалги,защтото като са излизали аз сам бил на оклоло 4-5 години и не ги знам.

Link to comment
Share on other sites

Песента се пее от жена, някво супер бързо, с триста зора различих някви думи и се пее "...to sleep; the promises you failed to keep; waiting for you here as I am".Май е няква стара ама има някви електро елементи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...