Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam dali stava duma za sy6toto, oba4e mi napomni za edna pesni4ka, koqto az si tyrsq.

House, s jenski vokali:

"I have lost contact with my soul, I have just lost my inner control

Tell me what to do...."

Tova si spomnqm ot teksta.

 

Същата песен е :)

 

Julio Navas & David Amo-Light my eyes :) .

 

П.П.Песента е мн бесничка

 

Бесничка ли --- Офф гледай само как ще взрива апартамента само да се свали след малко :) повече от жесток си дето каза, коя е песничката човек... айде приготвям се за изригване....

Link to comment
Share on other sites

Здравйте на всички !

Търся 1 песен която незнам как се казва,но мисля че е на Garis Aroul или нещо такова май беше....

Много ще съм благодарен ако някой помогне ! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Здравйте на всички !

Търся 1 песен която незнам как се казва,но мисля че е на Garis Aroul или нещо такова май беше....

Много ще съм благодарен ако някой помогне ! :blush:

Girls Aloud ?

Stand by you или някоя нова...

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

ae nekoi da se se6ta koq e pesenta na reklamite na OC i Veronka Mars gi puskaha predi SUPER redovno tam po Fox Life ??????????????????? :unsure:

The Dandy Warholes - We used to be friends. Има я в локалния в саундтрака на O.C.-то. :)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(D1v1DeD @ Feb 17 2007, 16:21) *

 

ae nekoi da se se6ta koq e pesenta na reklamite na OC i Veronka Mars gi puskaha predi SUPER redovno tam po Fox Life ??????????????????? unsure.gif

 

 

The Dandy Warholes - We used to be friends. Има я в локалния в саундтрака на O.C.-то. xmas.gif

mrsi :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

От това клипче:

http://www.vbox7.com/play:ddc31ad3

търся песента,от момента кпгато човека бяга по улицата и един там го гледа.

"Chariots of fire" - Vangelis

Link to comment
Share on other sites

Здравейте отново искам да ви питам за едни песни значи знаете ли как се казват песните който са в сета на Dj Kris-V sensation&plazma mix. :) пишете ако се сещате мерси

Link to comment
Share on other sites

здравейте има две песни доста ги пускат напоследък обаче все не мога да им хвана името и изпълниятеля. Едната е ремикс на another brick in the wall, другата (помня само клипа) едни мацки танцуват като роботи и един пич седи на един стол и към края става put your hands up май беше, не съм сигурен. Та можете ли да микажете имената и изплълнителите, мерси много!

Link to comment
Share on other sites

другата (помня само клипа) едни мацки танцуват като роботи и един пич седи на един стол и към края става put your hands up май беше, не съм сигурен. Та можете ли да микажете имената и изплълнителите, мерси много!

 

Fedde Le Grande-Put Your Hands Up For Detroit

Link to comment
Share on other sites

здравейте има две песни доста ги пускат напоследък обаче все не мога да им хвана името и изпълниятеля. Едната е ремикс на another brick in the wall

 

 

Eric Prydz vs. Pink Floyd - Another Brick in the Wall 2006 (White Label remix)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песничката от края на епизодите на Naruto???

Link to comment
Share on other sites

Зависи какво имаш предвид под хубава... пробвай с Любе (както и да се пише това... :wacko: ) ако искаш, но само не ме питай откъде да ги дръпнеш... не знам. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...