Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Преди хиляди години в Б52 или Амбасадор или не знам си кога :wacko: пускаха едно много здраво парче, в което се пееше нещо което звучи като Fuck Me, но всъщност през цялото време се повтаря "Funk me". Хаус беше май. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Много моля някой ако знае или има предположение как секазва песента която пускат педи мачовете от Шампионската лига. Не песента на шампионската лига, а песента дето пускат като показват кои отбори ще играят и разникарини от предишен мач. пее се нещио от сорта "......... папапаоооооо па па пао " и е на испански май. Ако някой е знае направо ще почерпа:)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пускат я по БТВ "Студио шампионска лига" когато представят някой от отборите или футболист пее се нещо за МАТАДОР поне това ми се чува да повтарят постоянно Ако някой знае кой я изпълнява и как се казва ще съм му много благодарен да каже :punk

Link to comment
Share on other sites

Много моля някой ако знае или има предположение как секазва песента която пускат педи мачовете от Шампионската лига. Не песента на шампионската лига, а песента дето пускат като показват кои отбори ще играят и разникарини от предишен мач. пее се нещио от сорта "......... папапаоооооо па па пао " и е на испански май. Ако някой е знае направо ще почерпа:)

 

 

Търся една песен пускат я по БТВ "Студио шампионска лига" когато представят някой от отборите или футболист пее се нещо за МАТАДОР поне това ми се чува да повтарят постоянно Ако някой знае кой я изпълнява и как се казва ще съм му много благодарен да каже  :punk

 

Питано е за тези песни хиляди пъти.. Вижте по назад в страниците, че сега ме мързи :)

Link to comment
Share on other sites

Преди хиляди години в Б52 или Амбасадор или не знам си кога :wacko:  пускаха едно много здраво парче, в което се пееше нещо което звучи като Fuck Me, но всъщност през цялото време се повтаря "Funk me". Хаус беше май. :unsure:

Да не е Masters Of Rhithm - La Coca (Fuck Me)

Link to comment
Share on other sites

Железен си. ;)

 

A едно време имаше една песен, много готино парче, денс. Само дето идея си нямам какво се пееше, но на клипа бяха 2 мадами, мулатки и ставаше въпрос за някаква пеперуда, зад която се появяваше златен прах. :wacko: Беше супер известна и Номер 1 навсякъде по европа, когато Ъпсурт издадоха Неделя сутринта.

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Какъв стил е?

Може да е Semisonic - Closing time случайно!

Link to comment
Share on other sites

В началото на Шампионска Лига пускат едно латино - бърза, запомняща се мелодия...Що е то? :huh:

P.S. Сори, то сумати пъти е питано за тая песен :blush:

Edited by camel_driver
Link to comment
Share on other sites

Преди време имах молба за една песен.Оказа се че тази песен е на Jean Michel Jarre - Popcorn.Преди няколко дни разбира се чух нейния вариант който пуснаха по радиото и който ме подсети а имнно Crazy Frog - Popcorn.Та някой ако търси оригинала на тази песен да знае че е на Жан Мишел Жар.Дано съм помогнал на някого :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен дали тук трябва да пиша но... Търся името на една мелодия от телефон Nokia 3210 ,тя върви с телефона още като си го купиш и е някъде след 30-тата поред. Мелодията е войнишка и май започваше нещо с "Т". Хайде който има все още такава антика да погледне името или някой друг ако се сеща да напише как се казваше .Благодаря предварително :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Преди време имах молба за една песен.Оказа се че тази песен е на Jean Michel Jarre - Popcorn.Преди няколко дни разбира се чух нейния вариант който пуснаха по радиото и който ме подсети а имнно Crazy Frog - Popcorn.Та някой ако търси оригинала на тази песен да знае че е на Жан Мишел Жар.Дано съм помогнал на някого :)

Мерси пич :punk

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...