Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся една песен която един пич пя на бирения запомних само че в началото почваше "в коридора лампа свети..........арестантинът прескочил наи големия портал......арестанте куче мръсно.....ножът ми вече ръждяса от арестантска мръсна кръв

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся песничката с която започва CSI и съответно свършва епизода с нея...в първи сезон.....Благодаря!

 

 

 

:confused :confused :confused ........Аре де хора помагайте.....

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песничка на орк.Кристали много яка за някакви дискотеки са пееше ама не е Дискотека песента ми е друга ако някои я знаи да каже плссс :D

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една песничка Spaceman - много стара от 95 година или някъде там,та искам да попитам дали някой знае групата,която я изпълнява и от де мога да я дръпна? :confused Стилът на песента е нещо смесено - малко жици,ама съвсем малко,и малко електронни ефекти!Помогнетеееее....

Link to comment
Share on other sites

Абе имаше една песничка Spaceman - много стара от 95 година или някъде там,та искам да попитам дали някой знае групата,която я изпълнява и от де мога да я дръпна? :confused Стилът на песента е нещо смесено - малко жици,ама съвсем малко,и малко електронни ефекти!Помогнетеееее....

 

Не е ли на Babylon Zoo?

Link to comment
Share on other sites

:confused  :confused  :confused ........Аре де хора помагайте.....

 

Тук ги има песните, аз сега ще ги погледна, че и на мен ми трябва тази песен.

 

EDIT: Свалих оригиналния саундтрак и там е няма :(

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

неска слушах мисля че по "дарик" някаква италианска песен сигурно е нова щото съм сигурен че не съм я чувал никога-та в нея пеят само мъже и единият дето пее гласа му е като на лучано павароти тоест тенор но не само това а просто си приличат и стилът е такъв обаче макар да не разбирам и грам италиянски ми става ясно че е нещо веселяшко просто текстът е такъв някво веселяшко пеене и същевременно с пеенето пригласят и духови музикални инструменти по всяка вероятност саксофони-а такива работи като барабани китари и басове изобщо не съществуват-мисля че който я знае ще се сети веднага все пак италиянските песни не са чак толкова пускани наподледък-е подскажете името или изпълнителя или и двете че да сия надуя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко не по темата ама... Песента на Desi.Slava.-.Milo.moe от албума Goreshta.sleda.(2005)/ текста ми трябва ако може...

 

Мило Мое

 

Липсваш ми, не издържам.

Знаеш ли, боли

да не виждам вече месец твоите очи..

 

Докога ще е в заблуда твоето сърце?

Не разбираш ли, че само, само искам теб?

 

Мило мое, слънце мое,

ти ми даваш твойта топлина.

Не заспивам без да мисля

как със теб ще споделя

дните, нощите безкрайни,

радости и грях, сълзи и смях.

Не заспивам без да мисля

мога ли без тях.

 

Липсваш ми и не издържам.

Знаеш ли, боли.

Трябва ли да те обичам толкова, кажи?

 

Докога ще е в заблуда твоето сърце?

Не разбираш ли, че само, само искам теб?

 

Мило мое, слънце мое,

ти ми даваш твойта топлина.

Не заспивам без да мисля

как със теб ще споделя

дните, нощите безкрайни,

радости и грях, сълзи и смях.

Не заспивам без да мисля

мога ли без тях.

Link to comment
Share on other sites

2 Парчета.

В 1то се пее: "Visimi vi si mi si mi si...vi si mi si" Някакъв такъв повтарящ се циклаж. Песента е старичка, може би 97-99г. 2рата и тя е от тогава и един странен глас пее "I like tin tin tin, I like tin tin" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Значи има една песен на Bernard Hermann - Twisted Nerves в която се чува едно подсвиркане с уста.Ся има нов вариант на тази песен при което е взето точно подсвиркането от тази песен на Bernard Hermann.Някой знае ли как се казва тази новата песен? :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно парче, денс, пее се "Вива лааааааааайв, вива лааааааааааайв". Live или Life :unsure:

Помощ. А и за предните преди 2 парчета преди 1 пост. Аре хелп. :(

 

Това вива лайф ново ли е или старо?

Старичко. Много известно, денс парче, една мадама се провиква вива лаааайв

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

От предишния ти пост

2 - Mighty Dub Katz - Magic Carpet Ride

Ся ше видя и за другите

Това вива лайф ново ли е или старо?

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

zna4i sq ima mn novi dance hitove e te ne sam mnogo novidee ni nqkoi 6te mi kaji li nqkoi ot tqh pone tiq deto se vartqt po diskotekite

The Pussycat Dolls ft Busta Rhymes - Don't Cha

Pachanga feat. J Del Alma y Rico Caliente - Loco (Pachanga RMX)

Rihanna - Pon De Replay

Morandi+-+Love+me

DJ Pantelis Feat_ Papailias - Afto To Kalokari

Sean Paul - We'll Be Burning

black_eyed_peas-don't_lie

Стига ти толкова. :P

 

Парчето, което търсих, това вива лайф, е от едно клипче, направих му запис и звукова обработка, за да звучи г/д нормално и го качвам тук (234к). Търся парчето, което звучи като бакграунд на скречовете. Няма как да не се сетите. ;)

 

edit:

тва е на paul van dyk-we are alive, ако става въпрос за тва дето пее we are alive де tongue.gif
:D :D :D :D :D Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

The Pussycat Dolls ft Busta Rhymes - Don't Cha

Pachanga feat. J Del Alma y Rico Caliente - Loco (Pachanga RMX)

Rihanna - Pon De Replay

Morandi+-+Love+me

DJ Pantelis Feat_ Papailias - Afto To Kalokari

Sean Paul - We'll Be Burning

black_eyed_peas-don't_lie

Стига ти толкова. :P

 

Парчето, което търсих, това вива лайф, е от едно клипче, направих му запис и звукова обработка, за да звучи г/д нормално и го качвам тук (234к). Търся парчето, което звучи като бакграунд на скречовете. Няма как да не се сетите. ;)

 

edit: :D :D :D :D :D

mersii MN MN MERSI tiq deto gi tarsih

Link to comment
Share on other sites

Значи има една песен на Bernard Hermann - Twisted Nerves в която се чува едно подсвиркане с уста.Ся има нов вариант на тази песен при което е взето точно подсвиркането от тази песен на Bernard Hermann.Някой знае ли как се казва тази новата песен? :confused :confused

 

Мерси много за помоща ;) Пак се оправих сам.Песента която търсих е на Carolina Marquez - The killers song.Ако някой е търси да знае че е тази :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песен от филма G.O.R.A. в която се пее...Mother fucker...Mother fucker...това е още в началото с един дядка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Търся на Маряна и Виктория - Прости Ми Ти само че на гръцки...ако някой ми каже как се казва ще съм мнооооого благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...