Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търса една песен стил латино пускат я много често в киса и си спомням на последното предаване на Стар Академи ония пич негъра я изпя и изтанцува :) много яка песен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Може ли някой да даде линк за саундтрака на 24  :)

 

Мерси предварително

 

Заповядай

И другия

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Има една стара песничка,дето бая я въртят по Радио 1,в нея се пее:

And when the rain begins to fall

I'll be the sunshine in your life

...

(това е припевът)

Ако някой я знае,ще съм му много благодарен !

 

Jermaine.Jackson.&.Pia.Zadora.-.When.The.Rain.Begins.To.Fall

Мерси много :)

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

Има една стара песничка,дето бая я въртят по Радио 1,в нея се пее:

And when the rain begins to fall

I'll be the sunshine in your life

...

(това е припевът)

Ако някой я знае,ще съм му много благодарен !

Jermaine.Jackson.&.Pia.Zadora.-.When.The.Rain.Begins.To.Fall

Kak e? ;) Пиши едно ПМ.

Link to comment
Share on other sites

Търса една песен стил латино пускат я много често в киса и си спомням на последното предаване на Стар Академи ония пич негъра я изпя и изтанцува :) много яка песен

Прасни тук

Link to comment
Share on other sites

Търся песента дето е в началото на "Пич къде ми е колата",точно когато Джеси става от леглото почва :punk

И песента от рекламата на HUGO,беше нещо от рода на

Movin' on,I just wanna go my way :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пее се "Remember me and the world ...." мисля че че е нещо такова ...женски глас го пее снощи го чух на Бир Феста към 19ч.Помагайте не мога да си я намеря ...а стил ...денс ...мисля че от 90' ...това е което знам :confused :blink:

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен пее се "Remember me and the world ...." мисля че че е нещо такова ...женски глас го пее снощи го чух на Бир Феста към 19ч.Помагайте не мога да си я намеря ...а стил ...денс ...мисля че от 90' ...това е което знам  :confused  :blink:

Blueboy- Remember me :D
Link to comment
Share on other sites

Не мислех че някога ще пребегна към тази тема ама добре че я има...та търся песничката с която започва CSI и съответно свършва епизода с нея...в първи сезон.....Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка на испански, много я въртят по радиата. Някой знае ли как се казва?

 

EDIT: Хахаха :laughing: прав си, сори, ами не е от тези двете :rolleyes: Пее я мъж, мисля, че е някакъв нов, не съм го чувала преди :)

Edited by Salida
Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка на испански, много я въртят по радиата. Някой знае ли как се казва?

 

Gasolina??? Tortura??? Дай малко детайли. Мъж ли пее жена ли... куче ли?

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песничка на испански, много я въртят по радиата. Някой знае ли как се казва?

 

EDIT: Хахаха  :laughing:  прав си, сори, ами не е от тези двете  :rolleyes:  Пее я мъж, мисля, че е някакъв нов, не съм го чувала преди  :)

Mi prav e..Mi taq Pachangata e nova ne e onaq pachanga deto q znaem vsi4ki...I e takava kadeto ti tarish vij e!

Link to comment
Share on other sites

Аз издирвам една стара песничка, мисля, че е на около 10 годинки. Пее негърка и текста беше нещо от рода на "I blame you for the moon at night...", но като напиша това в google не се появява каквото трябва. Песничката беше много известна едно време, бързичка е...много приятна. Моля за помощ.

Link to comment
Share on other sites

Аз издирвам една стара песничка, мисля, че е на около 10 годинки. Пее негърка и текста беше нещо от рода на "I blame you for the moon at night...", но като напиша това в google не се появява каквото трябва. Песничката беше много известна едно време, бързичка е...много приятна. Моля за помощ.

Tasmin Archer - Sleeping Satellite ;)

@snejko, ако не можеш да я намериш, влез в ДЦ++

Link to comment
Share on other sites

Tasmin Archer - Sleeping Satellite  ;)

@snejko, ако не можеш да я намериш, влез в ДЦ++

Ох...благодаря ти много...май не съм дослушала текста и затова неможах да я намеря. Отърва ме от целодневни мъки:)

Link to comment
Share on other sites

Znam 4e ne e po temata..Ama nqkoi moje da potarsi i az da si gi dam...Tova sa Hitovete na lqtoto na moreto i ne samo...Sigurno gi imate ama vse pak...

TaTu-All About Us

Pachanga-Loco

Morandi-Love Me

Sean Paul-We'll Be Burning...

Човек незнаеш колко ми помогна =) тъкмо вчера се чудих как да обясня тая песен (loco), мислих да кажа че е свързано с candela =] както и да е, мерси!

Link to comment
Share on other sites

Човек незнаеш колко ми помогна =) тъкмо вчера се чудих как да обясня тая песен (loco), мислих да кажа че е свързано с candela =] както и да е, мерси!

Xaxya nqma kak da se obqsni..Vse edno da obesnish Gasolina :P!Az tarsq edna pesen ot NFS li beshe?!Mnooo qk bas ne se pee mnoo v neq...Super qka e ako imate predlojeniq?!Vsqka sabota i Nedelq v Kaloqnovo na pistata kato se sabirame e puskat..Daje taq nedelq edna mazda do nas e pusna...Ama ne i znam imeto predlojeniq ako moje 6tot znam 4e ne sa malko de :P!10x predvaritelno...

 

EDIT:Poglednah nqkolko stranici nazad otlicham se qko trqq da pisha na kirilica ama...Ot sledvashtiq pat :P!

Za ulesnenie ne sa:Snoop Dog - Riders On The Storm,Cirrus - Back on The Mission,Chingy - I Do,Helmet - Crashing Foreign Cars,Sly Boogy - That'z My Name,Unwritten Law - The Celebration Song,Spider Bait - Black Betty,Skindred - Nobody,Fenix - Rocket Ride,Xzibit - Lax....

Dano da ne se barkam 4e sam e chuval ot NFS...Ama da vi kaja mnoo e qk basa i si podhojda na Tuningovana kola s bas kasi...Ako imate neshtu na um mnoo mi trqbva :P!

Edited by Th3`Pr1s0n3r
Link to comment
Share on other sites

Хора,немоа намера 1 песена нз Замунда Банана.Не знам как се казва ама се пее за Пловдив:

 

Тука няма море,

а тепе до тепе

и само слънце пече.

 

Ай ПЛС някой да ми съдейства;)

Link to comment
Share on other sites

Хора,немоа намера 1 песена нз Замунда Банана.Не знам как се казва ама се пее за Пловдив:

 

Тука няма море,

а тепе до тепе

и само слънце пече.

 

Ай ПЛС някой да ми съдейства;)

Zamunda - Густо майна

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа как се казва новата песен на Ася от бившия дует Ел Ей, че ми проглушиха ушите да я намеря, а дори името не могат да ми кажат :>

Link to comment
Share on other sites

Някой да има представа как се казва новата песен на Ася от бившия дует Ел Ей, че ми проглушиха ушите да я намеря, а дори името не могат да ми кажат :>

Аз се сещам за "Различна", освен ако няма някоя по-нова, за която да не знам.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...