Jump to content
BulForum.com

Отношение между потребители и


THE STORM

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply
Публично да се обявяват предупрежденията не е добра идея. Сами си отговорете защо - като почнат едни заяждания между участници и за това   до къде ще я докараме. А и не е нужно да го изправиш човека пред всички като някакъв престъпник едва ли не. Всеки има достъп до своя си лог и отговаря за себе си.

Не знам неправилния ъплоуд какво общо има с форума. Но мога да ти обясня ако искаш какво беше когато ги нямаше. Не ми се иска даже да се сещам. Тук мястото е общо, това не е сървър с директории за всеки и всеки да се оправя в неговата си. Тази разлика като разберете, ще разберете и защо са нужни тези правила и защо това което не е по тях си отива.

ov3rm4n e prav.Abe prosto i iasno e kazano dobar ton i bez obidi.Tuk ima mnoo hora deto obichat da uslojniavat prostite neshta.Spored men taka kakto si e e mnogo dobre.Dreamer e strashno to4en sashto.

Link to comment
Share on other sites

Az mai4e otkakto sum tuk mai4e ne sum polu4aval warn ama moje i da sum i da ne sum znael.Ama sega spored men foruma si e mnogo dobre.To i az ne 4etox pravilata kogato se registrirax,ama mi se naloji.Rano ili kusno vseki 6te gi pro4ete nemoje bez tiax :).

Link to comment
Share on other sites

Сагласен сам макар че аз не използвам често сърча щото не мога да се оправя с него.Би ми било интересно да разбера кои колко warn има а на вас? И модераторите и админите имат ли warn?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Сагласен сам макар че аз не използвам често сърча щото не мога да се оправя с него

Ами научи се... :) Това не е оправдание...щото аз пък мога да кажа, че ме мързи да търся....Освен това си на месец от регистрацията, а вече си "напреднал член"....даже по едно време беше на първо място по брой постове на ден(помниш ли, когато ти казах, че "ще грабнеш наградата на модератора"). Обаче оттогава доста научи и сега не се държиш по същия начин, нали? Това същото важи и за останалите новодошли - отначало може и да спамят до дупка, но с подходящо приети мерки към тях мисля, че нещата ще се оправят. :punk

Link to comment
Share on other sites

ми не мисля ,че си противореча.. само дадох предложение.. ама секи по различен начин го разбира.. както и да е..

N00KiE, ама нямам намерение да 4ета правила.. мързи ме.. който си ги е писал той да си ги препрочита, аз нямам намерението да чета такива фермани :)

не искам да проявявам неуважение към работата на veli , ама наистина не смятам да си губя времето :)

...

 

Кво да ви кажа просто?

Link to comment
Share on other sites

Mersi za tova, vzeh merki. Vse poveche si mislq, che purvite 2-3 dena ot regvaneto si userite da sa na mod mode, dokato sviknat. Imate li nqkakvi idei kak da se predotvrati flooda sled registraciq?

 

Това,предполагам,ще е доста сериозен проблем.Може да се флуудва по всяко време и на всяко място.Но все пак има теми предразполагащи към флууд(пример - "Любими моменти" - вчера със Summer,ние направо си флуудвахме ;) ).

Май единственото решение е мод намеса.Просто не мога да се сетя за друг вариант,освен един - в друг форум,към всяко мнение на потребителя има бутон"Delete".Но тогава екипите по поддръжка ще трябва да разчитат само на добрата ни съвест ;) .Което пак е неприемливо...

Link to comment
Share on other sites

Predi dosta vreme imashe ideqta da se ostavqt temi kato tazi s asociaciite, za da se floodi tam, a ne na vazhnite mesta. Obache tochno togava pochti vsichki ot mod tema bqhme protiv, zashtoto foruma se moderirashe strogo. Sega obache...

Tova za delete butona nqma da stane i shte ti kazha zashto - chovek mozhe da si napsuva koito si iska, posle si trie posta i nikoi ne mozhe i s prust da go pipne.

Link to comment
Share on other sites

Predi dosta vreme imashe ideqta da se ostavqt temi kato tazi s asociaciite, za da se floodi tam, a ne na vazhnite mesta.

 

Tova za delete butona nqma da stane i shte ti kazha zashto - chovek mozhe da si  napsuva koito si iska, posle si trie posta i nikoi ne mozhe i s prust da go pipne.

 

Покрай сухото гори и суровото.Това също е било неприемлив вариант,защото почне ли да се флуудва в една,непременно ще се намери идиот,който да се изкаже в съвсем непозната нему тема - ей тъй,за спорта.

За бутона "Delete" - повтаряме се вече ;) Но те разбрах.

Link to comment
Share on other sites

в друг форум,към всяко мнение на потребителя има бутон"Delete".Но тогава екипите по поддръжка ще трябва да разчитат само на добрата ни съвест  ;) .Което пак е неприемливо...

Ааа, защо да е неприемливо? При условие, че и модератор и член имат право да изтрият поста (членът да може да изтрива само собствения пост), пак е нещо. На мен понякога ми се е искало да си делна някой пост, дори само по естетически причини.

 

Едит: хаха, ето една естетическа причина - докато се обяснявам, въпросът се изяснил :D

Link to comment
Share on other sites

Защото в дадена тема аз примерно ти тегля едни майни... Ти ми отвръщаш, аз трия моя пост, твоя остава - ти го отнасяш... Или примерно - модератор предупреждава участник за даден пост - участника го изтрива - намесата на модератора увисва в нищото, излиза че той чисто и просто си измисля нарушения на дадения участник. И трето - като няма възможност за триене на постове - предполага се, че човек повече ще се замисли преди да пусне поста си. А пък ако не го прави - от това пак има полза - останалите разбират що за човек е. И четвърто - така може да се проследи цялостното поведение на даден участник във времето. Ако постовете можеха да се изтриват - анархията щеше да е пълна. Да, знам че в много форуми има тази опция и анархия няма - но мисля, че разликите между тях и този форум са очевидни и е излишно да обяснявам на интелигентни хора защо там идеята работи, а тук ще доведе до хаос.

Когато искаш да изтриеш свой пост по естетически причини или по други някакви - ЛС на човек от екипа, обясняваш за какво става дума и поста евентуално изчезва. Аз лично см изтрил доста постове по молба на участниците които са ги пуснали.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос - бутончето "Report" - нововъведение ли е?Щото май не съм го виждал преди.Мисля,че идеята е била да съобщаваме за "кофти" постове.Ако да - подкрепям я! :punk

Мисля,че ще спомогне до известна степен и за флууда....ама дали... :confused

Link to comment
Share on other sites

Има го доста одавна, просто не си го забелязал. Екипа просто не може да огрее навсякъде чисто физически. Идеята на тази опция е да даде възможност на участниците да се включат по-активно в поддръжката на форума. Все пак това не е само задължение на екипа.

Link to comment
Share on other sites

Малка корекция в php и праща "изтритото" в коша, (поне на пхпбб е така), за ипб не съм разглеждал. То и сега можеш да си редактираш мнението до нула. Но е полезно, когато човек се усети навреме.

Link to comment
Share on other sites

Още по-полезно е като го няма и човека се усети да се усеща преди да е станало нужда да се усеща на време... Мисля, че съм ясен.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос - бутончето "Report" - нововъведение ли е?Щото май не съм го виждал преди.Мисля,че идеята е била да съобщаваме за "кофти" постове.Ако да - подкрепям я! :punk

Мисля,че ще спомогне до известна степен и за флууда....ама дали... :confused

Натискаш на бутона. Избираш кой от модераторите да получи репорта. Пишеш няколко думи да разбере за какво става въпрос и си готов :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...