Jump to content
BulForum.com

Колко често се бръснете?


През колко време играе бръснача?  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хм, като стана дума за бръснач - с какво се бръснете? И какви "болкоуспокояващи" ползвате? Гел, пяна, крем? Или на сухо? :)

Gillette Mach3 Turbo и пяна.

бтв отивам да са бръсна ся :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

много рядко се бръсна, в даскало се ми викат земи се обръсни. Ама веднъж на седмица е достатъчно. То на 3-4 ден вече заприличвам на магаре ама няма нищо. Кефи ме да хода небръснат.

Link to comment
Share on other sites

Жилет 3,пяна и балсамче Нивея,че иначе ме присърбява,но сега ми свърши балсама и не на бръсненето докато не си купя нов

Link to comment
Share on other sites

Всеки ден, преди сутришното и преди вечерното излизане. Без машинки, мокро. Пробвал съм, но удоволствието от мокрото бръснене е незаменимо. Не ме мързи, доставя ми удоволствие, тонизира ме и ме зарежда с положителна енергия.

Link to comment
Share on other sites

2 пъти в седмицата :) абе горе долу на 2-3 дни веднъж :), макар че някой път като съм си пред ПСто в нас и ме мързи да се избръсна и карам така 2 седмици :)..чак когато си уредя среща с някое момиче или излизам с приятели и приятелки най-вече :) тогава се бръсна.. Ама тия дни много любовни афери много чудо :) не мога да не се обръсна..Така че сигурно за последните 10 дни съм се обръснал десетина пъти ;).

 

 

Едит: Лол, май бих всички рекорди по усмивки :)

Link to comment
Share on other sites

На 3 дена иначе ставам като маймуна.Жилет Ножче(независимо от модела квото има) + Пяна + Афтършейв.

Link to comment
Share on other sites

Май не сме много хората които толкова да ни мързи че да се бръснем веднъж на 2 седмици B). Но като четох темата се амбицирах след малко да се обръсна :P. Резил. В петъка се обръснах сега ще трябва пак :(. Иначе най - важния фактор е как щи порасне брадата. При мен космите започват да се забиват в самата кожа. По точно обръщат се навътре като поотраснат достатъчно. Супер гадно става. Сърбежи и т.н. За бръснете използвам Mach3 пяна или крем и накрая смеска между крем и aftershave. От тия дето са направо готови. Като кремче но по течно и много приятно е като си го сложиш. Случвало се е да пропусна крема и aftershave-a и не ме е сърбяло или да ми стане неприятно.

Link to comment
Share on other sites

Първо....голям мързел съм....и второ - постоянно имам по-интересни работи, с които да си заемам времето, а да си губя всеки ден по 10-15 минути.....мерси(даже ме е яд като седна да ям....бахти губенето на време...ама язък, не може без това....затова ям веднъж дневно :P ). Та значи....пускам брада.....пускам.....и след месец и нещо, като заприличам на Осама Бен Ладен :ghost , взимам машинката си за подстригване, слагам я на най-късо и за 5 минути съм готов - много е удобно.

Link to comment
Share on other sites

аз използвам Mach 3 с гел за бръснене Gillete и автършейв пак Gillete. Ама онзиден като се бръснах съм го забравил отворен и сега си ухае на чис спирт-много ефективно е ;)

Link to comment
Share on other sites

ми бръсна се когато си искам :) през 2-3-4 дни може седмица или повече :) различно

имам пяна Жилет,автършейв забраих къв беше :) някъв афтършейв гел и афтършейв крем за чувствителна кожа :P и ги редувам :woot

Link to comment
Share on other sites

Да, но докато се избръснеш под душа огледалото ти се запотявам и не можеш да кьориш докъде си стигнал и трябва без да гледаш да действаш -> sux0rz.

Хайде сега - огледала - буржоазни прищявки! Дядо ти все на огледалото се е бръснал :P

Аз съм чувала за една друга метода - на картинка. Значи, подпираш личната си карта примерно пред легена, хващаш бръснача и следваш релефа...

 

Айде, исфинете за женската ми намеса в толкова "мъжката" тема.

Link to comment
Share on other sites

moje s lazer :)...na edin priqtel v USA gadjeto mu si mahnala okosmqvaneto..nali se seshtate kade s lazer..gladi4ko kato bebeshko dupe i nqmash pove4e griji za okosmqvane :Pp

Link to comment
Share on other sites

moje s lazer :)...na edin priqtel v USA gadjeto mu si mahnala okosmqvaneto..nali se seshtate kade s lazer..gladi4ko kato bebeshko dupe i nqmash pove4e griji za okosmqvane :Pp

ухааа - тва гадже в момента свободно ли е? :D

 

а фотоепилация предлагат и у нас. има центрове в големите градове, ама си е сума пари пък и зависи отобработваната площ. и пак няма гаранция за трайност повече от година, затуй не съм го тествал още......

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега - огледала - буржоазни прищявки! Дядо ти все на огледалото се е бръснал  :P

Аз съм чувала за една друга метода - на картинка. Значи, подпираш личната си карта примерно пред легена, хващаш бръснача и следваш релефа...

 

Айде, исфинете за женската ми намеса в толкова "мъжката" тема.

ВЪН :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...